Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

kaj pa mi, ki se nam zdi GTA vrh debilizma? tudi taki smo :razzy:

uuu, sem mislu da sem edini :P

saj ne rečem da je vrh debilizma, a nikoli nisem štekal kaj folku tako pritegne tale špil. saj 1 in 2 sem rade volje preigral, tudi trojko zaradi prehoda v 3d, za ostale igrat pa se mi je zdelo škoda časa.

strelski del je povprečen glede na ostale strelske igre, umetna pamet je debilna, misije pa nekatere pretirano razvlečene ki so proti koncu postajale dolgočasne. spizdevanje avtov in vožnja sta bili prvih nekaj ur kul, a sem se hitro prenajel enostavnega voznega modela. ne vem, meni se zdi GTA serija ena najbolj precenjenih serij evah.

sicer pa sto ljudi sto čudi :P

+1

Link to comment

RROD je safr in da mas kle enga fanboya, k govori, da je to dobr za MS, ker bo folk novga kupu pa itak kapa dol brate. :) Kaj mas ti fanboy od tega, da MS kao owna Sony nimam blage, ampak dobr se ti oprosti, tezak je zivot cloveka z IQ visokim kokr mam jz številko šuzov.

RROD je pizdarija in to da mas garancijo vseen ne popravi dejstva, vseh zivcov k jih fuknes, bencina, ter strahu to konzolo dl nazigat kokr je 4 ure na tedn.

Ce bi ze mogu izbirat fanboye, bi sigurno raje izbral PS3, kokr xombaše, ker slednji so po prjavah na stopnji kapibare.

Spili pa tud niso ne vem kva tok hudi na 360ki, kokr vi pravte, vecina je srednja zalost in par zdaj ze starejsih ekskluziv in je dalec od statusa kultnosti raznih NES, SNES, PS in PS2.

Jebemti, da nimam nc vec za spilat na tej xškatli, k bi blo vsaj mal stran od sivega povprečja, medtem ko Age of Conan za škatlo pa bo šele leta 2009, ki je daleč. :(

DejchSLO.png
Link to comment
RROD je safr in da mas kle enga fanboya, k govori, da je to dobr za MS, ker bo folk novga kupu pa itak kapa dol brate. :) Kaj mas ti fanboy od tega, da MS kao owna Sony nimam blage, ampak dobr se ti oprosti, tezak je zivot cloveka z IQ visokim kokr mam jz številko šuzov.

RROD je pizdarija in to da mas garancijo vseen ne popravi dejstva, vseh zivcov k jih fuknes, bencina, ter strahu to konzolo dl nazigat kokr je 4 ure na tedn.

Ce bi ze mogu izbirat fanboye, bi sigurno raje izbral PS3, kokr xombaše, ker slednji so po prjavah na stopnji kapibare.

Spili pa tud niso ne vem kva tok hudi na 360ki, kokr vi pravte, vecina je srednja zalost in par zdaj ze starejsih ekskluziv in je dalec od statusa kultnosti raznih NES, SNES, PS in PS2.

Jebemti, da nimam nc vec za spilat na tej xškatli, k bi blo vsaj mal stran od sivega povprečja, medtem ko Age of Conan za škatlo pa bo šele leta 2009, ki je daleč. :(

ti še pa nisi čul za sarkazem, kajne dečko

also: jurc, ti neboš nikomur pravil da je debil, ker tapru sebe poglej. tole je ubistvu že tvoj 4 acc, medtem ko večina tule fura prvega (tut js)

DJRider vem da ma drugega, ampak kot mattra ni tak živce parajoč kot ti v vseh svojih izvedbah.

Je suis tres jolie

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment

Ti boš vedu ja, frutkolinček mali, ko mas roza celado.. ;) Pa dragon ball lunch box :D ...hehe..Sploh pa upras vezalkota on te dobro pozna..Glede accountov me pa nisi prav nic prizadel in naj te popravim, da je to moj 3 account...

Sploh pa se mi ne da s tabo ukvarjat, ker še caps locka ne znas stisnt, da bi naredil kaksno veliko zacetnico.

Moj psn id--> Jure00

Link to comment
Ti boš vedu ja, frutkolinček mali, ko mas roza celado.. ;) Pa dragon ball lunch box :D ...hehe..Sploh pa upras vezalkota on te dobro pozna..Glede accountov me pa nisi prav nic prizadel in naj te popravim, da je to moj 3 account...

Sploh pa se mi ne da s tabo ukvarjat, ker še caps locka ne znas stisnt, da bi naredil kaksno veliko zacetnico.

meni je pa oni tvoj sošolec (je tut na KSi sam nevem dle nicka)

povedu, da si ti enkrat prišel v šolo sicer čis kežual ublečen, ampak ste mel tist dan športno, pa si mel baletno opremo. pol si se pa kao izguvarju da je kao od sestre, potlej sem pa še zvedu da je tvoja sestra stara 5 let in niti pod razno nemore met takih številk cot.

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment

Veste kaj je ironija?

To da si kupim PS3 in prinesem domov... in zadeva je pokvarjena odkar sem jo vzel iz škatle... Moj prvi 360 pa še zmer dela.

Danes nesem nazaj, da mi dajo novega.

Lahko pa rečem, da po mojih osebnih izkušnjah crkne vsak PS3 in noben Xbox... Vsaj take so moje osebne izkušnje.

Bomo videli, če bo nov delal, kar lahko popravi PS3-jevo zanesljivost v mojih očeh na celih 50%.

Mogoče je pomemben faktor, da ne dela iz škatle to, da mi je škatla padla 3x po tleh in enkrat jo je zgazil avto... hmmm... figure that.

Ni mi padla po tleh... in ni je zgazil avto... To je pač "kvalitetna" izdelava.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Travar kako si lahko TI kupil PStrojko... saj ima same brezvezne igre, multiplatform so vsi za en drek, MP ga lahko cuza xbox livu, poleg tega vsi poznamo pokvarljivost PS3, sploh napram drugim konzolam, kot npr. xbox 360.

Upam da si ga kupil kot blu ray predvajalo, pa še to je brezvezno, saj vsi vemo da je prihodnost v digitalni distribuciji HD vsebin.

še en mit je padel :(

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.