Skoči na vsebino

Battlefield: Bad Company [MULTI]


RIDDICK

Priporočene objave

  • Odgovorov 154
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Bad company tudi sam nebom kupil.

Me je demo razočaral.

Grem danes k sošolcu, da probam tale sšpil na ps3.

Vendar mislim, da dvd z BF nebo šel v moj xbox.(Original, da nebom še sam se na bananci spotaknil)

Če se bom želel igrati z eksplozivnostjo ter uničevanjem imam za to crysis.

Sicer pa res pričakujem da bom precej razočaran.

Demo se mi je zdel malo preveč easy.

Še pobaj ker se respawnaš in je vse isto?

Noja, v nasptrotnem primeru tole več nebi bil battlefield.

What ever.

Link to comment

uuuu shoelace je bananco dubu hah. No ja, a je res tak ko je vezalka reku, da če prevrneš avto pa ga popravlaš da dobivaš velik pik???

Drugače pa je tale BF polom. Sej z večino iger pri EA je tak. Najprej so hude uspešnice pol pa crap od crapa(NFS, BF, FIFA,...). No pa spet treba čakat na naslednji BF v upanju na boljše...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment

ja tale glitch za XPje je resničen. Sej isto se je dogajalo tudi na BF2 za PC, ki je folk spammal medkite ali se med sabo streljal in bildal točke kot medic, ali pa so popravljali tanke isto kot v Bad Company. Tega se ne da skenslat, edino če ne bi dobivali točke za popravke in medkite, potem bi folk nehal.

Ampak že vidim, kako bo tale BFBC ena najbolj patchanih iger na LIVU. :D

Link to comment

Sem dobil to igro. A sem jaz malo slep ali je le eden način multiplayerja (branilci in napadalci zlata)?? :headscratch:

Aja pa igral sem prvo misijo eno pol ure.. Res je, kot je rekel MaDrung - ful skoz neke fore vn mečejo sovojaki in se zajebavajo. Nisem pa nikjer opazil, da si lahko vklopiš podnapise?

Če na hitro primerjam z COD4 je ta BF:BC čisto nekaj drugega.. Moram se prvo navadit, ker zaenkrat me ni nekaj navdušila preveč. Nisem pa še prej igral drugih Battefieldov tak da ne vem..

Link to comment
uuuu shoelace je bananco dubu hah. No ja, a je res tak ko je vezalka reku, da če prevrneš avto pa ga popravlaš da dobivaš velik pik???

Drugače pa je tale BF polom. Sej z večino iger pri EA je tak. Najprej so hude uspešnice pol pa crap od crapa(NFS, BF, FIFA,...). No pa spet treba čakat na naslednji BF v upanju na boljše...

Ti res nimaš pojma o pojmi :doh:

FIFA že zadnji dve leti ščije po PES-u.

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment
mumbo

za zdej je to edini mode v igri, tale gold rush al kaj je že. Standardni "conquest mode" naj bi kmalu prišel kot DLC.

In to spet za placat??? Ahh.... Sovrazim EA. Zdej se pa pretvarjajo, da niso vedli, da po tistem bednem modu sploh ne bi potrebovali Conquesta, ki je itaq neki naj.

Ali pa so tako zagledani v svoje delo, da ne poslusajo kupcev, ko je stvr v sami obdelavi.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.