Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Mene PS3 ni razočaral... Gre zato, da ti prodajalec avtomobilov reče, da avto lahko leti, ko pa ga kupiš ugotoviš, da avto nemore leteti. Tako se počutim... :crybaby:

Še dobr, da xbawx leti. :lol:

to je odvisno od tega koliko je kupec neumen in kaj vse verjame prodajalcu

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Prvo naj povem, da je moje vprašanje poizvedovalne narava in nikakor nočem blatit ps3 lastnikov.

Zakaj ima ps3 tako sprano sliko? Če pogledamo zadno sliko na prvi strani, desno obzidje, vidimo na xboxu lepo prelivanje sence, na ps3 se pa vidi kot ena sama barva (minimalno prelivanje) in deluje monotono. Je vzrok težko programljiv procesor, nVidia RSX ali tiči problem kje drugje. Nekak sem misilu, da je bila sprana barva porodna komplikacija PS3ja in bojo sliko sčasoma izboljšali, pa temu ni tako.

Link to comment

DeLonge glede slike je fora v tem da ko prizges PS3 RGB nastavljen na LIMITED, to je za primer ce mas SD-TV. Zato je slika tk sprana.

Ce mas pa na Full so pa barve na PS3 in 360 verziji zlo enake ...

GT Gamespot so tisti debili ko ne vejo dat na RGB na Full in pol naivnezi kot so zyzyx in Pek (sam ti si res pek ...) verjamejo vse ... >.>

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

pa kaka sprana slika. daj not motorstorm pa se slini do amena. treba je znat tv nastavit, oziroma ne smeš bit retardiran američan, da ko igraš xbox360 imaš normalno nastavljen tv, ko pa preklopiš na ps3 pa ga nastaviš na "lets fuck up settings and put it on internet so everyone can see ps3 sux".

jaz na svojem tv ne rabim štimat spljoh, pa mi obe konzoli pljuneta odlično sliko.

ratt-logo.gif
Link to comment

Sem pregledal cel članek. O nastavitvi RGB ne duha, ne sluha. Ampak ko pogledaš novejše naslove, ni več te sprane barve, imo so (bili) problem programerji, še posebej na začetku, ko je bill cell še popolna novost.

TheMan: emmm, ja ok...itak nism grafična kurba in mi gameplay pomeni veliko več. Še dandanes špilam James Bond: Golden Eye na N64 :car:

Kar pa Američani pravjo mi pa res dol visi, vsak sam ve zakaj je katero konzolo kupil, pa tudi če je to samo zarad imena Xbox ali PS, tak da ne se obremenjevat. :D

Link to comment

Ne, strani so ble problem in ne programerji ... zdj so se na enih straneh spametovali oz. je blo prevec pripomb glede tega ker tk sprano sliko naredijo da so dali RGB na full ...

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

BTW a se ni pred releasom skoz govoril, da bo zadeva prišla na 360 in na PS3, potem pa 1 mesec pred izzidom samega špila je pa to nekako izginlo in prišlo samo na 360? M$ krepko dnarcev fuknu in je ratala time exclusive in je blo logično, da bo slej k prej prišla tudi na PS3. Podobna zadeva kakor z UT3 in virtua fighter 5.

DejchSLO.png
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Heh jaz sem si kupil Mass Effect. No zaenkrat bom s komentarji bolj previden, ker čakam novo grafično da ga začnem zares igrati, a po prvem vtisu je tole povprečen RPG, svetlobna leta za Baldurjem, Falloutom, Planescapom, da starejših FRPjk ala Ultima in M&M sploh ne omenjam.

Žalost me prime ko vidim ocene tega špila, in berem razne komentarje "ta špil sam pomete z vsemi PS3 naslovi".

Res mi gre na kurac, ko špili dobijo megastične ocene, a v svojih zvrsteh ne prinesejo nič novega, celo nazadovanje. Potem se ne čudim da kvaliteta iger pada, ko folk časti neke malce nadpovprečne overhypane igre kot da so ultimativni masterpieci. Isto je bilo z Bioshockom.

Upam da je to samo prvi občutek, in da se bo stanje v nadaljevanju igranja popravilo, drugače je to zame razočaranje leta.

Še dobro da Bethesda paca novi Fallout, oni so vsaj eni redkih v današnjih časih sposobni ustvarit spodoben RPG.

Link to comment

So vsaj pošteno ocenjene in jih folk posledično obravnava kot dobre igre a ne vrhunske (Uncharted).

