Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Kaki HALO 3 ? , kot pravi zastopnik xboxa se šteje GOW1,2 in ne nek bedn fps šuter z slabo grafiko, zgodbo in gameplay-om da merjenje sploh ne omenim ker je precej leseno. ODST je totalen podn, komaj sem ga obrnil z kolegom. :zzz: Killzone 2 še nisem igral, rad bi ga pa probal kr se je zdaj baje pocenil , sam nekih upov si nebom delal zaradi slabe ocene , sicer pa mi je bil resisstanc zelo dober sploh drugi del drugače ma pa merjenje zanič. Sicer pa doben eksluziven shooter na konzoli ni kaj ekstra.

Link to comment
Sploh pa Halo ODST 4 hour SP je zakon da ne omenjam 24 povsem novih MP map LOL

:ihih:

21 jih je iz Hala 3, ena rimejk iz Hala 2 celi dve pa novi :lol:

Kar je meni najbolj smešno pa je, da isti ljudje ki to kupijo (OK, vem da tle noben ne kupi a pustite mi zadoščenje..) se potem smejejo folku ki je kupil GT5:prologue...

Link to comment

(OK, vem da tle noben ne kupi a pustite mi zadoščenje..)

:lol:

edini razlog za takšno število xbox fanboyev

po tvoji logiki so pol ps1 in ps2 en večji fail kod drugi, ali kaj ???

:doh:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

(OK, vem da tle noben ne kupi a pustite mi zadoščenje..)

:lol:

edini razlog za takšno število xbox fanboyev

po tvoji logiki so pol ps1 in ps2 en večji fail kod drugi, ali kaj ???

:doh:

Mislim sem na tej strani ampak ja

Če neko konzolo braniš do smrti zaradi tega ker si za drugo ne moreš privoščit iger je to večji fail.

Ajde sej ne rečem, igre so res drage ampak pol vsaj nebi rabli tu zganjat fanbojizma

Link to comment

Olimar oddworld za ps1 je bolši kod kar koli na ps3...

...ICO za ps2 je bolši kod karkoli na ps3 !!!

By the way, imam oba original Limited edition !!!

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Me zanima na katerem satelitu in kablu v sloveniji, pametnjakovič...

Sicer pa o "PC"-ju govorim kot argument, da si svoj arhaičen BD pogon vtaknite...

Ko si tako lepo odgovoril na moje vprašanje o razliki... ti povem da bistvena razlika je v RESOLUCIJI, ne legalnosti.... Kakšna pa je bistvena razlika med originalnim GTA4 za PS3 in originalnim za 360? Tu pa najbrž je RESOLUCIJA? Se to tudi lahko primerja? Ti je res vseeno, da daš dvakrat več denarja za "močnejšo" konzolo, na kateri nekatere igre niso niti HD, medtem ko ta iste igre na "šibkejši" konzoli so vsaj HD ready.

Kje se dobijo legalne verzije serij je najboje, da vprašaš "prijatelje" od kod oni poberejo/izluščijo mkv fajle, da jih lahko nato nelegalno distribuirajo.

Še vedno PC tlačiš v temo o konzolah in ga primerjaš s PS3, kar je po svoje potrditev, da je boljša od Xboxa, ker le-ta ne zdrži primerjave. V to, da je PC nadmočen konzolam v strojni zmogljivosti in večopravilnosti pač ni dvoma, se mu pa glede praktičnosti in namenskosti PS3 zelo približa, če ne celo do neke mere izenači (Linux!)

Bistvena razlika pri enih in drugih verzijah iste igre bi lahko bila v igralnosti ne pa v resoluciji, kar dokazujejo igre izpred več let, ki gladko presežejo današnje, bistvo igre je vedno bila igralnost, kar pa glede na število in ocene priznam ta trenutek še daje prednost xboxu, ampak samo dokler zraven ne štejem še vseh PS1/2 naslovov, ki jih lahko igram na svoji konzoli (FFVII, Oddworld, ICO, SOC....)

