Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Ok. A mi naredi nekdo eno hitro obnovo dogajanja, ker nisem ravno na tekočem o tem topicu. Predvsem me zanima čemu neko sovraštvo do lukkida. Celo neke ZSje kjer me rotijo naj ga banam, dobivam...

Nič bat. Tistega, ki bo objasnil zadevo, ne bo nihče žalil z izdajalcem ali čem podobnim, saj bo pod mojim protektoratom.

Ne, lukkid... Ti ne šteješ v to skupino, ker si obravnavani material...

Tooooorej? :?

lp,

k_k

Link to comment

jaz sem lukiddu napisal naj si ze enkrat kupi ps3 in potem govori kako je dober, ne pa da ljudem govori kako je dober sam ga pa nima. Potem se je oglasil se Manbearpig ki je potrdil mojo izjavo.

Nato pa je zacel lukidd pisat kako sva oba kretena in da je pes mesanc (?) pametnjesi od naja. Potem je pa shoelace ( :car: ) povedal kako so mu drugi povedali da lukidd nosi celado in kresnicko ko gre v solo. On se je seveda zacel pizdit nad vse in vsem govorit kripl. To je mislm da vse.

js ne vem no

Link to comment
Umm sam mal, res mi povej kje ti živiš? Si ponosen, da se lahko furaš v tako velikem avtomobilu a?

BTW, ker niste vsi hawkeye kot jaz - kakšen nick ima bajsi na sliki?

Hint: Je user na KSi.

bus01s.jpg

No povej kaki nick ma ta bajsi na sliki ...

Fire soul ne pribijaj o banu Lukidda , ker se ti spuščaš pod njegov nivo z zares totalno totalno debilno bednimi ...

Kje smo že ostali ?? Aja a veste da je Xbox 360 beden , Playstation 3 pa ful ful zakon !!

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
Umm sam mal, res mi povej kje ti živiš? Si ponosen, da se lahko furaš v tako velikem avtomobilu a?

BTW, ker niste vsi hawkeye kot jaz - kakšen nick ima bajsi na sliki?

Hint: Je user na KSi.

bus01s.jpg

A je mogoče Lukidd ?

Fire soul ne pribijaj o banu Lukidda , ker se ti spuščaš pod njegov nivo z zares totalno totalno debilno bednimi ...

Kje smo že ostali ?? Aja a veste da je Xbox 360 beden , Playstation 3 pa ful ful zakon !!

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Jao fak ane, vsi se zej zagajajo v tipa s čelado, kar je seveda only joke. BTW ko smo že pri banih, ke_kit lahko poskrbiš še za D. Tidusa ker mi z spambotom fila nabiralnik z bednimi bednimi sporočili like PS3 iz fur nawbz, Ps3 makes batiboys happy, I banged sixaxess - u banged Billy itd itd...

EDIT: ke_kit pozab, ubistvu so mi Tidusova sporočila kr všeč :thumbup:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Jao fak ane, vsi se zej zagajajo v tipa s čelado, kar je seveda only joke. BTW ko smo že pri banih, ke_kit lahko poskrbiš še za D. Tidusa ker mi z spambotom fila nabiralnik z bednimi bednimi sporočili liek PS3 rulz ur mom.

Će še ne razumeš je to za obuditev teme in ne za take off topic mimosunke !

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Ke_kit ne vem zakaj se mi pocasi dozdeva, da bi rad ostal z lukiddom v dobrih odnosih...(ne glede na to da mi je rekel vse kletvice, ki bi me lahko priozadele, ga se vedno ne opozoris in nic)

ko pa sem sam enkrat na jurc-backu zagovarjal pravila pred tipom ki je rekel da se o modcipih ne smemo pogovarjat, sem pa takoj se isti dan dobil banano v usta... in to naj bi blo fer.. cmon man :)

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

Aja sorry rarghhh - PS3 as in Please Sell m3!!!!

A playstation 3, an xbox 360 and a Wii are all playing in the playground.

a genie appears from the magic slide of doom, and says "whoever slides down this chute will be turned into whatever they ask for" /cue deadly music

so one by one the consoles go on the slide.

playstation 3 climbs to the top, starts to slide..."Weeeeeeee" and gets turned into a certain next generation nintendo console.

xbox 360 climbs to the top, starts to slide..."Weeeeeeeeeeeeeeeeee" same thing happens!

Nintendo Wii climbs to the top, starts to slide, realises his pants are caught at the top and gets a gigantic wedgie. "Oh Sh*t" he cries, and turns into a playstation3.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
V RL te pa baba komandira a? :beer:

Banal bi te sam pol bi blo preočitno... :bleh:

:D

LOOOOL ... ne krivi druge za tvoje napake :lol: jk ^^

A bi lahk zdj tole zaprli? Ker res ne gre nikamor ...

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
Ke_kit ne vem zakaj se mi pocasi dozdeva, da bi rad ostal z lukiddom v dobrih odnosih...(ne glede na to da mi je rekel vse kletvice, ki bi me lahko priozadele, ga se vedno ne opozoris in nic)

ko pa sem sam enkrat na jurc-backu zagovarjal pravila pred tipom ki je rekel da se o modcipih ne smemo pogovarjat, sem pa takoj se isti dan dobil banano v usta... in to naj bi blo fer.. cmon man :)

Ravno to bi rad ugotovil...

Ker med temi črevi se resnično ne znajdem najbolje... Kdo je koga žalil?

EDIT: Aja. Preimenoval sem topic v nekaj vsebini bolj primernega... Hop you liek it... :objem:

EDIT 2: Zaprl pa tega ne bom, ker se kljub tonam dreka na dnu nahajajo priceles precej smešne izjave... Če se dovolj globoko potopiš... :love:

lp,

k_k

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.