Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

To da Ps3 nima nobene dobre ekskluzive je subjektivno. Nekaj jih je kar dobrih, če tebi niso všeč ne pomeni da so na splošno slabe igre. Itak PS3 si najbrž kupi tisti ki so mu všeč Sonyjeve serije (R&C, GT, GoW, MGS, FF...). Tistim ki jim pa ne pomenijo toliko pa naj si raje omislijo x360, ki ima količinsko več dobrih iger + boljše multiplatform igre.

Ti MaTTra se mal preveč obremenjuješ s temi prodajnimi ciframi. :)

Sony si bo itak nabral dober del trga, mogoče ne toliko kot MS, a vseeno dovolj da bo ustvaril dobiček in mel motivacijo za razvijanje iger.

Link to comment
Mah js pa mislm tkole..

xbox360- ima dost dobrih iger..drgac pa vecinoma ljudi so se odlocil za nakup 360ke zaradi zelo uspesnih piratkov, ki se kar dobro drzijo na omenjeni konzoli..

ps3-roko na srce nima nobene ekskuzive sploh pa ne dobre, nek warhawk in ne vem kaj se, skratka peace of shit.Konzolo zelo dobro poznam, da se spet nov kak nasu pa reku, da ga se vidu nism, tko da vem kako je s tem...:)aja, zakaj samo tako malo prodanih konzol, vrjetno zaradi zgoraj navedenih piratkov, ki se ne morejo ukrcati v konzolo... :D in se se dolgo ne bodo mogli..

wii- nii ravno za tr00 gamerje, iger ni veliko , a tiste ki so so kar dobre...tko no velik je sproščejočih iger in namenjene za celotno famely.. famely consol pač ;)

Lp :)

:lol::lol::lol:

Najprej malo splošne izobrazbe:

Peace v angleščini pomeni mir in se uporablja v glavnem kot naspotje besede war(vojna). Glede na celotni zelo intelektualni prispevek, lahko brez kančka dvoma sklepam, da si mislil na besedico "piece"(kos) in zlajnano besedno zvezo "piece of shit"(meni osebno je ljubši "piece of crap"). Če ti angleščina dela težave, pa uporabljaj našo lepo materinščino, če že ne v zborni obliki (sodeč po tvojih komentarjih ti tudi ta ne gre najbolje) pa vsaj v pogovorni. Tu je nekaj predlogov za ta primer: Govno, kup gnoja, kup blata,...

Drugače pa je ta tvoj prispevek en navaden kup gnoja, ki ima toliko veze z dejanskim stanjem, kot Paris Hilton z teorijo kvantne fizike. Replika nanj pa bi bila tako koristna, kot Hrvaška v Evropski uniji.

Nehajte pisati brezvezne prispevke, ker škodite planetu! Kampanja se začne tukaj!!! :bringiton:

Link to comment
zato k ma že vs folk po svetu x360, zj je pa našparu spet keš pa bo sprobu še ps3

Hahahahahaha.

Alkhor se ne obremenjujem s stevilkami ... :)

Hazer pozabljas da nimata istega maternega jezika in bi ga se manj razumeli ce bi v tistem zacel sprehat? :cough:

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Hazer ,car :car: ... kva pa misls, da si. Povedu sem samo tko kokr mislm, da je sorry ce sem te przadel, sicer si me ti veliko bolj, ker trdis da ne znam slovenscine se manj pa anglescine ampak se mi sploh ne, da vracat mascevalnih besed tako , da bom samo tiho, kakor se spodobi..drgac pa požvižgam se nate stari moj ;) ..

zame si ti se vedno moj kolega.. ;)

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

Make love, not war hahaha!

Tukaj pri pisanju se gre predvsem za pogovorni jezik (v njemu so pa zmesana razlicna narecja, da ne omenjam razlicnih stilov, slogov in pac napak, ki nastanejo pri govoru mladine, otrok, ki se potem prenasajo naprej, ko odrastes. K tem bi stel te nepravilnosti, kot so:"Ko bom bil velik, bom bil pilot, Pil bom soka in tako naprej.

Ce kdo pise, tako, kot se je pac navadil in niti ni tako motece je cisto sprejemljivo in se sploh ne gre za to, da ne znajo slovenscine, saj te lahko marsikdo, ki tule pise, kot popolni tujec preseneti, ko v soli napise esej, glede pravopisa in besednega zaklada.

Glede teh ameriskih tujk pa je kriv pritisk medijev v naso drzavo (ampak saj smo seveda povezani s celim svetom) in tukaj u bistvu sploj ne vidim kaj napacnega saj se izoblikuje nek nov stil govora, ki se uporablja poleg standardnega pogovornega jezika, oziroma v tem primeru bolj stila govora.