Ne pa da mi servirajo (malce nad)povprečen RPG, ki dobi ocene med 9.2 in 9.7.

Ali pa (malce nad)povprečno streljačino z dobrim vzdušjem (Bioshock), ki dobiva ocene okrog 9.8.

Vrhunec pa dosežemeo z jajci od GTAja, ki dobiva povsod same 10. :ihih:

Mi je zdaj vsaj jasno zakaj cela industrija pljuje proti casual vodam.

Sicer pa nevem zakaj zopet omenjaš PS3 igre, jaz nisem hotel pljuvati po xbox igrah, samo sem razpizdjen ko take igre dobivajo megastične ocene.

Link to comment
So vsaj pošteno ocenjene in jih folk posledično obravnava kot dobre igre a ne vrhunske (Uncharted).

Ne pa da mi servirajo (malce nad)povprečen RPG, ki dobi ocene med 9.2 in 9.7.

Ali pa (malce nad)povprečno streljačino z dobrim vzdušjem (Bioshock), ki dobiva ocene okrog 9.8.

Vrhunec pa dosežemeo z jajci od GTAja, ki dobiva povsod same 10. :ihih:

Mi je zdaj vsaj jasno zakaj cela industrija pljuje proti casual vodam.

Sicer pa nevem zakaj zopet omenjaš PS3 igre, jaz nisem hotel pljuvati po xbox igrah, samo sem razpizdjen ko take igre dobivajo megastične ocene.

Moreš razumet eno preprosto dejstvo: Igro (ali film ali glasbeni komad - umetnost) je zelo težko ocenit z številko - skoraj nemogoče. Vsak lahko izrazi svoje subjektivno mnenje, pove kaj mu je všeč, kaj ni. Pretvorit mnenje v številko, pa je farsa.

Zato se mal manj obremenjuj kakšne ocene dobi kakšna zadeva in si raje sam izdelaj mnenje o stvareh preko tega, da jih igraš/probaš.

Pa ne zagovarjam Mass Effecta... igral sem ga pol urce in adijo ker mi ni potegnu. Bioshocka sem igral še manj. Tudi ta mi ni potegnu. Sam nemorem pa rečt kakšno oceno si ali si ne zasluži. Moja ocena bi bila 1, glede na to da me ni zabavalo, sam nekdo drug bi dal pa čisto 10. Ocene so bullshit. Oziroma tako zelo subjektivne, da je govorit o njih zelo brezpredmetno.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Saj se strinjam s tem kar si napisal, ampak vseeno se igre ocenjuje že od veke vekov in so ocene pomemben faktor. Niso pa samo subjektivna stvar. Za nas igralce so lahko subjektivne, kot npr. zame je GT za 10, čeprav po nekaterih stvareh zaostaja za drugimi dirkačinami.

Ampak ocene so lahko tudi objektivne – npr. RPG ki prinese nov, kompleksen način bildanja lika, razvejane in večstopenjske queste, ali pa bilokaj drugega kar pripomore k razvoju zvrsti si zasluži visoko oceno.

Če pa v takih elementih prinese celo nazadovanje, si ne zasluži ocen višjih od 8.5.

Seveda je pri RPGjih prisotnih tudi mnogo subjektivnih stvari, kot npr. zgodba in svet, ki so lahko nekomu všeč drugemu pa ne, a vseeno je mogoče orisati neko okvirno oceno, ki umesti igro med ostale predstavnice zvrsti, glede na to koliko je pripomogla k razvoju ali nazadovanju žanra.

No saj meni ME in Bioshock nista slabi igri. ME bi dal (za zdaj) 8.0, Bioshocku pa 8.5, to se pravi dobre igre, a ne vrhunske, in ko berem po raznih forumih je veliko ljudi podobnega mnenja kot jaz.

S tem pa da jim prilepijo ocene od 9.5 navzgor, pa samo škoduje industriji. Zdaj nekdo, ki bo hotel narediti RPG ali pa streljačino v stilu System Shocka se bo zgledoval po Mass Effectu ter Bioshocku, ki v nekaterih pogledih zaostajata za igrami kot npr. Baldurs Gate in Deus Ex. Pač igri sta dobro ocenjeni in se dobro prodajata, razvijalcev ne zanima če prinašata nazadovanje v njihovih zvrsteh. Tako da prihajajoči RPGji ne bodo "kopija" odličnega Baldurja, ampak le dobrega Mass Effecta. Škoda.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.