Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

killzone = halo????????...ja,ja Haze = Halo, Warhawk = Halo, COD = Halo, Uncharted = Halo...vse kar je za ps3 je Halo in pika...bomo dali predlog, naj bojo kar vse igre za ps3 Halo 4,5,6,7,8... :doh: n00b na2...tisti,ki to piše pojma nima o igrah... :no_no::crazy: vsi, ki tu gor pišejo so fanboyi...brez izjem.... :beer:...poglejte dobro naslov teme...he,he :ihih:

Ne...

Killzone ni Halo.

Haze ni Halo.

...

Bi si pa vse te igre želele biti kot Halo. Sploh če so (kot ti verjetno misliš) veliko boljše, bi si če ne drugega želele, da jih toliko ljudi kupi.

Če se eni igri reče, da je kot Halo, je to kompliment. Sam resnica je, da Killzone 2 pač ne bo dober kot Halo. Ali pač? Sam da ne bo kdo spet razočaran, ko ne bo.

PS3 bi si zares želel, da bi imel svojega paradnega konja kot je recimo Halo na xboxu.

Pa ga žal nima.

Si pa zapomni, da je primerjava s Halo mišljena kot kompliment. Če je mišljeno resno. Če pa nekdo reče da je Killzone 2 halo za PS3 je pa ponavadi posmehljivo... Ker ni :lol:

In če ti meniš, da je recimo Resistance boljši kot Halo, je to tvoje mnenje, ki pa ga s tabo ne deli večina populacije, ki kupuje igre.

Tko kot bi jaz lahko vedno rekel, da mi je packa ki jo nariše 3 letni otrok veliko lepša kot recimo slika Monalise. Moj okus moje mnenje.

Absolutno se pa uspeh itak šteje v prodanih izvodih in zasluženih $$$.

In Sony in izdelovalci iger si želijo veliko iger kot Halo. Samo da to ni tako lahko kot je slišat :lol:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
PS3 bi si zares želel, da bi imel svojega paradnega konja kot je recimo Halo na xboxu.

Pa ga žal nima.

PS3 ima prav gotovo več paradnih konjev kot Xbox 360 in to je dejstvo. ( MSG4, Tekken 6, GOW III, FFXIII, FFXIII Versus... ). Ne zanikam pa dejstva, da 360ka trenutno veliko boljši nakup kot PS3.

Cak mal nobena od teh iger ki si jih nastel se ni izsla tko da ne mormo vedet a sploh bodo to paradni konji, al jim bo sla prodaja tko slabo kot odličnemu Unchartedu, ker po ta novem hoce folk na konzolah sam se FPS igre nazigat ocitno...

Link to comment

PS3 ima prav gotovo več paradnih konjev kot Xbox 360 in to je dejstvo. ( MSG4, Tekken 6, GOW III, FFXIII, FFXIII Versus... ). Ne zanikam pa dejstva, da 360ka trenutno veliko boljši nakup kot PS3.

Naj to popravim. Tvoj stavek se pravilno glasi:

PS3 BO MOGOČE imel prav gotovo več paradnih konjev kot Xbox 360 in to je dejstvo. ( MSG4, Tekken 6, GOW III, FFXIII, FFXIII Versus... ).

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Mislim, da se bo stanje glede iger na PS3 kmalu (beri: sledeče leto) močno popravilo. Prihajajo GT5, MGS4, Tekken 6, že delajo na novem God of War-u, na novem ICO-tu, itd. Poleg tega je veliko prihajujočih hitov razvijanih primarno za PS3 (Virtua Fighter 5 in Unreal Tournament 3 sta že dva taka, sledijo Burnout Paradise, GTA4, Soul Calibur 4, Street Fighter 4,...). Če k temu prištejemo še privzeto sukanje Blu-Ray filmov (za XB360 je potrebno dokupit dokaj drago HD DVD predvajalo), kake bundle (recimo PS3 GT5 pack s popustom za volan), zastonj igranje prek neta, polno podporo v Sloveniji in kakšen price-drop, dobimo super konzolo. Vprašanje za igralce je zdaj, katera konzola bo na koncu imela največ kvalitetnih iger. Bo to PS3? Bo to XB360? Ali mogoče Wii, ki ima manj iger kot konkurenta, a so zato najboljše toliko boljše. Ne gre pa pozabit tudi na različne okuse. Nekomu, ki recimo ne mara japonskih RPGjev, bo pač vseeno za PS3, pa če bo imel še toliko odličnih takih špilov. Prav tako ne bo šel nekdo nabavljat XB360, če so mu všeč ploščadne arkade v slogu Maria.