BTW, katera igra na xboxu mi ponudi vsaj primerljivo zabavnost kot jo imam v Valkyria Chronicles, pravzaprav sem se tako zabaval morda le še v časih Dooma, Tetrisa ali pa DUne 2 in prvih C&C...ali pa mogoče Panzerjev, Syndicate...

Pride pa prav prmerjava kvalitete slike v takšnih "debatah" ampak, če bi želel dokazati da je xbox grafično nadmočen PS3 (ne samo na papirju) bi morale vse igre na PS3 izgledati bistveno slabše tudi "najlepše" kot igre na Xboxu.

BessieSABU.png

Link to comment
Sploh pa Halo ODST 4 hour SP je zakon da ne omenjam 24 povsem novih MP map LOL

:ihih:

21 jih je iz Hala 3, ena rimejk iz Hala 2 celi dve pa novi :lol:

Kar je meni najbolj smešno pa je, da isti ljudje ki to kupijo (OK, vem da tle noben ne kupi a pustite mi zadoščenje..) se potem smejejo folku ki je kupil GT5:prologue...

4ure? Toliko kot MGS4 :fiufiu:

GT5:prologue je demo, beta kakor češ... V mantisu ga prodajajo za 38 EUR, ODST pa 50.

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Me zanima na katerem satelitu in kablu v sloveniji, pametnjakovič...

Sicer pa o "PC"-ju govorim kot argument, da si svoj arhaičen BD pogon vtaknite...

Ko si tako lepo odgovoril na moje vprašanje o razliki... ti povem da bistvena razlika je v RESOLUCIJI, ne legalnosti.... Kakšna pa je bistvena razlika med originalnim GTA4 za PS3 in originalnim za 360? Tu pa najbrž je RESOLUCIJA? Se to tudi lahko primerja? Ti je res vseeno, da daš dvakrat več denarja za "močnejšo" konzolo, na kateri nekatere igre niso niti HD, medtem ko ta iste igre na "šibkejši" konzoli so vsaj HD ready.

Kje se dobijo legalne verzije serij je najboje, da vprašaš "prijatelje" od kod oni poberejo/izluščijo mkv fajle, da jih lahko nato nelegalno distribuirajo.

Še vedno PC tlačiš v temo o konzolah in ga primerjaš s PS3, kar je po svoje potrditev, da je boljša od Xboxa, ker le-ta ne zdrži primerjave. V to, da je PC nadmočen konzolam v strojni zmogljivosti in večopravilnosti pač ni dvoma, se mu pa glede praktičnosti in namenskosti PS3 zelo približa, če ne celo do neke mere izenači (Linux!)

Bistvena razlika pri enih in drugih verzijah iste igre bi lahko bila v igralnosti ne pa v resoluciji, kar dokazujejo igre izpred več let, ki gladko presežejo današnje, bistvo igre je vedno bila igralnost, kar pa glede na število in ocene priznam ta trenutek še daje prednost xboxu, ampak samo dokler zraven ne štejem še vseh PS1/2 naslovov, ki jih lahko igram na svoji konzoli (FFVII, Oddworld, ICO, SOC....)

BTW, katera igra na xboxu mi ponudi vsaj primerljivo zabavnost kot jo imam v Valkyria Chronicles, pravzaprav sem se tako zabaval morda le še v časih Dooma, Tetrisa ali pa DUne 2 in prvih C&C...ali pa mogoče Panzerjev, Syndicate...

Pride pa prav prmerjava kvalitete slike v takšnih "debatah" ampak, če bi želel dokazati da je xbox grafično nadmočen PS3 (ne samo na papirju) bi morale vse igre na PS3 izgledati bistveno slabše tudi "najlepše" kot igre na Xboxu.

Ti lepo brskaj po netu z PS3, ker smo na forumu "konzole slovenija" jaz bom pa še naprej uporabljal komp... Mkay?

