Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

zmožnost grafike

psn

đojstik - sam za drivinga je mal slabo

procesor

---BACKWARD compability--- xbox nima!

bluetooth

wireless

usb đojstiki (sam za POVNT) povnt xboxovci ne poznajo

ekskluzive - gt5p- najboljša grafika

blu-ray

HDD - lahko daš kateregakoli nutr sam more bit 2.5" tudi 1tb ne ku vi ki morste dat 100 euru za 120gb mi pa 100e za 1tb

HOME- kmalu izide 1.0 (open beta) do novega leta

in še kej se najde

slabo:

ni shekn ma neki pravjo d iso loader pride ob novem letu :beer:

FreshPant5.png
Link to comment
sej sej :plan:

edina dobra stvar na 360-ki je xbox LIVE -ČE ga ne bi blo treba plačavt IN še to da lohko kopiraš špile :beer:

drugo USE JE ZA EN ŠIT AL PO DOMAČE ZA ZAJAHT DO LBLANE IN NAZAJ :petting:

za igrce pa maste sam srečo d lepše zgledjo ker mikrosoft plača več! :yuck:

pa buge d sam ne štejem sam poglej si mal boishock! ubijš tipa mu kr trza roka kuda si ga meče! :doh:

al pa kr zčne danct UBITA! ženska??? :wtf: :ihih:

pa assassins creed: ubiječ ciganko in se ti pojavi na drugi strani in ti pravi da hvala ker si je dal mal drobiža :car:

pa kr nek fleš altaira vrže nekm u zrak pa sploh ne gre dol :doh:

pa da ne gledm drugih :petting:

xbox je sam za poceni ldi :car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car::car:

Tvoj selektivni spomin je pozabil, da se Assasins Creed na PS3 sploh zagnal ni preden so naredili patch in tudi ko so ga je še vedno zgledal slabše na PS3 (barve in framerate)... Mam pa že raje "ciganko" čeprav te ne razumem dobro o čem govoriš.

Če te prav razumem, praviš, da je 3 dni star kruh iz Karitasa boljši od sveše štruce, ker je zastonj? Lepa logika... Težko ti more biti, ko 40 € na leto obravnavaš kot "treba plačvat"... Strašno ni kej... Kaj bom pa potem jedel, ko moram vsako leto dat 40€?... damn.

Sicer pa si se zmotil glede poceni "ldi"... Za poceni ljudi je fanboyevstvo, ki si kupijo eno konzolo in se potem prepričujejo, da je njihova konzola bolša od drugih... Tako kot recimo ti. In jaz, ki "vem", da je Wii eno govno, samo zato, ker si ga ne morem privoščit (mi naročnina na Live pobere zadnji euro)... verjetno pa je stokrat boljši od PS3... :D

@SkA: Izjeme potrjujejo pravilo. :)

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
zdej jst sploh nevem NČ o tem tvojem karitasi :crazy:

kaj češ eni govorijo po izkušnjah ne travar? :doh: -sej te razumem takim ljudem dam na dan 2e :lol: lih za TA kruh

in za AC: ni čudno kaj rata ku programirajo mikrosoftovčki! :petting:

Kot prvo... sem ti povedal zakaj ne razumeš že par postov nazaj... zato ne razumeš, ker:

Je pa res... da je PSN ZASTONJ!!!! Tako kot 3 dni star kruh na Karitasu... Sprašujem se zakaj uporabljam analogije, ki jih ljudje, ki premorejo toliko inteligence, da so lahko PS3 fanboyi nebodo nikoli razumeli...

Assassins Creed je naredil Ubisoft in ne M$... bluziš...

Vse kar govoriš temelji na tvojih prepričanjih, za katera rabiš več vere, kot za verjeti v Alaha. :car:

EDIT: Prepozno sem spoznal, da tudi zadnjega stavka v postu ne boš razumel...

EDIT2: In res ga nisi. :(

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

že dolgo nisem pisal v ta topik no pa gremo :fiufiu:

Kot prvo da nepozabim omenit --} PS3 suxxa

pisal bom rdečo da boš bolje videl :D

zmožnost grafike - valjam se po tleh od smeha :lol:

psn - kaj je že to :headscratch:

