Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Lol zgoraj sem prebral, da moraš pritiskat gumb, če hočeš kaj govorit, to je tak najedajoče za popizdit, tak je recimo v haloju, če igra več kot 8 folka naenkrat. Prav tako, nemorš message met igro pošiljat. Kaj ste vi ps3 userji probali sploh probali xbox live, da si ga upate primerjaz z psnjom, to upam, da veste, da lahko med špilom chataš po msnju. Aja pa še nekaj na liveu se, da igrat tudi zastonj, le vsaki mesec si moraš novi account naredit, sicer ni to praksa ampak je možnost, zdej z novim updejtom pa je prišlo to, da lahko pogledaš frende od drugih frendov kar pomeni, da addaš samo svoj star gamertag.

Killzone2 res zgleda hudo, škoda edino, da igra nima umetne inteligence.

Igra je takrat bla v alfa fazi tk da ne bomo o tem ka vse je spil mel in kaj ne ...

Ja. Lahk naredis racun za Live vsak mesec in kaj bos pol vsak mesec dodajo na nov racun vse frende in spet vse odklepo in vse to ... lol.

Caki, kdo primerja PSN z Live. Itaq da je Live boljsi ce je 5 let gor ... :roll:

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
Lol zgoraj sem prebral, da moraš pritiskat gumb, če hočeš kaj govorit, to je tak najedajoče za popizdit, tak je recimo v haloju, če igra več kot 8 folka naenkrat. Prav tako, nemorš message met igro pošiljat. Kaj ste vi ps3 userji probali sploh probali xbox live, da si ga upate primerjaz z psnjom, to upam, da veste, da lahko med špilom chataš po msnju. Aja pa še nekaj na liveu se, da igrat tudi zastonj, le vsaki mesec si moraš novi account naredit, sicer ni to praksa ampak je možnost, zdej z novim updejtom pa je prišlo to, da lahko pogledaš frende od drugih frendov kar pomeni, da addaš samo svoj star gamertag.

Killzone2 res zgleda hudo, škoda edino, da igra nima umetne inteligence.

Igra je takrat bla v alfa fazi tk da ne bomo o tem ka vse je spil mel in kaj ne ...

Ja. Lahk naredis racun za Live vsak mesec in kaj bos pol vsak mesec dodajo na nov racun vse frende in spet vse odklepo in vse to ... lol.

Caki, kdo primerja PSN z Live. Itaq da je Live boljsi ce je 5 let gor ... :roll:

Nič ne rabiš dodajat, dodaš samo svoj star gamertag in vidiš vse svoje frende. Vse kar rabiš v cod4 odkleneš v parih urah, v halo3 odklepanja sploh ni. Pač pravim, da so možnosti, da se zastonj, da igrat, čeprav so redki ljudje, ki se bodo spustili v to.

Link to comment
No ja ce bi ze hoto spilat bi ze vsaj placo ko se mi ne bi dalo skakat iz enga na drug racun ...

Manbearpig se zmeri cakam na tiste cene PS3 in 360 spilov ...

Pismo ti res ne stekas da je namigoval na moznost flashanja konzole in igranja piratksih iger? In ja dejansko so nekatere multiplatform igre ceneje za Xbox ko za PS3 - DMC4 na primer je na http://www.gameplay.co.uk kar precej cenejsi za Xbox.

Link to comment

res je da manbearpig nima ne ps3 oz. xboxa ampak ve kar nekaj o njh in ni iz hruske padu...ga poznam. Kot je ze Shoelace reku : vsi ps3 lastniki mislite da je ps3 vas bog in da vse kar nanjga pride da je padlo iz samih nebes. Grem stavt 100EUR da polovica ps3 userjev ne uporablja vse oz. uporablja priblizno 1/3 funkcij. kaj paz ce bo MGS4 in GT5 polom, kaj boste pa potem igrali. NIC !! aja ne se vedno boste igrali to in ukoli govorili kako dobro je ceprav sami veste da ni. Saj je isto z mojmu prijatlom: ima ps3, mu razlozim zakaj ps3 suuxxa in on se zmeraj zatrjuje da je igra zanjga dobra in bla...bla...bla. Igra je pa ne nic ceprav ima dost prostega casa in mu igre veliko pomenijo. Da ne omenim se da je olive veliko boljsi od psn. ceprav live-a nimam, ga je imel brat na svojmu xboxu in je res izvrstna stvar, medtem ko je psn zelo slabsi.

ZA LUKIDA

ti si pa ze enkrat kup ps3 pa tih bot ne pa da kle folku pametujes pa se sam ga nimas. ker ga ocitno noces kupiti

js ne vem no

Link to comment

Mja ... men je PS3 vsecen ni pa moj bog da se bom zdj klanjal pred njim.

P.s. Manbearpig fire_soul stavim da ma pes vec pameti o popravljanju avtov ko vi2 o konzolah :lol:

/out!

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Ok sm si su mal pogledat un topik o starosti nekaterih osebkov klele in mi je zdej velik bolj jasno zakaj je ta topik tak kot je. Zlo zanimivo je predvsem to da je povprecna starost lastnikov PS3 precej visja kot Xbox360, ceprav bi po pisanju dolocenega osebka clovek pricakoval kaj drugega :)

Jurc: Ce teb Ps3 sux kva sploh hods k tem frendu najd si enga z Xbox pa bos uzival, sicer pa ce si tko priden pri pisanju domacih nalog kot ponavlanju ene in iste stvari ko ena lajna pol morjo bit ta stari res ponosni nate.

