Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

X360 vs PS3 vs wii - Odprta "debata" za fanboye

Zakaj pa PS3 ni fail v primerjavi z 360? :innocent:

Jah nič priznam, prav imaš, PS3 je fail ker ne morem z njim igrati iger in mi samo leži ob televizorju kaj šele, da bi mi omogočal kakršno koli zabavo, od nakupa dalje je ugasnjen, ker se bojim, da bi se ob redni uporabi nepopravljivo pokvaril. Jebat ga, človek si mora enkrat priznati in sneti plašnice. Spregledal sem hvala ti g. Travar. Od sedaj naprej vem kaj je prava zabava... prižge Wii in popelje rdečekapega možica v širno vesolje :D

Aja na 360 sem čisto pozabil... nič zato, vesolje je tako veliiiiko, da se mu zlahka izognem.

BessieSABU.png

Link to comment
Ja ampak tukaj se vključuje debata o ps3 in xbox360, wii nima tukaj kaj iskat. Nevem če je wii močnejši od xboxa ali ps2, ampak dejstvo je da so pri wii-ju šli nitednovci en korak nazaj z hardwerom.

v naslovu piše X360 vs PS3 vs wii

sploh pa kako ga lahko ignoriramo konzolo ki ima ene najbolj prodanih in zato tudi najboljših iger vseh časov :)

Link to comment
To itak vsi vemo. Vemo tudi, da se te teme ne jemlje resno. Je izključno za zabavo.

Ma daj kaj res??

jaz pa sem vedno mislil, da so te debate skrajno resne, ter da jih spremljajo najmanj ekonomski analitiki, ki preučujejo Travarjeve poslovne analize o uspešnosti Sonyja ter MS-ja..

... ter vsaj še psihologi, ki preučujejo paranoične blodnje PS/x360 fanboyev..

ter večina Slovencev, kateri se potem odločajo o nakupu konzole na podlagi vseh teh bogato argumentiranih mnenj..

..zdaj pa zvem da se teh debat ne jemlje resno ter da se folk v njih samo zajebava... večji šok v lajfu mi je edino še povzročila mati, ko mi je priznala da božiček ne obstaja.. :puppy:

sicer pa bi jaz nekatere vsakodnevne kilometrske poste, ki vedno govorijo o enih in istih stvareh, ne imenoval ravno zabava, prej obsesija... meni se nekaterih postov še brat ne ljubi, kaj šele da bi kaj takega šel pisat.. :beer:

Isto ko folk ki pravi, da je Dream Teathre bolj kvaliteten od Britney Spears... Pravi odgovor je: Kakor za koga. Umetnosti res ne moreš merit z metrom.

Zanimiva izjava od osebe, katera nam že dve leti skuša vsiljevati njegova mnenja:

In kako si razlagaš dejstvo, da ima 360 bistveno višji attach rate (kljub piratom), ako drži tvoja statistika, da je v uporabi manj 360 kot PS3? Malo več povej o tej svoji statistiki o kateri govoriš, naj jo pogledam.

Kaj pa ti veš kaj folk ki je kupil PS3 dela z njim? Mogoče njegovi uporabniki kupijo manj iger kot xboxaši, a kupijo pa npr. več filmov (BD ni kar tako zmagal vojne formatov). Mogoče xboxaši imajo xbox samo za igranje špilov, PS3 userji pa manj za igranje špilov, ter več za gledanje filmov. Kakor za koga. Ker je PS3 že od vsega začetka oglaševan kot entertainment sistem, se mi to ne bi zdelo nič čudnega. A ti nam že skoz vsiljuješ mnenje, da je PS3 zato slabši, ko pa sploh nimaš realne slike tega, za kaj ga je folk kupil. Mogoče se tudi jaz motim, a ne jaz ne ti ne moreva tukaj ocenjevati kaj je fail in kaj ne. Samo vsiljevalci lastnih mnenj lahko pridejo do zakjlučka, da nižji attach rate pomeni tudi nižjo kvaliteto softwera, ko pa izdelek že od začetka ni namenjen samo temu, in zaradi tega ga veliko ljudi tudi izbere.

In to da ga folk uporablja kot BD pogon ni nič slabega... zdaj nam boš najbrž spet začel razlagat kako poznaš ti 100 boljših načinov za gledanje HD vsebin. Najbrž se ti bo zdelo čudno, a veliko ljudi poleg tega da pogleda HD film jim paše imeti tudi original kopijo na polici za zbirko. Tukaj spet vsiljuješ tvoje mnenje, da je downloadanje HD vsebin boljše kot BD ploščki... zate pač je, za nekatere ni.

Link to comment

Moje mnenje in izkušnje so take :

Ne poznam nobenega ki je igral Gearse2 manj kod 6mesecev. :beer:

Ne poznam nobenega ki je igral Uncharted2 več kod en teden. :beer:

Poznam pa sebe... :bringiton:

In po enem letu pirated demo ghettotastik igranju Gearsov2 :thumbup: .Banu :thumbdown: .