Vcasih se pac katera beseda narobe napise, pa tudi ni tako hudo in ni treba sedaj tako napadat ljudi, da so nepismeni in s takimi, ki same sebi niso primerne.

Link to comment
fire_soul right ..... zaka ze? Ce ze neki napises, argumentiraj.

To je pa cist res.

Ocitno nisem edini, ki ga motijo te izjave brez repa in glave.

Ta forum je vedno bolj namazan s pasteto.

Drugace pa se je PS3 zelo popravil, kot je ze Ke_kit napovedal kaksne 4 mesece nazaj.

Prodaja je zelo prehitela X360 in igre na njem so vedno boljse in se nekak izenačujejo z letnim prihodom X360ke.

Res pohvalno. :china:

EDIT: haha btw, mi je zdj kliknalo. Sm te po pisanju prepoznal: MaT(ej)Tra(tnik) aka. DjRider haha :P

Link to comment

MaDrung fora je v tem da tile 12 letniki znajo sam spamat po forumih in delat to kar delajo drugi clani sam da oni se izrazijo direktno...

Enako ko 360, prvo leto mal slabse, drugo leto pa se zacne kazat moc.

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Jp. Sony-u je ratal prepolovit troške za konzole in prodaja je šla gor , tak da je ps3 zabeležil 121 milijonov prihoda. Bravo Sony , way to go !!! Drugače jih pa Wii krši do konca. Ampak itak je meni vseeno , katera hardcore konzola zmaga , itak mam obe :beer: ... Morda bi malo raje videl da je to Sony , enostavno ker sem malce navezan nanj ampak ajde .... Vseeno mi je !

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Nintendo je zame zmagovalec na konzolasticnem podrocju.

Nintendo je zecel ze leta 1985, oziroma ze prej in je se danes tu, medtem, ko je Sony sledil veliko kasneje, da ne omenjam Microsofta.

In nekam se se vedno drzijo starih nacel Igra=uzitek, kar se mi zdi, da so pri obeh ostalih firmah nekako pozabili, oziroma raje prevzeli boljso, bolj realno simulacijo, medtem, ko se je ze veckrat izkazalo, da nekako ni taksnega uzitka med igranjem.

Nintendo bo se dolgo ostal v igri, za kar pricajo tudi njegova prodaja in firma, ki je namenjena le temu.

Sicer pa tudi ne bi mogel zdrzati samo s super mariom, kjer bi skakal okoli like a mad Italian...

Vsega pomalo pa gre. Tukaj je tudi razvidno to, da ni popolne konzole, je pa res, da sta si X360 in PS3 zelooo podobne in zakar nikoli ce bi imel ze eno ne bi kupil se drugo. Bi prej prisel na idejo Wiija.

Sploh pa bi si kupil 2 konzoli ce bi imel reees viska denarja (kak milijoncek na banki). :D

Link to comment
Hazer ,car :car: ... kva pa misls, da si. Povedu sem samo tko kokr mislm, da je sorry ce sem te przadel, sicer si me ti veliko bolj, ker trdis da ne znam slovenscine se manj pa anglescine ampak se mi sploh ne, da vracat mascevalnih besed tako , da bom samo tiho, kakor se spodobi..drgac pa požvižgam se nate stari moj ;) ..

zame si ti se vedno moj kolega.. ;)

ti si več kot očitno falil pri slovenščini ko ste se učili postavljat vejice.

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment
Hazer ,car :car: ... kva pa misls, da si. Povedu sem samo tko kokr mislm, da je sorry ce sem te przadel, sicer si me ti veliko bolj, ker trdis da ne znam slovenscine se manj pa anglescine ampak se mi sploh ne, da vracat mascevalnih besed tako , da bom samo tiho, kakor se spodobi..drgac pa požvižgam se nate stari moj ;) ..

zame si ti se vedno moj kolega.. ;)

ti si več kot očitno falil pri slovenščini ko ste se učili postavljat vejice.

haha, kaksni posti, medtem, ko ti v svojem sporocilu nisi postavil niti ene vejice. :roll::lol:

Link to comment

Mah lukidd s tabo se mi pa ne, da ubadat. :) ... Drgac pa k bos ti kdaj ksn post napisu ob 24:00 se pa buni klele neki. ;) ...sploh pa ce si isti dan prej imel ze 2 treninga in si spal morda 7 ur. :)

kr buni se kokoska mala :D , se vedno sva lahko kolega.. :ihih: :objem:

Edit:glede na to, da se delaš nekega pametnakovica, ti moram povedati da se stavek VEDNO zacne z VELIKO ZAČETNICO in konča s piko.Če si morda ravno takrat mankal ko ste to jemali v šoli

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.