đojstik - sam za drivinga je mal slabo -to si dobro rekel malo je res slab proti x360 padu :lol:

procesor - ja x360 ima tudi procesor

---BACKWARD compability--- xbox nima!- koliko jaz vem ima in očitno vem več kot ti ;)

bluetooth - ne rabimo v x360

wireless - po želji oz. finančnem stanju

usb đojstiki (sam za POVNT) povnt xboxovci ne poznajo - ja vem da si priključiš usb jojstik od x360 za pc

ekskluzive - gt5p- ekskluzive več niso to kar so bile večina je itak multi razen eno par redkih

najboljša grafika - od kod pa tebi to večina primerjav obeh platform je večinoma x360 boljša in tekoča grafika ;)

blu-ray - ja za 450€ si kupim x360 + blu-ray player

HDD - lahko daš kateregakoli nutr sam more bit 2.5" tudi 1tb ne ku vi ki morste dat 100 euru za 120gb mi pa 100e za 1tb - haa ah ahha ja vse lepu in prav ampak kaj boš pa dal na 1tb disk , jaz vsaj vem kaj bom dal na svoj 120 gb in to je veliko dobri špilov :lol:

HOME- kmalu izide 1.0 (open beta) do novega leta - ja samo prej dobimo mi NXE in avtarje

in še kej se najde - če je to bilo to pol pa res več nimaš kaj ;)

:beer:

ja saj moj prijatel tudi prodaja PS3 in to samo za 250€ , če koga zanima .

Mi je rekel, da nima časa igrat oz. česa igrat :headscratch: morem ga točno vprašat :D

Xbox

Link to comment

a jebiga zdej sej tud xbox ne čarobn! :lol:

sej usaka konzola ma neki dobrega in slabga :petting:

pa use to sploh nism pisu jst ampak moja nona... ki drgač nimm nč pruti xboxi :lol:

ne ne resno.

ok no pa zkaj ne zčnemo tku:

jst pr xboxi ...ok mi je dobro: đojstik (sam za drajving) (pa ne zamert sixaxisa nima) in igre so uredi

ni mi dobro: Velik power brick, glasn ventilator, pogosti problemi (tudi RROD), poceni kopja wii mii-je (NXE) in plačavnje zo online play :beer:

FreshPant5.png
Link to comment

Tisti sixaxis na ps3 je pa itak falitek tak da boli glava. To mrdanje kontrolerja niti enkrat nisem uporabil, ker je en sam navaden nenatančen gnoj. Wanna be Nintendo, so rekli pri Sony-u in se posral s totalno ceneno kopijo. Sorry but true. Saj ko pogledamo... Keri špili so pa nazadnje res FUL izkoriščali Sixaxis ??? Da bi bil ena glavnih reklam igre?

No prosim te lepo...

Pa ja, rozac155... A vidiš da ni vse tak grdo na 360? Saj v Mullerju je sam 180€, lahko kar hitro greš ponj :);) .

Link to comment

Na mn3njalu poglej... Je nekdo za 30€ ubodel letno naročnino. Toliko o 60€ na leto.

In kot je rekel Samotar. Jaz bi raje dal 60€ za tapravo stvar kot pa zastonj za sranje. Sam osebno pravim da PSN ni totalno sranje (osebne izkušnje) ampak z Live-om nima kaj iskat. Tudi če gledamo dostopnost PS Stora in Xbox Live marketplace-a je PS Store en navaden rubbish. Nepregledno in nikakvo vse. Komaj najdeš tisto kar iščeš.

Toliko o PS Store!

Link to comment
Na mn3njalu poglej... Je nekdo za 30€ ubodel letno naročnino. Toliko o 60€ na leto.

In kot je rekel Samotar. Jaz bi raje dal 60€ za tapravo stvar kot pa zastonj za sranje. Sam osebno pravim da PSN ni totalno sranje (osebne izkušnje) ampak z Live-om nima kaj iskat. Tudi če gledamo dostopnost PS Stora in Xbox Live marketplace-a je PS Store en navaden rubbish. Nepregledno in nikakvo vse. Komaj najdeš tisto kar iščeš.

Toliko o PS Store!

čeprav ga ma usaka država svojga... in ima usaka drugi izgled ;)

FreshPant5.png
Link to comment
Na mn3njalu poglej... Je nekdo za 30€ ubodel letno naročnino. Toliko o 60€ na leto.

In kot je rekel Samotar. Jaz bi raje dal 60€ za tapravo stvar kot pa zastonj za sranje. Sam osebno pravim da PSN ni totalno sranje (osebne izkušnje) ampak z Live-om nima kaj iskat. Tudi če gledamo dostopnost PS Stora in Xbox Live marketplace-a je PS Store en navaden rubbish. Nepregledno in nikakvo vse. Komaj najdeš tisto kar iščeš.

Toliko o PS Store!