Link to comment
Travar a je Halo 3 mogoče paradni konj za Xbox 360? Kolikor vem ni požel nekega zelo velikega uspeha saj po statistikah sodeč si okrog 50% Xbox ownerjev lasti Halo 3. Če že omenjaš paradnega konja omeni Gears Of War kateri je veliko bolj uspešen.

Sorry Boogeyman tu si pihnil mimo. Če ne veš je halo 3 rekord kar se tiče prodaje (nism 100% zihr) in tudi če bi gledal da si Halo 3 lasti 50% xbox ownerjev , bi to pomeilo kar 6.000.000 prodanih halo3. Če pa gledamo kvaliteto , šele takrat bi lahko rekli da halo 3 ni ravno paradni konj ...

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Halo 3 je absolutni rekorder, kar se prodaje tiče. Pa 360 res nima samo H3 lepo vas prosim. :D

Bo pa naslednje leto tezko za 360, ker se bodo strani kr lepo zamenjale, ce mene vprasate. GT5, FF13, MGS4 bodo pac igre, katere bo folk kupoval. Sicer pa H3 je ZELO uspešn v ZDA, medtem ko drugje nima takega booma (no razen VB), medtem ko FF13 bo imel velik boom na japonskem.

Po resnic povedan najbol pricakujem naslednje leto od vseh spilov definitivno GT5, pa niti PS3 nimam. Definitivno bo spil epski, medtem ko MGS4 pac ni zame, prevec filma, nc igranja, FF13 me pa zanima ravno tok kokr jutranji prdec, namrec japonske RPGje ne prebavljam in mi definitivno ne sedejo.

DejchSLO.png
Link to comment
Halo 3 je absolutni rekorder, kar se prodaje tiče. Pa 360 res nima samo H3 lepo vas prosim. :D

Bo pa naslednje leto tezko za 360, ker se bodo strani kr lepo zamenjale, ce mene vprasate. GT5, FF13, MGS4 bodo pac igre, katere bo folk kupoval. Sicer pa H3 je ZELO uspešn v ZDA, medtem ko drugje nima takega booma (no razen VB), medtem ko FF13 bo imel velik boom na japonskem.

Po resnic povedan najbol pricakujem naslednje leto od vseh spilov definitivno GT5, pa niti PS3 nimam. Definitivno bo spil epski, medtem ko MGS4 pac ni zame, prevec filma, nc igranja, FF13 me pa zanima ravno tok kokr jutranji prdec, namrec japonske RPGje ne prebavljam in mi definitivno ne sedejo.

Jaz pa bi sedaj prodal ledvico da bi lahko odšpilo par urc FF13 :D

FF13 je pač eden od največjih serij v zgodovini japonskih frpjev , morda v zgodovini iger sploh ... Ubistvu ne morda. Ampak sigurno !

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
...ti Travar manj kadi, pa več razmišljaj...tukaj nobeden ne pravi, da bi vse igre bile rade Halo, ampak vi x-box fanboyi, za vse naše igre pravite, da ponavljajo za Halojem 3, ki je totalno bedno kopiranje 2jke in nič drugega (btw.poglej uradno temo od Halo 3)... :sweat::cough:

Kolega... Jaz xbox fanboy tega ne pravim. Če streljačine za kom ponavljajo to pač ni Halo 3... ampak Duke 3d?.. ne... Doom... ne... Wolfenstein... Ali ponavljajo za mamo ki je rodila tipa ki je naredu Wolfenstein? Dej koper1973, ne seri klamf fanboy...

To mogoče govorijo xbox fanboyi ki majo glih tok pameti kot ti.

