Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

za 300€ še vedno dobiš ps3 ne dobiš pa xbox+ br player (to si ti trdil)

KZ2 in resistance se mi zdita čisto kompetenti seriji.

Ti si napisal, da za 300EUR dobiš PS3 60gb.

To je verjetno najpomembnejši podatek, ki pomeni, da je PS3 vedno bolj priljubljen-predvsem zaradi svoje nove cene.

Jaz pa sem mislil, da zaradi Uncharteda, ki je v prvih petih dneh prodal neverjetnih 850.000 izvodov :red:

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Ti si napisal, da za 300EUR dobiš PS3 60gb.

Moraš prebrati celo debato traver je trdil da dobi za 300 xbox+BR na njegovo trditev sem jaz dodal da jaz s svojim PS3 lahko igram PS2 igre in poslušam SACD-je in ja jaz sem prodal svoj PS2 (seveda je bila bajsika z mrežnim vmesnikom in 40GB diskom + ostale dobrote) za 300€ in za isti denar kupil PS3 60GB, še vedno pa velja da za 300€ kolikor stane nov PS3 ne dobiš novega Xbox360+br-player. Pa tudi če bi bila možnost bi PS3-ju v prid bilo dejstvo da en PS3 zasede manj prostora in manj kablovja kot bi ga XBOX360+BRplayer.

BessieSABU.png

Link to comment
Še 1x... kje si dobil PS3 60gb za 300EUR?

Jaz dobim xbox+BR za 320 (Evro gor evro dol).

V tisti, kjer jaz dobim 65" plazmo, PS3 60 gb, 360 120 gb in kerkol BD player, vse to za 10 €. Vse novo in delujoče. Pa dajo mi ponavadi še vsaj 50% popust, ker sem stalna stranka. Zadnjič sem vzel za 20 € robe pa so mi podarili še en gaming PC.

Dobra trgovina, ti rečem. Sam ti ne povem katera trgovina je to... skrivnost pa to. :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Joj ps3 fani dejte še tistim ki so banani zrihtat nove ps3 po ugodni ceni.

EDIT. joj me glava kr boli kupo sem uncharted 2 kakšen teden nazaj pa ga še niti obrnil nisem to pa zaradi sux gamepada in gameplaya. A obstaja kakšen vmesnik da dam xboxov kotroler gor, pač zaradi boljših triggerjev in boljše postavljenih gobic pa zaradi občutka teže kr pri sixaxisu sem imel občutek da sploh nič ne držim v roah, oz sem mislil da igram na wii-ju.

Link to comment
Še 1x... kje si dobil PS3 60gb za 300EUR?

e-Bay in še vedno se jih da dobit, celo za manj.

Torej rabljeno... lepo da se pogovarjamo o rabljeni robi... in da si to povedal. Sploh pa ni vprašanje ali se jih "še vedno" da dobit, ampak ali se jih je dalo dobit, ko so bili aktualni. Zdej se jih itak da dobit, ko že vsi vejo da je PS3 fail in se ga probajo znebit. :puppy:

Veš, za 300 € jaz dobim ene 4 rabljene 360 in 2 rabljena BD predvajalnika na ebayu... ali en nov 360 in en nov BD predvajalnik.

Kot sem rekel... si pomešal jabuka in hruške. Od hudga najbrž. :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Boš povedal za primer iz prakse ko je umetnik propadel zaradi piratov... namreč jaz govorim o tisti drugi debati med nama. Do takrat pa me kar ignoriraj, ker nimaš kej za povedat. :puppy:

Uživaj v "diskusijah" z otroci in najstniki, očitno ti tak nivo čisto ustreza. Le zakaj. :thumbup: Mene tak nivo ne zanima, zato sem se odstranil.

Link to comment
]

Boš povedal za primer iz prakse ko je umetnik propadel zaradi piratov... namreč jaz govorim o tisti drugi debati med nama. Do takrat pa me kar ignoriraj, ker nimaš kej za povedat. :puppy:

Uživaj v "diskusijah" z otroci in najstniki, očitno ti tak nivo čisto ustreza. Le zakaj. :thumbup: Mene tak nivo ne zanima, zato sem se odstranil.

Naključje, da se je to zgodilo, ravno na točki na kateri ti je zmanjkalo argumentov... katere bi moral najprej imeti, da naj bi ti jih zmanjkalo.

Uživaj v iluzoričnem prepričanju, da si na kakršnem koli nivoju. Na nivoju, kjer prepričanja ne potrebujejo argumentov... Važno, da verjameš. Religija pa itak prinaša najvišji nivo, ki ga lahko dosežeš.

Odstranjuj se še naprej... Ker s tem, ko govoriš, kako ignoriraš, kako boš ignoriral in kako si se odstranil ... in tega ne počneš tudi v praksi izpadeš kot en 10 letni mulček. Več kot očitno me ne ignoriraš, ako bereš nesmisle, ki jih pišem v še bolj nesmiselni temi. Torej ignoriraj z dejanji ali pa se ne smeši s tem, ko govoriš kako ti ignoriraš v resnici pa pač ne. To je nivoj na katerem si ti... prazne buče brez vsebine, dokler z glavo ne priletiš ob zid spoznanja, da argumentov nikoli ni bilo.

