Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Sonyjev programer je v svojem profilu objavil domnevno sliko prihajajoče nove konzole![PRBREAK][/PRBREAK]

 


ccs-101-14477631606_thumb.jpg

 


Sony zaenkrat še ni potrdil ali zanikal avtentičnosti slike oz. konzole na sliki...

 


ccs-101-144776316064_thumb.png

 


Linkedin is just throwing it out today. The listing appears on Frederick Umminger’s profile, a software engineering manager at Sony Computer Entertainment America. It says that his work between 2010 and the present “Maintained voice chat library for PlayStation 4″.

 


Povezava


View full article

Xbox

Link to comment
  • N7

Zakopli se nekam debil.

rajder... si mi zelo simpatičen zato prosim upoštevaj prijateljski nasvet in daj takele izajve v bodoče izpusti.

vsak ima pravico do svojega mnenja ne glede na dejansko mnenje.

vse lepo in prav samo, da se ne bi tema sfižila... ker potem ne bo več demokracije ;)

:beer:

ozi_SLO.png

Link to comment

DjRider si dokazal da si resnično DEBIL TI. :roll: :china:

Če mi imaš kaj za povedat lahko mirne volje uporabiš moj ZS in si daj duška .

A sem te mogoče v svojem zgornjem postu verbalno žalil!??! kot ti to delaš meni ??? :rockbrow:

Žaljivke ne sodijo na ta forum !!!

aj btw a bi imel mogoče X360, ti lahko posodim imam namreč 2xboxa :fiufiu:

Zakopali se - si mislil Zakopaj se ??? :disbelief:

Xbox

Link to comment

Mislim da ima DJRider praw in da Samotar nima kake prawice govoriti za PS3 da nima drugega ... U glavnem : Če je mel Xbox 360 - Kameo , PGR 3 , Call of duty 2 in Perfect dark zero , potem ima PS3 : Warhawk , Resistance , Motorstorm in Super Stardust HD ... Vendar kot je rekel Ozi : Ne se žalit in vsak ima svoje mnenje in ni rekel - ZAKOPALI SE ampak ZAKOPLI SE ... Kar je mislim da popolnoma razumljivo ... Zdaj ba konec te debate , ker smo off topic ...

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

jao ste vi lastniki PS3 občutljivi , mislim samo 2 ( D.Tidus in DjRider)

D.Tidus pravico govorjenja oz. pisanja ima tukaj VSAK posameznik, tudi če si ne lasti PS3 (in si tudi nebom :mwahaha: )

ne se ŽALIT naslednji kateri bo koga žalil dobi banano in to takoj brez opozorila !!! :x

gremo nazaj na temo Warhawk

Xbox

Link to comment

Samotar nimam nic proti tebi razen to, da vse kar pise gor Sony hocis vrst na ogenj, na tistmu pa ko pise M$ in Xbox pa glih tolk da na oltar ne postavis v cerkvi ...

Poglej fora je v tem, da je z vsemi konzolami bilo enako kot je sedaj z PS3 samo da le-ta dobiva zarad tega res velik pluvanja se predvsem iz medijov ko itaq znajo sam o iraku govorit ...

P.s. ne rabim xboxa in ga tut ne bom mel ... mogoce zarad kakiga uber spila ala Alan Wake :tepen::sweat:

Link to comment
  • N7

no, jest tegale ne mislim vec dolg brat. a vam ego nagaja al kaj?

a mora nekdo met zadnjo? men dol visi!

samo ne mi smetit warhawk teme, ker to moti vse tiste, ki bi radi bli na tekocem s temo! ce imate osebne zamere pojdite na ZS ali odprite temo v tistem forumu, ki je zato namenjen! pa fertik.

in dol mi visi, ce je nekdo strazar ali pa ce je nekdo totalni zelenec. za vse velja enako!

to je moje zadnje opozorilo. potem se s tem ne bom ukvarjal vec. se bodo pac drugi...

:doh:

ozi_SLO.png

Link to comment

Povejte mi zakaj bi kupil xboxa, če pa vem, da mi bo crkno? Pa naj ima 3000 dobrih špilov, ampak dokler bodo tako množično crkovali ga zagotovo ne bom kupil.

Da ni tema za brezveze odprta :D

EDIT: Poglejte si naslednja dva videa. Znati morate angleško, pa zvočnike imejte na glas :D Osebno se strinjam se z vsem, kar reče!

Link to comment
Sam samotar res se obnasas otrocje s svojimi spami po ps3 temah plus to da si "strazar" na Ksi forumu. Pravis da ima vsak pravico izrazit svoje mnenje ti samo flejmas potem so pa vsi drugi krivi za bedno spamanje po ps3 temah samo ti ne ker res pises bedne enovrsticne izjave samo da se folk zacne kregat.

Ja Martinez res sem 29 let star otrok , ja sem stražar , a zdaj to pomeni da nesmem izrazit svojega mišljenja :headscratch: ali se pa mal pohecat , veš kaj kljub vsemu ne žalim folka tle na forumu brez veze kot to počnejo nekateri drugi ne DjRider ,.!?

preberi si še enkrat moj 1 post PROSIM ;) ;)

Xbox

Link to comment
Povejte mi zakaj bi kupil xboxa, če pa vem, da mi bo crkno? Pa naj ima 3000 dobrih špilov, ampak dokler bodo tako množično crkovali ga zagotovo ne bom kupil.

sploh se ne sekiram če mi crkne :lol: crkne pač crkne

pa veš zakaj ?