In to da nihče ne govori da bi bile rade vse igre kot Halo? Jaz to govorim! Če bi jaz delal igre, bi si iz dna duše želel, da bi se vsaka igra, ki bi jo naredil prodajala kot Halo3... iz dna duše, kolega. To ne pomeni, da bi hotel da je enaka, ker niti ne sme biti, ampak da bi bila enako uspešna.

Jaz samo pravim da xbox v tem trenutku ščije na PS3. Če sem zato fanboy pač sem.

Samo glede na to da si bom kupu PS3 takoj, ko bo mel (zame) karkol pametnega za pokazat, nisem glih take vrste fanboy kot ti, ki pač lajnaš kok je PS3 najboljsi... Ne glede na karkoli.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Haha jao da se vam da... drgac pa glede visokih prodajnih stevilk, se se kdo spomne kako so se dokaj nikakve pustolovscine iz serije Myst prodajale v USA? Pa Dear hunter al neki tazga... Ni vse v visokih prodajnih stevilkah - vsaj kar se kvalitete tice. System Shock 2 je mnogim še vedno naj first person RPG pa se je prodajal porazno... :) In takih kvalitetnih biserov ni mal.

Link to comment
PS3 pa se pocasi izmika njegovemu curku in se malo pa ga ne bo vec. Potem bo pa PS3 poscal in posral 360.

Počasi mogoče res... prepočasi...

In ko bo PS3 posral in poscal xbox si ga bom že lastil.

Jaz nisem zvest neki znamki, pač pa sebi. To je razlika med mano in tipičnim fanboyem, ki časti eno konzolo.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
...ti Travar manj kadi, pa več razmišljaj...tukaj nobeden ne pravi, da bi vse igre bile rade Halo, ampak vi x-box fanboyi, za vse naše igre pravite, da ponavljajo za Halojem 3, ki je totalno bedno kopiranje 2jke in nič drugega (btw.poglej uradno temo od Halo 3)... :sweat::cough:

Kolega... Jaz xbox fanboy tega ne pravim. Če streljačine za kom ponavljajo to pač ni Halo 3... ampak Duke 3d?.. ne... Doom... ne... Wolfenstein... Ali ponavljajo za mamo ki je rodila tipa ki je naredu Wolfenstein? Dej koper1973, ne seri klamf fanboy...

To mogoče govorijo xbox fanboyi ki majo glih tok pameti kot ti.

In to da nihče ne govori da bi bile rade vse igre kot Halo? Jaz to govorim! Če bi jaz delal igre, bi si iz dna duše želel, da bi se vsaka igra, ki bi jo naredil prodajala kot Halo3... iz dna duše, kolega. To ne pomeni, da bi hotel da je enaka, ker niti ne sme biti, ampak da bi bila enako uspešna.

Jaz samo pravim da xbox v tem trenutku ščije na PS3. Če sem zato fanboy pač sem.

Samo glede na to da si bom kupu PS3 takoj, ko bo mel (zame) karkol pametnega za pokazat, nisem glih take vrste fanboy kot ti, ki pač lajnaš kok je PS3 najboljsi... Ne glede na karkoli.

:doh: ...kako se je prodajala Halo 3????? ajde pametnjakovič, povej... :disbelief: ...x-box 360...you can shit on it!!!!!!! Sem fanboy in... :mirror: ...kaj pa ti serješ po tej temi, če KAO nisi?!?!? Si videl, da je ta tema ''odprta debata med fanboyi''....in dokler boš take nesmisle pisal, bodo iz mene še večji hodli ven...ok? :eviltongue::cool:

Link to comment
Ti pa res nis the worlds smartest man a? :) Model zgubljas ta dvoboj k svina, ze zarad tega, ker pises k retard. :car:

...kak dvoboj? :petting: ...pa retard si zgleda ti, da na moj retardiran post ugovarjaš...(btw.vračam tvoje žaljenje)...pa res rabiš precej inteligence, da ugotoviš, kdaj se nekdo zajebava na tej temi in to fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul, k če ne si retard, si vedel to... :no_no: ... :mirror: ...dejmo si kar vsi povprek pisat, da smo retardi...ker retard je IN!!!! :wtf:

Link to comment

Halo3 si lasti okoli 50 % vseh 360 userjev to je bilo potrjeno od microsofta. Čeprav bi lahko igra bila boljša ja, sploh slabe mape razočarajo, stanje se sicer že izboljšuje ampak vseeno, ni tak dober kot predhodnika.