Zdej pa me res ignoriraj dalje, če ti bo tokrat zneslo. :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Sam toliko na e-bayu lahko kupušej tudi novo robo ne samo rabljene. Drugače se pa ne obremenjuj z mojim nakupom sem ga dal samop kot priomerjavo, ampak pejt npr. na Amazon.de kjer je PS3 tudi že pod 300€ ali pa na blahdvd kjer je takenako pod 300€ in ja predvaja BR-je.

Najcenjši BRplayer je 99€ in najcenejši xbox arcade 179,99€ med tem ko je najcenejši PS3 238,99€ in še vedno ostane dejstvo glede prostora in števila kablov.

BessieSABU.png

Link to comment
Sam toliko na e-bayu lahko kupušej tudi novo robo ne samo rabljene. Drugače se pa ne obremenjuj z mojim nakupom sem ga dal samop kot priomerjavo, ampak pejt npr. na Amazon.de kjer je PS3 tudi že pod 300€ ali pa na blahdvd kjer je takenako pod 300€ in ja predvaja BR-je.

Najcenjši BRplayer je 99€ in najcenejši xbox arcade 179,99€ med tem ko je najcenejši PS3 238,99€ in še vedno ostane dejstvo glede prostora in števila kablov.

Dejstvo okoli prostora in števila kablov je ena najbolj fanboyevskih for kar sem jih slišal... Sploh če zraven spregledaš DEJSTVO okoli boljšega online in boljše grafike (kar dobim če se NE odločim za PS3), ki je samo za odtenek pomembnejše od kablov in prostora. Ali pa dejstvo, da PS3 prve de leti ni imel ene spodobne igre?

Sploh pa smo tukaj večinoma zaradi iger, in so nam posledično najpomembnejša DEJSTVA, ki nam izboljšajo igričarsko izkušnjo. Fanboyevska dejstva so za tiste, ki bi si rabi osmislili nakup konzole.

Torej vse kar rabim je najcenejši 360, ki je v vskaem primeru cenejši od PS3. Sicer ne dobim BD pogona vgrajenega, sam ga tudi ne rabim in vse kar me zanima so špili in grafika. Kar pa dobim na cenejši konzoli bolje kot na dražji.

Kdor rabi BD pogon, pa bo kupu 360 in BD predvajalnik, ker da mogoče raje 10 € več... sam pol vsaj igra igre na najboljši konzoli te generacije... za razliko od nekoga, ki prišpara tistih 10€ (kao da prišpara... do zdej je še vsak lamo ki je kupu PS3 to plačal dražje kot nekdo z 360) in igra pol igra na PS3. In dejmo se sprijaznt s tem, da BDja ne rabi nihče... bolj kot je nekdo tehnično osveščen bolj mu je jasno, da je za BD toliko boljših alternativ, da res ni.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
No saj špili na PS3 so boljši kot na Xbox-u, grafika tudi vemo, da ne doda bistveno k igalni izkušnji in tudi ni bistveno boljša/slabša, morda imaš prav glede on line igranja, ampak kaj ti pomaga, ko vas bo kmalu večina bananih če že niste.

Grafika ne doda veliko... lol to slišat od človeka, ki mu prostor in manj kablov spremeni svet je ridikulozno...

Ti pa povem, da meni 720p v GTA4 pomeni toliko, da se ne počutim kot osel, ko ga na dražji konzoli in na HD TVju igram v non-HD resoluiciji.

Vsekakor pa več kot kabli in prostor... Fanboy. :puppy:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Potem moraš GTA igrati na PC-ju v 2,560 x 1,200 zakaj bi se zadovoljil samo z 720p, je potem igralna izkušnja še boljša, a ne. Ne seri klanf, da se igralna izkušnja GTA (btw nisem ravno navdušen nad to vrsto iger, tako da iz tega vidika nisem za nič prikrajšan) bistveno razlikuje glede na konzolo, je pa po svoje škoda za PS3 fane, da je M$ s svojim denarjem preusmeril serijo na Xbox.

Še ena zanimivost fanboy ;)

As it is then, both versions of the game have their strengths and weakness. Ask anyone which look they prefer when presented with comparison shots and you'll find that opinion is divided pretty much straight down the middle. Even Rockstar VP and GTA IV co-writer Sam Houser stepped into the debate, telling 1UP that the 360 version had a "more clinical element" while the PS3 game has "a certain kind of softness without being blurry... [with] some warmth to it". I can see why PS3 would be more appealing to some. The upscale and resultant blur helps to make the game look a touch more movie-like; less rendered and less 'gamey' if you will - a good combination for a mainstream audience.

Zelo dobra primerjava z vsemi detajli

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.