Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Yep Travar, na GT5 bomo še dolgo čakali. Verjetno bomo takrat doživeli Forza 4 vs GT5 lol. Spet prestavljen datum izida.

http://imgur.com/ZnQAr.jpg

PS3 rabi samo en firmware update pa bo močnejši od 30 atomskih bomb!!! Mwwahahahaha!! Teh fanboy in me is happy! :innocent:

Sicer pa mislim, da bomo govorili že o Forzi 5 na Xboxu720... preden bo prišel GT5.

Najbolj smešno, pa je, da zadeva zgleda zastarelo že danes... grafika, fizika, poškodbe... ta igra bo 10 let za časom, ko pride ven čez dve leti. Edino kar ji dam, je zvok od avtov... ta je kar v redu :)

Pomoje so vidli Forzo 3 in so ugotovili, da se morajo bolj potrudit... :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Najbolj smešno, pa je, da zadeva zgleda zastarelo že danes... grafika, fizika, poškodbe... ta igra bo 10 let za časom, ko pride ven čez dve leti. Edino kar ji dam, je zvok od avtov... ta je kar v redu :)

Pomoje so vidli Forzo 3 in so ugotovili, da se morajo bolj potrudit... :innocent:

Forza serija (3 deli) 7,43m

GT serija (4deli+demo 5. dela) 49,09m

Škoda ker je tvoje brezvezno in neargumentirano mnenje le pljunek v morju. :puppy:

Iskreno bi si želel da bi se zgodila Forza 4 vs. GT5 bitka. Še bolj pa bi si želel da Forza 4 ne bo tak epic fail kot Forza 3.

Osebno že kar nekaj mesecev čakam na Forzo 4 (tam od oktobra)...

Link to comment

V bistvu sem pristopil k igranju zelo optimističen, pa sem rahlo razočaran, verejtno posledica brain damagea zaradi PS3.

Boli a ko mesece in mesece bereš o tej superiorni konzoli, ko pa jo kupiš uvidiš da je vse skupaj povprečno?

Sicer sva tudi midva debila, ki verjameva trem opeharjenim geekom z nekega marginalnega foruma.

Če bi bila konzola tako nadmočna ne bi zaostajala 30m za Wiijem (last-gen konzola) ter samo 5,5m nad PS3 (konzola ki faila vsako strategijo).

Če potem pomisliva koliko keša je zmetal MS to generacijo napram Nintendu ter Sonyju je situacija še bolj tragična...

Link to comment

Mnja no saj ni čisto zanič, žal še nisem zares sprobal MP-ja ampak se bojim, da bom še enkrat razočaran. (SOCOM iskušnja je dobra in MAG beta tudi, verjetno je razlog isti razvijalec).

Še dobro da imam visoko stopnjo tolerance, ker bi kdo drug včeraj med igranjem Gearsov vrgel konzolo skozi okno. V neki stopnji moraš porivati avtomobil, ki pa se očitno zaradi buga v skripti ne premika in sem porabil eno uro da je skripta zaštekal, da mora pustiti avto da se premika (no parkrat se je celo premaknil potem so mi pa partnerja ubil, huda AI ni kej), na kaj podobnega že dolgo nisem naletel.

BessieSABU.png

Link to comment

Jep Alkhor,

- PS3 je padel na zadnje mesto, kljub temu, da je nekoč bil prvi,

- PS3 še vedno izgublja pri vsaki prodani konzoli,

- MS je v bistvu napredoval iz tretjega na drugo mesto,

- PS3 fani zelo slabi kupci iger,

- večina multiplatform iger deluje bolje na Xbox360,

- in da ne pozabim GT5 znova prestavljen; dodatni stroški, jezni fani, najbolje, da kupite po dva izvoda,

- in Forza 3 ni fail, redno se pojavlja na lestvicah prodanih iger; morda še sedaj bolj ;),

- Nintendo pa je fenomen, v bistvu pa našel novo tržno nišo, ki sta jo tako MS kot Sony spregledala.