Sicer pa me zanima, kdaj boš ti podal kakšen argument v zvezi z boljšo igričarsko izkušnjo, ki jo nudi PS3 napram 360... Nisem še slišal enega samega argumenta zakaj naj bi bil PS3 boljši za igranje iger kot 360. Ali so to exkluzive, boljši online, boljše verzije multiplatformov, custom soundtracki, hitrejši loading timi... kaj? KAj kaj? Vsake tolko slišimo tiste himne o tem kako veličasten je Haze, LBP, Infamous, KZ2, ...celo Home se je hypal... vse te igre so na koncu en random whatever o katerem nihče ne izgublja besed po njihovem izidu... Patetično, mar ne?

Vedno eno in isto sranje, PS3 ma browser, lahko je linux PC z zmogljivostjo 386-tke, PS3 ma BD, PS3 ima igre iz PS1 in PS2, PS3 ma free online, PS3 ima HOME!!!... bu hu hu hu... jok... in kaj mi to prinese z igričarskega stališča "že k smo na konzole slovenija"?

Kaj pa to vsaka druga igra na PS3 freeza, vsaka druga ima probleme z grafiko napram 360, dve od treh jim ne dela online, komunikacijski featurji dosežejo vrhunec v cross-game fucking TEXT chatu... Kaj pa to? A vam fanboyem res en fucking browser z edinim pluginom flash 9.0 (kar pomeni da 90% modernega neta ne dela spljoh) in CELL processor odtehta slabšo igričarsko izkušnjo?

Ker edino kar ti dam, so igre iz PS1 in PS2... pa še to zelo pogojno... ker jih lahko igram na PS1 in PS2... torej zato res ne rabim PS3... Ali pač?

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Sploh pa Halo ODST 4 hour SP je zakon da ne omenjam 24 povsem novih MP map LOL

:ihih:

21 jih je iz Hala 3, ena rimejk iz Hala 2 celi dve pa novi :lol:

Kar je meni najbolj smešno pa je, da isti ljudje ki to kupijo (OK, vem da tle noben ne kupi a pustite mi zadoščenje..) se potem smejejo folku ki je kupil GT5:prologue...

4ure? Toliko kot MGS4 :fiufiu:

GT5:prologue je demo, beta kakor češ... V mantisu ga prodajajo za 38 EUR, ODST pa 50.

4 ure ja.... toliko kot pubertetniška igrica Gears of War ter last-gen streljačina Halo 3 :fiufiu: ali pa kao-frpjka Fable 2 (glavni quest) :fiufiu:

ODST je 4 urna kampanja in 22 recikliranih map za 50€, GT5:p pa dirkačina s 70 avti (kot npr. burnout paradise) za 38€.

S tem da GT5:p poganja next-gen grafični srček, Halo:ODST pa last gen iz xboxa1.

Link to comment

Še ena zanimiva stvar pri xombijih…

Ko se debatira o cenah xboxa se vedno jemlje tuje cene… npr. Xbox Live ne stane 50€ kot v sloveniji, ampak 29€ kot na ebayu.

Medtem ko se glede PS3 cen jemlje vedno slovenske…špili ne stanejo <35€ kot v tujini, ampak 60€ kot v sloveniji.

Zanimivo :)

Link to comment
Še ena zanimiva stvar pri xombijih…

Ko se debatira o cenah xboxa se vedno jemlje tuje cene… npr. Xbox Live ne stane 50€ kot v sloveniji, ampak 29€ kot na ebayu.

Medtem ko se glede PS3 cen jemlje vedno slovenske…špili ne stanejo <35€ kot v tujini, ampak 60€ kot v sloveniji.

Zanimivo :)

:wtf: PS3 patrioti :fiufiu:

PiKi17.png

xbox3603.png

Link to comment
Še ena zanimiva stvar pri xombijih…

Ko se debatira o cenah xboxa se vedno jemlje tuje cene… npr. Xbox Live ne stane 50€ kot v sloveniji, ampak 29€ kot na ebayu.

Medtem ko se glede PS3 cen jemlje vedno slovenske…špili ne stanejo <35€ kot v tujini, ampak 60€ kot v sloveniji.

Zanimivo :)

:wtf: PS3 patrioti :fiufiu:

realna tla decko :):fiufiu::fiufiu::puppy::innocent:

GT: jonskiC

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.