Izgubi čina :tepen: . Izgubi mojih najljubših slovenskih GearHead-ov :puppy: ....

mam zdej dosti... :uke: !!!

...

mam zdej dosti :disbelief: ???

...

mam kurac dosti :annoyed: ...zdej sm jih naroču za džabe iz UK :D:lol::D .

...

a se komu na PS3 dogajajo taki fleshi ???

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Bi bilo bolje če bi vsi pisali enovrstičnice , te so bolj kul, ker te se vsaj preberem kaj, ko pa vidim take dolge poste pa mirno preletim(preletimo) te poste kot osmrtnice in finance v cajtungih.

Saj res, vedno pozabim da imamo tukaj opravka z manj inteligentnejšo raso, t.i. xombiji.

PS3 rulzzz, x360 suckxxx

Travar gay.

Bo tako uredu?

a se komu na PS3 dogajajo taki fleshi ???

Ne, nismo tako neumni. Mi raje da zagonimo 250€/leto za nov x360, ta keš raje vložimo v igre.

:beer::beer:

Link to comment

Ne, nismo tako neumni.

Kako naj ti to zdej povem...hmmm...ste,ste.Predvsem si,si...tolk neumen...

Igre ? Igri ?? Igro !!! sam o eni je konkretna debata. In to je Uncharted 2.

Mi raje da zagonimo 250€/leto za nov x360, ta keš raje vložimo v igre.

Informativno te obveščam da banana konzola z 50 igrami je vredna 250 €. Znaš štet ???

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

http://www.youtube.com/watch?v=kSxZwzaeThY

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

In to fuuuul poceni. Za 100€ dobiš vse tri igre od ps3. Tko da ti

ostane 340 dni v letu za tle pametovat... :zzz: ...

Po možnosti so te v Harvey Normanu leta 2007 nasrali da dolgoročno

je ps3 pametnejši nakup...

Ne morem verjet da te Sony tako manipulira... :petting:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Pa ma*er ste nekateri otročji da govorite ja, ps3 je boljši ker lahko spim ob njem ko je prižgan ker je tak tih npr; xbox je ku*ac " pač nevem zakaj. Zresnite se. Xbox je dober za ene igre, ps3 za druge. vsaka konzola je za sebe ql. Igrajte pa tisto, kar vam je bolj ql, ni pa treba nekai tu kritizirat vse poprek. Don`t be so f*cking freaks :no_no:

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment
In to fuuuul poceni. Za 100€ dobiš vse tri igre od ps3. Tko da ti

ostane 340 dni v letu za tle pametovat... :zzz: ...

Po možnosti so te v Harvey Normanu leta 2007 nasrali da dolgoročno

je ps3 pametnejši nakup...

Ne morem verjet da te Sony tako manipulira... :petting:

Glede na to da imam doma x360 (nemodificiran), ne bi rekel da me Sony manipulira.

Kot sem dejal na prejšnji strani pravi gamer ne gleda kaj je dolgoročno pametnejši nakup. Odličnost konzol ni matematično merljiva, 5 ekskluziv več ne naredi neke konzole boljše od druge.

Nisem jaz nek fanboy (recimo Mitkko), ki ima v gamertagu milijon povprečnih špilov, samo zato da igra. Jaz igram manj, a zato samo odlične/posebne špile, zato kupim določeno konzolo tudi če ima samo 3 odlične špile. Tako razmišljajo sladokusci. Ali drugače rečeno, pravi gamerji. Tisti ki gledajo kaj je dolgoročno pametnejši nakup, pa so fanboyi.

:lol:

Link to comment

Pravi gamer :disbelief: ??? Fanboy :disbelief: ??? Sladkokusci :disbelief: ???

Povprečnih špilov :disbelief: ???

Se pa strinjam da ti igraš manj. :beer:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Ok,ok...sm pač fanboy. :D

Zato poberi svojo kanglico ter lopatko, nehi pametovat in se spelji

z mojega peskovnika. :beer:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Ok, PS3 vsak dan napreduje, čedalje bolje se prodaja, igre so čedalje boljše, dobiva nove in izboljšane funkcije v vmesniku, Xbox pa stagnira... aja verjetno zato ker to kar PS3 šele dobiva ima že od začetka, ampaka še vedno ne napreduje... no morda bo pa Natal zadevo spremenil.

Emmm... PS3 je popoln.. popolnih stvari nemoreš izpopolniti, ali pač?... Po izročilu fanboyev, je PS3 imel vse in še več kot xbox že leta 2006... recimo vgrajen WiFi in browser... Kaj ti bodo igre, če maš vgrajen WiFi in browser?

Res smešno, kako se fanboyi v retrospektivi spominjajo "črnih dni", vendar jih za časa trajanja nikoli niso priznavali... Evo pa je travar priznal, da ni več črnih dni... zdej so sivi. :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.