Verjetno bi še lahko kaj dodal.

Bessie, še dobro da ne igraš MMORPG-jev.

Link to comment

Bessie, a to si hotel kaj očitat MMORPG igralcem? No life in podobno? No, če odmeriš dnevno dozo za MMORPG kolikor je nameniš za solo igranje ni ne vem kake razlike.

Sicer pa tudi v RPG-jih kot je DAO najdeš buge, pa tudi drugje STALKER na primer. Niso patchi ponavadi kar tako brezveze. In redke so igre, ki jih naknadno ne dobijo vsaj nekaj.

Link to comment

- PS3 je padel na zadnje mesto, kljub temu, da je nekoč bil prvi,

To se je tudi Nintendu zgodilo. V avtomobilski industriji se to redno dogaja. Enkrat boš že spoznal da v realnem svetu ni to nič nenavadnega.

- PS3 še vedno izgublja pri vsaki prodani konzoli,

MS je izgubil milijardo samo z RRODi.

- MS je v bistvu napredoval iz tretjega na drugo mesto,

Dokaj počasno napredovanje. Sony in Nintendo sta z njihovima prvima dvema konzolama povsem povozila konkurenco. Kar dokazuje da geeki radi posegamo po novitetah. Za xbox ni ravno tako.

- PS3 fani zelo slabi kupci iger,

LOL, malo slabši kot x360 fani, jaz ne vidim nekih šokantnih razlik.

- večina multiplatform iger deluje bolje na Xbox360,

Raje imam konzolo s kvalitetnimi ekskluzivami in malo slabšimi multiplatformi, kot pa konzolo z last-gen ekskluzivami ter malo boljšimi multiplatformi.

- in da ne pozabim GT5 znova prestavljen; dodatni stroški, jezni fani, najbolje, da kupite po dva izvoda,

Trenutno imam za igrat GT5p ter Supercar Challenge, res ne pogrešam GT5. Sem upal da si bom čas krajšal še s Forzo 3, a je žal podpovprečno sranje.

- in Forza 3 ni fail, redno se pojavlja na lestvicah prodanih iger; morda še sedaj bolj ;),

LOL 2m izvodov je epic fail napram konkurenci. Tudi Killzone 2 je prodaj 2m izvodov a je epic fail napram konkurenci. Ali imate spet dvojna merila kar se tiče prodaje?

- Nintendo pa je fenomen, v bistvu pa našel novo tržno nišo, ki sta jo tako MS kot Sony spregledala.

Link to comment

- PS3 je padel na zadnje mesto, kljub temu, da je nekoč bil prvi,

To se je tudi Nintendu zgodilo. V avtomobilski industriji se to redno dogaja. Enkrat boš že spoznal da v realnem svetu ni to nič nenavadnega.

Torej priznaš, da je PS3 fail in upaš, da bo PS4 zmaga. In izgleda da brez tako opevanega Cella.

- PS3 še vedno izgublja pri vsaki prodani konzoli,

MS je izgubil milijardo samo z RRODi.

Ki ga je že povrnil drugje. Sony pa še vedno izgublja.

- MS je v bistvu napredoval iz tretjega na drugo mesto,

Dokaj počasno napredovanje. Sony in Nintendo sta z njihovima prvima dvema konzolama povsem povozila konkurenco. Kar dokazuje da geeki radi posegamo po novitetah. Za xbox ni ravno tako.

Aha in pri PS3 je noviteta Blueray, ker kot kaže Cell to zagovovo ni. Sam, BR nekake ne pospešuje prodaje. Boljše počasno napredovaneje kot hiter padec.

- PS3 fani zelo slabi kupci iger,

LOL, malo slabši kot x360 fani, jaz ne vidim nekih šokantnih razlik.