Zato ker ima 3 lete garancije !!!

Crkne dobiš novega novejšega

razen če si grdi ,grdi piratek :china:

Xbox

Link to comment
Povejte mi zakaj bi kupil xboxa, če pa vem, da mi bo crkno? Pa naj ima 3000 dobrih špilov, ampak dokler bodo tako množično crkovali ga zagotovo ne bom kupil.

sploh se ne sekiram če mi crkne :lol: crkne pač crkne

pa veš zakaj ?

Zato ker ima 3 lete garancije !!!

Crkne dobiš novega novejšega

razen če si grdi ,grdi piratek :china:

Glej, razumem da je garancija. Ampak takrat, ko ti garancijo uveljaviš pa si 1 mesec brez boxa. Raje dam 50€ več in si kupim delujočo konzolo (PS3). Če bi ti pa v tistem času MS ponudil nadomestno konzolo, bi pa verjetno takoj šel po 360ko :beer:

Link to comment
Povejte mi zakaj bi kupil xboxa, če pa vem, da mi bo crkno? Pa naj ima 3000 dobrih špilov, ampak dokler bodo tako množično crkovali ga zagotovo ne bom kupil.

Da ni tema za brezveze odprta :D

Če bi kupil Xbox-a potem bi ti še danes delal. Začetne težave je imel Xbox360, kot tudi tako zelo opevani SONY PS2.

Xbox360 ima v slo( Mueller) tri leta garancije brez doplačil!?? Sony PS3 v slo(BB) pa eno leto plus doplačilo za tri ali šest let v katerem je nekaj majhnega tiska.

Mislim, da je že počasi čas, za zrelejšo obravnavo teh vedno ponavljajočih debat, ker so že malce dolgočasne! Tako Xbox360 kot PS3 sta tehnološko dovršeni storitvi in oba tekmeca imata svoje dobre in slabe lastnosti, predlagam, da jih obravnavamo kot se spodobi, brez kreganja in z razumevanjem! :beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment

Tisto sem pa jaz povedal iz osebnega stališča. Ker mi je pač PS3 bolj všeč. Tako kot npr. Samotarju X360. Saj zato pa so 3 next-gen konzole. Zato, da si lahko vsak kupi tisto, katera se mu bolj dopade. Pomislite, da bi na nekem avtomobilističnem forumu vsi imeli cliote. Primer:

Predstavitve vozil članov foruma

Clio

*Clio*

1.2 CLIO

Moj dragi...Clio

...

Kdo bi potem še to bral? Avto itak vsak pozna do vsakega milimetra, čemu bi potem še obiskoval forum? Jaz mislim, da so forumi za to, da se delijo mnenja, ne pa da se krega. In takim debatam se itak ne bo nikoli prišlo do konca, ker bo pač vsak trdil svoje in podpiral svojo znamko. Tu mislim, da velja pregovor ''Vsake oči imajo svojega malarja''. In pa tisto; kakšen bi bil svet, če bi bili vsi enaki? In brez zamere, ampak meni je že začelo najedat to, kako se včasih spravite na lastnike, po vaših merilih, slabših konzol. Sorry Samotar, saj verjamem, da si fajn dečko pa vse, ampak tista pripomba ''ker drugega na PS3 ni'' pa tud ni bla fer.

Sorry za ta post, že dolgo se nisem razpisal, zdaj so mi pa prsti kar leteli po tipkovnici :sweat:

Link to comment
Povejte mi zakaj bi kupil xboxa, če pa vem, da mi bo crkno? Pa naj ima 3000 dobrih špilov, ampak dokler bodo tako množično crkovali ga zagotovo ne bom kupil.

Da ni tema za brezveze odprta :D

EDIT: Poglejte si naslednja dva videa. Znati morate angleško, pa zvočnike imejte na glas :D Osebno se strinjam se z vsem, kar reče!

Sicer je smešno, ampak tale citat: better games on the PS 3 je pa za dol past.

Upam si stavt, da Gears of War (tako po grafiki kot po igralnosti) prekaša vse Resistance, Motorstorme in Laire, da o Bioshocku in ostali kampanji niti ne govorim.

Mogoče ste PS 3jevci z četrtim Ratchetom končno dobil pravo ekskluzivo, pa še to me daje dvom, da je trojka v next-gen grafiki.

Link to comment
Povejte mi zakaj bi kupil xboxa, če pa vem, da mi bo crkno? Pa naj ima 3000 dobrih špilov, ampak dokler bodo tako množično crkovali ga zagotovo ne bom kupil.

Da ni tema za brezveze odprta :D

EDIT: Poglejte si naslednja dva videa. Znati morate angleško, pa zvočnike imejte na glas :D Osebno se strinjam se z vsem, kar reče!

Sicer je smešno, ampak tale citat: better games on the PS 3 je pa za crdol past.

.

Citat je: Better games than PS3

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.