Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

The console leader for online gaming is, not surprisingly, the Xbox 360 which dominates the survey with 50 percent. I was more than a little surprised to see that the survey shows that Nintendo's Wii, and not the Playstation 3, is in second place with an amazing 29 percent. The PS3 rounds out the group in third place.

Bogi PS3, še z svojim zastonjskim multiplayer servisom caplja na zadnjem mestu.

Link to comment

Tud js mam en posebn fetiš in to je čaščenje ps3ke.Ful je lep in gladek in rad ga obrišem z vlažno krpico.Res ps3 je dobr.Drgač pa xbox je za revčke.Zakaj se sploh travar oglaša, če mu je tok do igranja xboxa ga nej raje igra in naj pusti forum primeru.

Drgač pa travar tvoji posti.En sam dolgcajt in brezpointno natolcevanje. :thumbdown:

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

Nevem zakaj bi bil xbox za reveže, revež si še kruha nemore privoščit in je konzola za njega flaša vina iz merkatorja. Mogoče je res poceni vendar zato dosti bolj igre prodaja, to se je ponovilo ža nevem kolikokrat . Našel sem en članek iz jokerja da naj bi kakšno leto pred izidom brothers in arms HH napovedali za to igro da se bo možno v multiplayerju spopadit med xbox360 in ps3 igralci zakar se je izkazalo kot velika laž , bo kdaj to sploh možno, slabo nebi blo pa še manj fanboizma ker bi bli vsi zaposleni z igranjem.

Link to comment
Tud js mam en posebn fetiš in to je čaščenje ps3ke.Ful je lep in gladek in rad ga obrišem z vlažno krpico.Res ps3 je dobr.Drgač pa xbox je za revčke.Zakaj se sploh travar oglaša, če mu je tok do igranja xboxa ga nej raje igra in naj pusti forum primeru.

Drgač pa travar tvoji posti.En sam dolgcajt in brezpointno natolcevanje. :thumbdown:

Zakaj ne igram raje xboxa, kot pišem na forumu? Ker nekateri ljudje ne posvečamo 16 ur na dan igram, ampak imamo tudi kakšno drugo obveznost v lajfu. Štekaš? Da nismo od mamice odvisni, da nam kupi konzolco...

Moji posti so "dolgcajt in brezpointno natolcevanje" ali pa "sol na sveže rane" za vsakega Sony fanboya... tvoje barve smo poznali tudi preden si to izjavil, tako da kaj točno je tvoj point v tej izjavi? :headscratch:

Ironično je to; da med tem ko vi svoj PS3 častite, sem jaz na svojega napisal PS3 SUCKS... na debeli plasti prahu se napis krasno pozna... prav da bi moral pofotkat in objavit... Aja... kje je ironija? Da sem to ravno včeraj okoli 19:00 naredil... :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
ja pa sčiki še svoj xbox in tvoj live profil da bomo vedli da si res ti ne da samo tle neki govoriš bedarije

pa obstajajo tudi retardi ki dajejo sol na rane kakor si ti!

eni vsaj poznamo limon alpa rakijo...

Boš dobil svoj "dokaz"... sam da se Xbox 360 vrne domov... Kje pa je, porečeš? Pr enmu kolegu, kjer smo zdej 10 dni igrali Resident Evil 5... prerelease pa te scene, ki jih na PS3-ju ne poznate. Počak še par dni... Xbox je na pomebni misiji in se ga ne sme motiti.

Druga zadeva pa tole... Poglej... dejstvo je, da si retard v pravem pomenu besede, glede na vsebino tvojih postov... ampak ali sem ti jaz kdaj rekel retard? A sem? Nisem... Torej vzdrži se tudi sam, ker naslednjič te bom prijavil adminu. Pa ne zato ker bi me tvoje besede bolele ali pa bi me žalile... Pač pa zato ker mi gre na kurac, da dejanski retard,zaradi svojega nizkega IQja drugim govori retardi, ker druzga ne zna. Take reči ne sodijo med ljudi... torej al se kultiviraj ali pa se vrni med opice. :puppy:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Oh ne! Killzone 2 je dobil samo in zgolj 80 v Jokerju! Hudobni Travar se že hehlja, PS3 fanboyčki pa milo jočejo in se jezijo! Le kaj jim je, tem hudobam grdim, da takole popljuvajo našega junaka, mogočnega in pravičnega Killzona 2, ki je presekal gredega Halota 3 na pol z enim zamahom?

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.