Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

To, da bodo nekoč prišle prave igre na ps3 poslušamo že skoraj 2 leti, medtem ko igramo taprave na xboxu :beer:

Haha LOL! Pa še res je tako. PS3 je s svojim naborom iger naravnost smešen. Exkluziv nima več... lahko pa predvaja BluRay muvije. Se bo pa filme gledal... itaq igralne konzole ne naredijo igre, pač pa hardware, ane?

Sam... če bo FFXIII na 360... kaj bom pa potem sploh igral na PS3? :crybaby:

Resistance 2 ali Killzone 2? Odločitev bo težka.

PS: Kje so zdej vsi tisti goreči PS3 fanboyi? Huda ura prihaja za PS3... A bo danes Sony sploh prestavil kakšne pametne ekskluzive - ali le teh PS3 ne potrebuje (tako kot ne rabi stabilnega sistema, iger, achievementov, komunikacije, spodobnega online servica in še česa...lol).

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
To, da bodo nekoč prišle prave igre na ps3 poslušamo že skoraj 2 leti, medtem ko igramo taprave na xboxu :beer:

Haha LOL! Pa še res je tako. PS3 je s svojim naborom iger naravnost smešen.

Sam... če bo FFXIII na 360... kaj bom pa potem sploh igral na PS3? :crybaby:

Resistance 2 ali Killzone 2? Odločitev bo težka.

PS: Kje so zdej vsi tisti goreči PS3 fanboyi? Huda ura prihaja za PS3... A bo danes Sony sploh prestavil kakšne pametne ekskluzive - ali le teh PS3 ne potrebuje (tako kot ne rabi stabilnega sistema, iger, achievementov, komunikacije, spodobnega online servica in še česa...lol).

FUUUUUUUUUUCK stupid XBOX FUNBOYS !

Link to comment
ja pa člouk nehaj pljuvat . kaj a ne morš razumet za sony nima tok dnara ko microsoft zto ima microsoft tolko igric in licenc . But buray is teh future

Nemorem razumet... mene samo peče, ker sem fanboy, da dobiva PS3 brco v rit in nato še eno in nato še... vsak dan znova. Jaz sem to kupil ker so mi govorili, da je PS3 the best, da bodo pršle sick igre in nevem kva vse... in zdej? Zdej mam doma konzolo brez iger. V bistvu je sploh nimam doma ker mi jo je sony zjebal... Ja hvala še enkrat Sony. :lol:

Jaz sem zaljubljen v PS3... hočem da je dober, ne pa da ga ena taka gnila konzola kot xbox owna noč in dan, mesec za mesecem, leto za letom... dokler 360 ne bo predal štafete 720-tki, ki do pwnage nadaljevala... Nikar, oh nikar!

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
ja pa člouk nehaj pljuvat . kaj a ne morš razumet za sony nima tok dnara ko microsoft zto ima microsoft tolko igric in licenc . But buray is teh future

Nemorem razumet... mene samo peče, ker sem fanboy, da dobiva PS3 brco v rit in nato še eno in nato še... vsak dan znova. Jaz sem to kupil ker so mi govorili, da je PS3 the best, da bodo pršle sick igre in nevem kva vse... in zdej? Zdej mam doma konzolo brez iger. V bistvu je sploh nimam doma ker mi jo je sony zjebal... Ja hvala še enkrat Sony. :lol:

Jaz sem zaljubljen v PS3... hočem da je dober, ne pa da ga ena taka gnila konzola kot xbox owna noč in dan, mesec za mesecem, leto za letom... dokler 360 ne bo predal štafete 720-tki, ki do pwnage nadaljevala... Nikar, oh nikar!

It brings a tear to my eye :(
Link to comment
ja pa člouk nehaj pljuvat . kaj a ne morš razumet za sony nima tok dnara ko microsoft zto ima microsoft tolko igric in licenc . But buray is teh future

Se mi zdi da si je SONY nabrskal lep kup denarja z PS2.

Pa se namesto shoelaca: Niso igrice ampak igre

ps. WTF is buray SONY FUNBOY? Aja :doh: BUray :thumbup:

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Smesni ste. Kaj pa je tu zdaj takega ce Xbox dobi FFXIII? Ehm, spil izdaja SE, ki je pravno gledano delniska druzba in njih namen je osrecevanje delnicarjev. Ce pogledamo raztrosenost sktalastih konzol po svetu, hitro opazis, da jih je najvec v USA, potem v UK in potem dalec nic. Najbolj donosen trg za JFRPjke je bishlandija, torej edina pametna odlocitev je izdaja tega tam za sistem, ki tam prevladuje. Kaj je narobe s tem? Cetudi bi izdali X360 verzijo na domacih tleh, trga tam ne morejo zajebati, ker so prodali like 4 konzole (od tega ima v lasti dve Microsoft Japan).