Vseeno slabši. Aja CODMW2 razlika v prodaji je skoraj šokanta

- večina multiplatform iger deluje bolje na Xbox360,

Raje imam konzolo s kvalitetnimi ekskluzivami in malo slabšimi multiplatformi, kot pa konzolo z last-gen ekskluzivami ter malo boljšimi multiplatformi.

Na podlagi prodaje COD4MW2 vas je manj takšnih. In še bi se našel kak naslov.

- in da ne pozabim GT5 znova prestavljen; dodatni stroški, jezni fani, najbolje, da kupite po dva izvoda,

Trenutno imam za igrat GT5p ter Supercar Challenge, res ne pogrešam GT5. Sem upal da si bom čas krajšal še s Forzo 3, a je žal podpovprečno sranje.

Še dobro, da je vsaj GT5P, če pa finalno različico delajo v nedogled. BTW, a jokerjeva ocena več ne velja zate? Kdaj si spremenil mnenje?

- in Forza 3 ni fail, redno se pojavlja na lestvicah prodanih iger; morda še sedaj bolj ,

LOL 2m izvodov je epic fail napram konkurenci. Tudi Killzone 2 je prodaj 2m izvodov a je epic fail napram konkurenci. Ali imate spet dvojna merila kar se tiče prodaje?

Killzone 2 bi naj bil system seller. Pa primerjava stroškov razvoja?

- Nintendo pa je fenomen, v bistvu pa našel novo tržno nišo, ki sta jo tako MS kot Sony spregledala.

Tu se verjetno strinjava

Link to comment
Bessie, a to si hotel kaj očitat MMORPG igralcem? No life in podobno? No, če odmeriš dnevno dozo za MMORPG kolikor je nameniš za solo igranje ni ne vem kake razlike.

Ne ciljal sem na to, da če bi hotel poleg vsega še kak MMORPG igrat bi se moral pa že odpovedati tostranskemu življenju, tako mi ostane čas po 20-21 uri, pa ne vsak dan (2.3...ure) za zabavo.

Ko človek preseže Jezusova leta in si ustvari družino mu pač ostane za virtualno zabavo bolj malo časa.

Nintendo ni fenomen ampak samo obvlada posel, konec koncev se najdlje ukvarja z njim in brez njega tudi Playstationa ne bi bilo.

BessieSABU.png

Link to comment

Boli a ko mesece in mesece bereš o tej superiorni konzoli, ko pa jo kupiš uvidiš da je vse skupaj povprečno?

Govoriš o PS3, predvidevam?

Sicer sva tudi midva debila, ki verjameva trem opeharjenim geekom z nekega marginalnega foruma.

Sem ti rekel, da moraš bit malo bolj previden kaj vrjameš Ken-u, Kaz-u in Phil-u.

Če bi bila konzola tako nadmočna ne bi zaostajala 30m za Wiijem (last-gen konzola) ter samo 5,5m nad PS3 (konzola ki faila vsako strategijo).

Pravo vprašanje je, zakaj PS3 (kot naslednjik PS2 z 75%+ tržnim deležem) ni nabutal last gen konzole in konzole katere polovica primerkov se pokvari ob prvem pogledu postrani. Veliki PS3 ni premagal brezvezne konzole z enim špilom (Halo), ki se skoz kvari. Yey!

Sicer pa kot sem že večkrat rekel;

Nintendo napreduje.

M$ napreduje.

Sony... no ta je nardil najprej en ogromen korak nazaj in zdej počasi manjša zaostanek za M$... Kar pač ni uspeh.

Ampak vsaka zgodba ima več plati.... kakor jo želiš videti, I guess.

Če potem pomisliva koliko keša je zmetal MS to generacijo napram Nintendu ter Sonyju je situacija še bolj tragična...

Tragična? Dokler ni tvoj keš se nimaš kaj sekirat.

Sploh pa kaj je tragičnega na tem, da nekdo forsira konkurenco s tem da z lopato nalaga denar na ogenj... s tem smo potrošniki na boljšem!