čeprav ga ma usaka država svojga... in ima usaka drugi izgled ;)

U ti matr... Sam mensezdi da je vmesnik isti, pa da je več al manj vse isto... Čakaj, mogoče se je pa v enem dnevu vse spremenilo, ker še včeraj sem bil na PS Store. Pa men vse nekako isto izgleda, razen da so teme mogoče v ozadju kaj spremenjene... Ufff ja, to je pa razlog za nakup PS3.

Link to comment

Veš kaj care... Tole je forum. In tole tukaj ni debata tebe, travarja in samotarja (ne me narobe razumet vidva, sam vi ste napisali najbolj sveže poste). Pač pa lahko pišemo vsi. Zato je tudi tu opcija da napišemo kaj. Poglejmo malo nazaj. Prej je bila debata Travarja in Jonskega... Torej si se ti VTAKNIL s tem ko si napisal svoj prvi post. Jaz ti sam izražam mnenje da je xbox 360 boljši od PS3. Do vtikanja pa imam pravico kot njih 500 ostalih na tem forumu, ker imajo opcijo Reply na svojih računalnikih. Pa preberi naslov tam zgoraj: Odprta debata za fanboye!. Oh stražarji, najbolje da za ljudi na forumu zaklenete to temo in pustite le Rozacu in še nekaterim dostop, ker se ostali ne smemo vtikati...

Rozac, ti se pa še naprej tolaži s tem da je ps3 najboljša konzola ;) .

Link to comment

Enkrat pa še nisem slišal, da je to mogoče posledica tega, da ima PS3 manj zmogliv grafični čip (kot 360), da nima pralelizirane grafike, saj Cell procesor s 100394 cori ne zna renderirat 3D grafike (oziroma jo bistveno prepočasi, grafični čip pa ne podpira paralelizacije), ima manj RAM-a za Hi-Res texture in seveda BR pogon s katerega bere podatke s 3 biti na sekundo, kar pa tudi ni glih dobrodošlo.

Ampak seveda to ni res... če nam je Sony rekel, da je PS3 dvakrat močnejši kot 360... potem bo že držalo, ane?

Ne bom se delal, da sem ekspert za hardver v konzolah, ampak grafična čipa v Xboxu 360 in PS3 sta primerljiva, nekako tako, kot sta bila GCjev in Xboxov čip. Mogoče en razpolaga z več rama, mogoče ima drugi kako funkcijo več, ampak primerljiva. O Cellu pa sem šel celo malo prebirat in je res boljši od onega iz 360-ke. Menda zmore nekaj takega kot GeForci 8800 (ali ageia physX), torej realnočasovno simulacijo tekočin, le da tu fiziko preračunava Cell. Na polno izkoriščenemu Cellu bi bile mogoče igre, ki jih Xbox 360 ne bi prebavil, seveda pa je vprašanje, če bo do tega kdaj sploh prišlo. Poleg tega je vse bolj pomembna gola grafična moč in tu je rezultat neodločen.

Kar se tiče Fallout 3, pa je hec, ker uporablja Oblivion pogon, Oblivion pa baje teče lepše na PS3. Fallout 3 pa naj bi bil celo manj požrešen od Obliviona, če gre nekatere PC igralce vzeti resno.

Ti, rozac155, pa raje nehaj, ker se samo self-pwnaš. The dark seid (darth Travar) is too strong :D

Link to comment

Ne bodite skopuški fanboyi pa pljunite teh 200 evrov za ta fakin xbox360!

Fallout 3 pa naj bi bil celo manj požrešen od Obliviona, če gre nekatere PC igralce vzeti resno.

Res je, stvar meni dela v višji ločljivosti enako tekoče kot Oblivion pri nižji. Pa load timesov ni sploh. Res me zanima kako zgleda PS3 verzija, in kako jim je uspelo tako spacati.

Link to comment

Glede na včerajšnji mali polom v delovanju Xbox Live in dejstvu, da Travar trosi že mesece, kako za to plačljivo storitev vsaj dobiš to, za kar si plačal (kvazi 24/7 kvaliteto), čakam na kak (verjetno ne preveč pameten) komentar. Namreč, pri vseh možnih (pa tudi velikokrat težko pričakovanih) PS3 posodobitvah, tega na brezplačnem PSNju nikoli nisem doživel (beri: da sem moral sam update konzole 3x ponovno zagnati zaradi timeoutov in da pol NXE sploh ni delovalo, zaradi komunikacijskih težav z Live strežnikom).

Ajde neumorni xbox fanbojček, razloži kje je zdaj trik v tem nesoglasju s tvojim bogom. Če ne odčrtam tole hvaljenje brezhibnosti Liva kot še en izmed mnogih bullshitov. :beer:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.