Capcom je prvi, ki pogruntal da tradicionalna navezanost na trg in domace znamke ne vodi nikamor, saj zadeva stagnira in ima zgornjo mejo. Penetracija PS3 pa je vsepovsod po svetu, razen v celinski Evropi bolj kot ne bedna. Edina pametna odlocitev je izdaja multiplatfrom next gen spilov. Tako ubijejo par muh naenkrat, razdelijo stroske razvoja, naredijo dobieck, zadovoljijo vlagatelje in vodsto obdrzi sluzbe.

Zdaj se bodo pac morali bolj potruditi first-party studiji, kar samo pozdravljam, ker roko na srce, do zdaj z redkimi izjemami, niso kaj prida izdali, na obeh straneh.

Komentarja o ocitnem kopiranju Home+Mii Parade in Singstarja s strani Xboxa pa noben ne komentira. Ko pa Sony kaj povzame pa je celi halo. Grem zdaj, da se ne bom kake hinavscine nalezel. :)

(:

Link to comment

Vse lepo in prav to o delničarjih. Ampak zdi se, kot da samo PS izgublja hude ekskluzive.

Xbox jih ima napovedanih (poleg že izdanih) cel kup in nekatere bodo zagotovo zelo hude.

PS je izgubil ekskluzivnost GTA (pustmo, da sta bli enka in dvojka na PS-ju), Devil may cry, Resident evil in sedaj še "neosvojljivo trdnjavo" Final fantasy. To so same AAA ekskluzive. Namesto tega pa ponujajo stvari kot so Motorstorm 2, Resistance 2 in Killzone 2... :tepen:

To je smešno.

Bodo pa le-te (motorstorm 2, Resistance 2 in Killzone 2) zihr ostale samo na PS3.

Izdati te igre na xboxu bi bilo tako kot prodajati klimatske naprave eskimom.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Vse lepo in prav to o delničarjih. Ampak zdi se, kot da samo PS izgublja hude ekskluzive.

Xbox jih ima napovedanih (poleg že izdanih) cel kup in nekatere bodo zagotovo zelo hude.

PS je izgubil ekskluzivnost GTA (pustmo, da sta bli enka in dvojka na PS-ju), Devil may cry, Resident evil in sedaj še "neosvojljivo trdnjavo" Final fantasy. To so same AAA ekskluzive. Namesto tega pa ponujajo stvari kot so Motorstorm 2, Resistance 2 in Killzone 2... :tepen:

To je smešno.

Bodo pa le-te (motorstorm 2, Resistance 2 in Killzone 2) zihr ostale samo na PS3.

Izdati te igre na xboxu bi bilo tako kot prodajati klimatske naprave eskimom.

Bill Gates je mafija :wtf: :disbelief: :plan:
Link to comment
Vse lepo in prav to o delničarjih. Ampak zdi se, kot da samo PS izgublja hude ekskluzive.

Xbox jih ima napovedanih (poleg že izdanih) cel kup in nekatere bodo zagotovo zelo hude.

PS je izgubil ekskluzivnost GTA (pustmo, da sta bli enka in dvojka na PS-ju), Devil may cry, Resident evil in sedaj še "neosvojljivo trdnjavo" Final fantasy. To so same AAA ekskluzive. Namesto tega pa ponujajo stvari kot so Motorstorm 2, Resistance 2 in Killzone 2... :tepen:

To je smešno.

Bodo pa le-te (motorstorm 2, Resistance 2 in Killzone 2) zihr ostale samo na PS3.

Izdati te igre na xboxu bi bilo tako kot prodajati klimatske naprave eskimom.

V bistvu se tak svet vrti. :) Ne gre se toliko za zgubljanje ekskluziv, kot odprtje oci tretjim strankam. Je pa dejstvo, da je Sony z PS3 nekaj zajebal. Ce bi bila penetracija konzol tako visoka, se mi zdaj o tem ne bi pogovarjali. Dejstvo je, da je za tretje stranke prodanih premalo igralnih postaj, zato iscejo alternativne vire dohodka. Glede na to da je xbox 360 edina alternativa, se pac odlocijo zanjo. Sony zdaj glede tega ne more ukrenit ama vec nic, razen da spedena lastne vrstne in zacne izdajat spilom podobne zadeve. Heavenly Sword, Folklore in podobna sara se jim pac vec ne sme ponovit.