Link to comment
Ma ja tud jst mam enga prjatla, k je trdil 21 dni da je sonic (ps3) zelo dobra igra ... (npr. gamespot 4.9 je dubla ocena :lol: )

in je res bil navdusen po 21 dnevu jo je prodal in se vedno ne prizna da je igra zanic, pa se draga kot vaska kokos...edino naslovnica je dobra. :lol:

haha res si smešen hvališ xbox kod da so ti plačali, ps3 pa kritiziraš nimaš pa nobene od naštetih. Ti si pravi leksikon znanja :car:

Link to comment

Še enkrat bom povedal pametno besedo, ki jo je prvi izjavil ke_kit, in s tem tudi ne bom vec pisal v to temo in prosim da me vec ne omenjte v njej..

Torej:

Fanboyistvo je debilizem..

in to drzi kot pribito ;)

Zej pa lahkonoc

Pa se to globoko v sebi veste da je xbox dan danes boljsi..

(glede mojih konzol, imam pa samo wii)

imam pa dobre prijatle in zato lahko igram vsak dan xbox 360 al pa ps3..:lol:

spet trte so rodile prijatli vince nam sladko ki nam ozivlja zile srce razjasni in oko, ki vtopi vse skri po potrtih prsih up budi... ;)

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

Sam res, k ogreš od začetka tale topic brat umreš od smeha :bowdown: :bowdown: :bowdown: :sweat:

Men najljubši

Stran 6, ko R3lix faše ban (potem ko sem ga jz klicu da naj uleti flejmat na ksi) in kekitu odpiči

http://www.konzole-slovenija.com/forum/viewtopic.php?t=2793&postdays=0&postorder=asc&start=150

Stran 9, ko Jurc oz. Manbear ulti z najbolj bednim john miller muvijem evah, ko sva z frikozoidom nasekana tole vidla sva umrla od smeha

http://www.konzole-slovenija.com/forum/viewtopic.php?t=2793&postdays=0&postorder=asc&start=240

:rock:

Stran 17 ko si ga vržeta na mizo ke_kit in Samotar

http://www.konzole-slovenija.com/forum/viewtopic.php?t=2793&postdays=0&postorder=asc&start=480

Strani 30-35 ko spuši HD DVD, objavijo MGS4 za 360ko in bajsi lukidd pove, da še nima PS3 ampak igra pri sosedu :thumbup:

http://www.konzole-slovenija.com/forum/viewtopic.php?t=2793&postdays=0&postorder=asc&start=990

Pa še par drugih for sem vidu in se nasmejal sam nevem kira stran točn. Zanimiv mi je, da se med PS3jaši res ne najde enga pametnga. Al je blo Me vs. Djrider, al Mattra vs. Travar, we always win :beer:

@ Gatsu nevem kako je na forumu, ker dejansko nikogar od teh razen Samotarja ne poznam na lajvu, tisti ki pa so in igramo skupaj so pa vsi med 20-40 stari. Zakaj misliš da imamo v COD4 klan FOTR?! Lahko naredite na PS3 counter part in not fuknete pubertetne debilčke in se poimenujete MOZOLJI :cash:

Glede lukidda pa ja, če ga slučajno kdo ne pozna že z jokerja, lahko povem, da hodi v šolo z roza kresničko in čelado. Ok ok, res je pa da je nekaj časa imel svojo blog stran, kjer je pisal kako se je pravkar prebudil i kako lepo jutro je ker je danes dan, ko bo nadgradil svoj firmware na PSP al neki tazga in ker danes izide novi Joker in svašta. Spodaj so bli pa komentarji ala "Dante je fag", "Dej pel Alenko na sladoled" or sumthin ipd.. anyway, failu je v child pronu

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Haha, zdaj ko sem prebral zadnjo stran topica se mi zdi da ste uni zagrizeni fanboyi ravno vi xboxaši :lol: (razen parih ki vsaj nekaj argumentirajo kot sebek1 in shoelace, čeprav mora zraven napisati še pol strani žaljivk). No, saj se je vedelo že prej, a iz strani v stran vedno bolj to potrjujete :D:car:

Welcome to teh dark side!

Link to comment

@ Gatsu nevem kako je na forumu, ker dejansko nikogar od teh razen Samotarja ne poznam na lajvu, tisti ki pa so in igramo skupaj so pa vsi med 20-40 stari. Zakaj misliš da imamo v COD4 klan FOTR?! Lahko naredite na PS3 counter part in not fuknete pubertetne debilčke in se poimenujete MOZOLJI :cash:

Kot prvo bmk za klane ipd na PS3, ker me MP igre sploh ne zanimajo, saj jih v zanrih iger k jih igram niti ni na konzolah, in kot drugo si ti kar nekaj let blizje mozoljem kot jest.

Link to comment

mislim da smo prišli do te točke, da lahko postavimo dejstvo:

JURC JE RETARDIRAN IDIOT, IN ŠE NAVADEN PES (MEŠANC) VE VEČ O KONZOLAH KO ON (IN fire_soul takisto)

kar se pa tiče mene na mn3, mah, nevem, kaj naj porečem, sem res takšen debil, ker ko sem imel AE pod nickom Obstek, me ni nihče pogruntal, zarekel sem se šele v eni čist random /17/ temi. sedaj že imam nov AE, ampak kot je očitno, me še vedno niso našlči....

jurca pa najde vsak umsko prizadet 3 leta star otrok.

kje si pa najdu roza čelado in kresničko, mi pa ni jasno...

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.