Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

MaTTra ker si tak BR in nasploh sony fanboy ti svetujem, da si nabaviš bluray film in si ga zabiješ v rit.

Skater kako tebe še niso banali mi ni jasno.

Lukidd ti pa pohiti, mama ti je naredila palačinke za večerjo!

Raveer če bi razumel kaj govoriš bi si mogoče celo nabavil PS3. Its all about fancy tech talk.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
MaTTra ker si tak BR in nasploh sony fanboy ti svetujem, da si nabaviš bluray film in si ga zabiješ v rit.

Skater kako tebe še niso banali mi ni jasno.

Lukidd ti pa pohiti, mama ti je naredila palačinke za večerjo!

Raveer če bi razumel kaj govoriš bi si mogoče celo nabavil PS3. Its all about fancy tech talk.

A ves da se ob tem dejanju pocutim prvic v zivljenju zeloooooooo sprosceno ;)

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
MaTTra ker si tak BR in nasploh sony fanboy ti svetujem, da si nabaviš bluray film in si ga zabiješ v rit.

Skater kako tebe še niso banali mi ni jasno.

Lukidd ti pa pohiti, mama ti je naredila palačinke za večerjo!

Raveer če bi razumel kaj govoriš bi si mogoče celo nabavil PS3. Its all about fancy tech talk.

Vezalka, le teci pogledat, če ti je xbox slučajno navrgel kakšen RROD, da ga lahko daš namest kamina, ker lučke ravno dovolj svetijo

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment
Vezalka, le teci pogledat, če ti je xbox slučajno navrgel kakšen RROD, da ga lahko daš namest kamina, ker lučke ravno dovolj svetijo

Upam da mu se hisa ne pogori ... zavarovalnice ne krijejo ce ugotovijo da si mel 360 v hisi :ihih:

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Ja Fire_soul napisu sem da me zadovolji moje potrebe po igranju , ce pa prevec premisljujes v spolnem zadovoljevanjem pol pa pejd k dohtarju, vrjetno ti bo lahko pomagu...:crazy:

Glede mojega bana in bananic in ne vem se cesa, dobil sem to samo zato ker sem nekomu napisal da je d_bil, in da je zab_t k noc, in da se na forumu lahko zgovvarjamo o modcipih...(in pac so moderatorji imeli slab dan ali kar koli. ni vazn, mi je usen...)

Sploh pa lahko recem da sem eden iz med redkih clanov, ki mi prov dol visi za stevilo postov... :)

Sploh pa fire_soul ti si bil se hujsa barabca..

-morda se kak uporabnik spomne teme ps3 suck,

notri je pisalo da kao ps3 sucka in da so igre drage

kot vaske kokosi in ne vem se kaj..

zraven je bila pa se anketa:ali ps3 sucka.

ja, mocno sucka

da, se bolj sucka..

neki v tem stilu, tko da fire soul da ne bos mislu kolk manj masla mas na glavci.. :beer:

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

Sploh pa fire_soul ti si bil se hujsa barabca..

-morda se kak uporabnik spomne teme ps3 suck,

notri je pisalo da kao ps3 sucka in da so igre drage

kot vaske kokosi in ne vem se kaj..

zraven je bila pa se anketa:ali ps3 sucka.

ja, mocno sucka

da, se bolj sucka..

neki v tem stilu, tko da fire soul da ne bos mislu kolk manj masla mas na glavci.. :beer:

Woahh, kako sem lahk zamudil to temo.?!?! Fire če je to res pol si car v moji knjigi, lets piss on those fascist PS3 pigs together

:yuck: joy :innocent:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.