Pomisli, kako bi bilo, če bi vsi spali zimsko spanje, ki si ga je Sony privoščil po uspehu z PS2....

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
- PS3 je padel na zadnje mesto, kljub temu, da je nekoč bil prvi,

To se je tudi Nintendu zgodilo. V avtomobilski industriji se to redno dogaja. Enkrat boš že spoznal da v realnem svetu ni to nič nenavadnega.

Se dogaja... Mogoče ni nič nenavadnega... Vsekakor pa ni nič uspešnega na tem.

- PS3 še vedno izgublja pri vsaki prodani konzoli,

MS je izgubil milijardo samo z RRODi.

M$-ju ne teče voda v grlo...

- MS je v bistvu napredoval iz tretjega na drugo mesto,

Dokaj počasno napredovanje. Sony in Nintendo sta z njihovima prvima dvema konzolama povsem povozila konkurenco. Kar dokazuje da geeki radi posegamo po novitetah. Za xbox ni ravno tako.

Bolje naprej, kot nazaj? Ali pač?

- PS3 fani zelo slabi kupci iger,

LOL, malo slabši kot x360 fani, jaz ne vidim nekih šokantnih razlik.

"Malo slabši " je zelo relativno... Okoli 50% slabši je bližje resnici... Šokantno ali ne... to je stvar presoje.

- večina multiplatform iger deluje bolje na Xbox360,

Raje imam konzolo s kvalitetnimi ekskluzivami in malo slabšimi multiplatformi, kot pa konzolo z last-gen ekskluzivami ter malo boljšimi multiplatformi.

Žal za Sony ste v manjšini.

- in da ne pozabim GT5 znova prestavljen; dodatni stroški, jezni fani, najbolje, da kupite po dva izvoda,

Trenutno imam za igrat GT5p ter Supercar Challenge, res ne pogrešam GT5. Sem upal da si bom čas krajšal še s Forzo 3, a je žal podpovprečno sranje.

Nimam kaj dodat... Stvar okusa.

- in Forza 3 ni fail, redno se pojavlja na lestvicah prodanih iger; morda še sedaj bolj ;),

LOL 2m izvodov je epic fail napram konkurenci. Tudi Killzone 2 je prodaj 2m izvodov a je epic fail napram konkurenci. Ali imate spet dvojna merila kar se tiče prodaje?

Če Usain Bolt teče pod 10 sekund na 100 metrov je to normalno...

Če bi Matic Osovnikar tekel pod 10 sekund bi to bila senzacija.

So to dvojna merila? Seveda so! Ampak z razlogom.

Forza 3 je just another game... KZ2 naj bi bil revolucija kot je še ni bilo... vse skladno s pričakovanji.

Še en primer, ker jih mam rad, in vem, da en za nekatere ne zadostuje... Ferrari s 500 konji? Normalno. Fičo s 500 konji? Debilizem, sam vseeno neobičajna reč. Dvojna merila? Itak. Ponekod so na mestu.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Vse to smo že dali skozi ampak dejstvo je, da je Sony kljub enioletnemu zaostanku že ujel razliko in jo zmanjšuje.

Dejstvo je da PS3 dobiva čedalje boljše igre, ki jim xbox ne more več konkurirati, ne igralno, ne grafično ne z zgodbo.

Vsa prednost xboxaa je bila v tem, da je bil prvi in je v bistvzajebal sceno, ker igramo multiplatform igre, ki bi lahko bile boljše kot so, če bi bile narejene samo za PS3.

BessieSABU.png

Link to comment

Forzo 3 so hypali ravno toliko kot KZ2. Govorili so da je najbolj realistična (kar ni res, še vedno je svetlobna leta za PC simulacijami, v bistvu vleče bolj proti arkadi). Govorili so da je najlepša (modeli avtomobilov so patetični, svetlobna leta za 2 leti starim GT5p, poleg tega so zmodelirani v enem kosu in nimajo gibljivih delov. ampak važno da je okolica lepa - čeprav duhamorna). Govoroli so da ima največ contenta (spet laž, GT4 iz PS2 ima več avtomobilov, 105 prog pa je bil pesek v oči).