Je pa zanimivo, par let nazaj, je Microsoft ponujal zajeten kupcek denarja za 25% - 1 delnico Squarea, a so ti gladko zavrnili in celo naredili velik vik in krik. Kao da je nespodobno in so v bran celo poklicali vec "belih konjev" - prijateljskih firm, ki bi pokupile delnice, katerih bi se lahko teoreticno polastil Microsoft. Tako so takrat prodali delez SCEI in se par firmam okoli. Ob zdruzitvi Square in Enixa je Sony nato zmanjsal delez na 9%, ki ga mislim da ima se danes. Zdaj, ko so drugi casi, pa SEju ameriski denar vec ne smrdi. :) V bistvu je itak potreben, ker celijajo predvsem na velik doliv iz drugih trgov. Vsi SE Xbox 360 naslovi so namrec bili napovedani samo za USA in EU, kar da lepo vedet, da so na domacem trgu se vedno vsi prijatelji.

Star Ocean je iz tega izvzet, ker na domacem trgu nikoli ni dosegel niti palca slave, katere je serija delezna cez luzo in v Evropi.

(:

Link to comment

Nevem mene zanima razlog zakaj bi si človek sploh kupil še ps3, poleg tega, da je Blu ray player, če je vse ostalo boljše izvedeno na 360. 360 upscala ti dvdje, špila ti divxe, streamaš lahko s pcja, nevem. Plus tega vedno več multiplatform iger ima neko eksluzivnost na 360, ali pride prej, ali boljše dela, ali ima dodaten content samo na 360, ali ne rabi patcha, da sploh začne delat. Online na ps3 je tako zanič, linux tudi, ker je tak rsx zaklenjen takisto cell. Zdej še je prišel FF X13, do konca leta bo še najavlen Mgs 4. Torej Ps3 še ostane GT5 in Gow3, prvi bo tak isti kot GT4, ki je bil isti kot GT3.

Upam, da danes najavijo kaj pametnega na Sonyevi konferenci, pa ne tega, da je home prestavljen na konec 2009.

Link to comment
To, da bodo nekoč prišle prave igre na ps3 poslušamo že skoraj 2 leti, medtem ko igramo taprave na xboxu :beer:

Haha LOL! Pa še res je tako. PS3 je s svojim naborom iger naravnost smešen.

Sam... če bo FFXIII na 360... kaj bom pa potem sploh igral na PS3? :crybaby:

Resistance 2 ali Killzone 2? Odločitev bo težka.

PS: Kje so zdej vsi tisti goreči PS3 fanboyi? Huda ura prihaja za PS3... A bo danes Sony sploh prestavil kakšne pametne ekskluzive - ali le teh PS3 ne potrebuje (tako kot ne rabi stabilnega sistema, iger, achievementov, komunikacije, spodobnega online servica in še česa...lol).

FUUUUUUUUUUCK stupid XBOX FUNBOYS !

Edino kar je stupid je tvoj komentar, ostalo so dejstva.

Nikol nism bil fanboy nečesa kar je slabše, nevem ATi al Nvidia al pa kj podobnega. Zmeraj mi je blo ql tist kar je trenutno bolše, pa nima veze od generacije. Prej sm mel PS2 ker ji bil zakon zdej mam xbo360 ker je zakon. Ti pa očitno kupuješ samo PS in ga boš verjetno tudi naprej, pa čeprav bo dražji in slabši.

Link to comment

fak, obnašate se tako kot da multiplatform igre izhajajo samo na xbox360?

če smo natančni ima xbox360: halo, mass effect, gears, pgr, viva pinata (sem kaj pozabil, ninja gaiden 2 bo itak enkrat na ps3, upam da bodo zrihtali kamero, ker je tako gnila da se mi ne da ubadat). ok, še dead or alive...

to je ŠEST (6) franšiz

na sonyjevi strani: uncharted, ressistance, GT, ratchet, little big planet, mgs, killzone, infamous, singstar,... bom rajši nehal... (itak se bo našel kdo ki bo trdil da ti špili sux, ampak jebat ga, meni tudi tisti zgoraj na xboxu smrdijo, ne vem kdaj sem ga nazadnje zalaufal. multiče pač špilam na ps3, ker je tišji, in ne ker bi mel raje ps)

in potem se folk sprašuje zakaj bi sploh kdo kupil ps3? zaradi iger menda. res ne razumem komentarjev kot so: sony izgublja ipd., pa saj nihče ni rekel da ffxiii ne pride na ps3, pač pride še na xboxa. mislim kr nekaj, sploh ne vem zakaj se s takimi stvarmi obremenjujete?

ratt-logo.gif
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.