Skoči na vsebino

Uncharted: Drake's Fortune


Hazer

Priporočene objave

Končno imam igro, kupil sem jo včeraj v Mediamarktu in je total bomba.

Na tole igro sem pa res čakal kot nor, igra me je prevzela od kar je ND pokazal čist taprvi Target Trailer.

Kaj naj rečem tole kaj sem za enkrat igral je enostavno fantstično, meni z lahkoto najbolša single player igera v tej generaciji.

Imam polno iger za Xbox 360 in morem rečt da mi niti ena ni bila niti pribljižno tako huda kot tale.

Prejšen mesec sem končal HS in R&C TOD in more rect da sta tudi ti dve igri vredni pohvale, sploh R&C, res super.

Veseli me da se Sony trudi z igram ki so fokusirane samo na sp, ker na Xboxu je enostavno preveč mp iger ki imajo večinoma zelo nepovdarjen in dolgčasen sp.

Link to comment
  • Odgovorov 106
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Uncharted dobim v petek...cena 59,90€, poštnina všteta v ceno! :beer:

drago! :)

Kar se tiče jezikov ima že moja ameriška verzija not vse jezike (skandinavske, ita, nem, spa, ang itd) tko da res ne vem zakaj ni bil istočasen izzid špila v USA in kle...

kaj drago, dej jo pri nas dobi za manj...kako si pameten res...al misliš, da imajo vsi kartice za kupovat iz tujine, kot ti??? :a_a:

Link to comment
ja to mislem,da si nabiraš točke prek HOME kt na primer pr Xboxu?

lp

Ne ... Te achievemente ki jih boš zbral v določenih igrah KI BODO TO PODPIRALE ! boš lahko spremenil v trofeje ki jih boš nato razstavil v vitrinah ! Ali pa boš pogledal tam v sredini sobe kere trofejčke si vse osvojil. Trofeje pa bodo tam kjer bodo špili to podpirali ... To so že :

Pro evolution soccer 2008

Uncharted : Drake`s fortune

Ratchet & Clank Future : Tools of destruction ...

Kaj pa tisti prejšnji npr. Resistance ali Motorstorm ... Jah , Hall of fame je forward looking kar pomeni da bodo prejšnji meli to če bo prišlo do updatea! Šušlja se da bi obstajale tudi točke ampak to bomo še videli.

Aha in vsi špili tega ne bodo imeli , ampak bo to na razvijalcu ... Se že veselim temu sistemu v kakem Final Fantasy ali pa White knight story :D

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

evo nabavu Uncharted:Drake Fortune,kva naj rečem igra je na prvi pogled odlična ampak sem vseen upal da bo podpirala 1080p,ima pač samo 720p ampak kot sem reku zgleda vseeno lepo.

Sam neki me pa zelo moti spet isto kt pr Assasin Creed težave z SCREEN TEARING-om,upam da bo kšen popravek za to.

lp

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.