Najboljši halo pa je itak enka, najboljši multiplayer, najboljši singleplayer, najboljša zgodba in začetnik kompetivnega fps gaminga na konzolah. Fak, da bi tole takrat imelo online play.

Killzone2 bo pa razen grafike tak poden, sem gledo nek filmček, še stari doom je imel boljši AI, vojaki kar stojijo pred tabo pa malo neke strelajo nakar prideš do njega ga počiš in greš naprej. FF13 in MGS4, če bo šlo tako dalje bosta pa tudi na 360, isto velja za tekken.

http://www.youtube.com/watch?v=-wFd9gTpyt0

Link to comment
Halo3 si lasti okoli 50 % vseh 360 userjev to je bilo potrjeno od microsofta. Čeprav bi lahko igra bila boljša ja, sploh slabe mape razočarajo, stanje se sicer že izboljšuje ampak vseeno, ni tak dober kot predhodnika.

Najboljši halo pa je itak enka, najboljši multiplayer, najboljši singleplayer, najboljša zgodba in začetnik kompetivnega fps gaminga na konzolah. Fak, da bi tole takrat imelo online play.

Killzone2 bo pa razen grafike tak poden, sem gledo nek filmček, še stari doom je imel boljši AI, vojaki kar stojijo pred tabo pa malo neke strelajo nakar prideš do njega ga počiš in greš naprej. FF13 in MGS4, če bo šlo tako dalje bosta pa tudi na 360, isto velja za tekken.

http://www.youtube.com/watch?v=-wFd9gTpyt0

hahahhahaha. Ok recimo tud ce se bi to zgodil bi ble veliko slabse od 360 verzije kot npr. Devil May Cry 4 (glej 1up interview)

deletethis.jpg
Link to comment
Ti pa res nis the worlds smartest man a? :) Model zgubljas ta dvoboj k svina, ze zarad tega, ker pises k retard. :car:

...kak dvoboj? :petting: ...pa retard si zgleda ti, da na moj retardiran post ugovarjaš...(btw.vračam tvoje žaljenje)...pa res rabiš precej inteligence, da ugotoviš, kdaj se nekdo zajebava na tej temi in to fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul, k če ne si retard, si vedel to... :no_no: ... :mirror: ...dejmo si kar vsi povprek pisat, da smo retardi...ker retard je IN!!!! :wtf:

Ja tko se rece temu, ko se dva pomerita v vescini imenovani kdo je taprav fanboy. :) Pa nism odgovarju na tvoj post, ampak sem ga komentiru oz. vec njih, kako neumni so. Kaj nej odgovorim pri tvojih postih, ce se 5 letn otrok skp sprav lepše stavke.

Ce se pa zajebavaš, kar seveda mislm, da je to itak en izgovor ker si pac bil ownan, potem pa vsaj napiši tako da vemo da se ti "zajebavaš", vmes pa butn par smajlijev, da ze vnaprej vemo, da klatiš buche.

Taki fanboyji so sicer super za podjetja (veliko zvestobe), ampak community pa fura cel jebeni safr od takih idiotskih prjav.

DejchSLO.png
Link to comment

lol...pa saj vem, da je Halo prodan v več kot 6M izvodih...to ve vsak,ki kaj bere oz. sledi...sploh pa vsi na forumu...ok, my bad, ker nisem fliknil :ihih: , ampak sem zato na koncu :eviltongue: ...zame je to isto...retard pa ne bi nobenmu rekel, pa tudi če napiše nevem kako glupost, ker je v celi temi 90% takih postov...saj bi bili potem verjetno vsi retardi, ker to je, kot zgleda pri tebi in še komu IN!!! :annoyed: ...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.