Zdaj če si hočemo zatiskati oči da je just another game, pa dajmo... kljub vsemu hypu in lažem ki so nam jih servirali.

Link to comment

Alkhor, spet te vprašam, kdaj si se nehal strinjati z oceno v Jokerju?

"Dejstvo je da PS3 dobiva čedalje boljše igre, ki jim xbox ne more več konkurirati, ne igralno, ne grafično ne z zgodbo." Ah no ;), pa saj ne, da MS ne bo nič izdal letos. Recimo za začetek ME2, leto še je dolgo. Malo kisla se ti ne zdi?

"Vsa prednost xboxaa je bila v tem, da je bil prvi in je v bistvzajebal sceno, ker igramo multiplatform igre, ki bi lahko bile boljše kot so, če bi bile narejene samo za PS3." Kriviti MS za to, da se je Sony nekje pri razvoju malce zmotil, je pa še bolj kisla. BTW, zakaj ne nadaljuješ misel s tem, da ko jebe konzole, najbolje se tako in tako igra na PC-ju (DAO na primer). V bistvu sta potem Sony in MS enako kriva, ali celo bolj Sony, ker bi njegobe ekskluzive na PC-ju bile še boljše ;).

Link to comment
Vse to smo že dali skozi ampak dejstvo je, da je Sony kljub enioletnemu zaostanku že ujel razliko in jo zmanjšuje.

Dejstvo je da PS3 dobiva čedalje boljše igre, ki jim xbox ne more več konkurirati, ne igralno, ne grafično ne z zgodbo.

Vsa prednost xboxaa je bila v tem, da je bil prvi in je v bistvzajebal sceno, ker igramo multiplatform igre, ki bi lahko bile boljše kot so, če bi bile narejene samo za PS3.

In vendar je PS3 na mestu, ki prinese zgolj bronasto medaljo... Ki je seveda uspeh, dokler ne izveš, da so tekmovalci samo trije....

Usain Bolt, ki teče in lovi Osovnikarja je LOSER... Topdog vs. underdog... To, da PS3 lovi zaostanek za xboxom je nothing to brag about... Pa praviš, da smo to že dali skozi... očitno nisi razumel.

In nevem kaj tok povdarjate to eno leto zaostanka; Sony (Kaz ali Ken, ki ju ne ločim ker oba govorita iste debilizme) je rekel, da ta zaostanek, ne bo vplival na nič... to je rekel seveda leta 2005, ko je bil milni mehurček okoli playstationa še cel...

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Ma daj mentor1973 saj veš da je tukaj vse skupaj zajebancija.

Tako kot vi pravite da je random PS3 igra fail, ker je prodala "le" 2m, tako jaz pravim da je Forza 3 fail, ker je prodala "le" 2m.

Sicer je pa živa resnica da je Forza 3 eden največjih failov v zgodovini dirkaških iger...

Ne random igra... samooklicana Halo killer igra... PS3jev flagship FPS... največji med največjimi.... El Grande...

Sicer je pa živa resnica da je Killzone 2 eden največjih failov v zgodovini streljaških iger...

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Sicer je pa živa resnica da je Killzone 2 eden največjih failov v zgodovini streljaških iger...

Jaz se s tem strinjam. Edino fanboyi prikrivajo resnico da je kaka igra fail. Jaz pa sem pravi gamer. :D

mentor1973: Travar je do sedaj vsa njegova prepričanja baziral glede na vgchartz. Zato sem vzel enak vir.

Sicer pa po NPD je Forza 3 prodala še manj kot je prikazano na vgchartz....

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.