Skoči na vsebino

PS3 IGRE ZA MANJ €...


koper1973

Priporočene objave

  • Odgovorov 53
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Carina in DDV je v vsakem primeru! Ne vem, do 20 EUR al kolko že jo ni.

Davščine se obračunajo na IZGELEK+POŠTNINO (ker tudi poštnina je storitev).Tako da si lahko precej natančno izračunaj koliko bo vsega skupaj prišlo.

Če naročite za 500EUR (recimo da je to poštnina in vse igre) potem je na ta znesek carina (ne vem katera stopnja se mi ne da gledat) in pa seveda 20% DDVja (sej toliko je za igre kajne?). Torej vas pride potem vse skupaj čez 600EUR. Dvomim da vas bodo pri takem paketu cariniki spustili čez (tut če naročiš za 50EUR moraš imet srečo da te slučajno prezrejo)! Potem pride še strošek carinjenja in pa uporaba carinskega skladišča (ne vem točno kako to obračunavajo - vsekakor pa pride spet par EUR). In nazadnje še poštnina od carinske službe do vas! To je nekako v grobem. Za nekatere podrobnosti se pa malce pozanimajte.

Samo toliko da ne bo slabe volje potem ko boste dodali še 100EUR.

Vsaj tako bi moralo biti in tako je pri vseh artiklih izven EUja. In za igre dvomim da je kako drugače.

ps: pa kdo je izjavil da do 500EUR ni treba plačat davka? :roll:

Link to comment

dejte no...a ste otroci al kaj... :doh: ce ponujam igro za 55€ v cem je problem???? :tard: res vas ne razumem!!! :headscratch: Vsak dobi racun za to in to je to. mam s.p. vse je tko kot mora bit. pa poštnina, carina in ne vem kaj....to je moja stvar!!! 55€ pa ce kdo hoče naj pove!!! :car: btw.smo že trije! :ihih:

http://www.carina.gov.si/si/pogosta_vpr ... h_dajatev/

toliko o carini! :bowdown:

Link to comment
Če kdo kupuje X360 verzijo s play-asie se zelo priporočam. Dobi par € gratis.:)

In ko ti crkne? Zapomni si da 360 rad crkne. Pa ne mislim tadlat 360 sam tk je.

Pa ne vem zakaj se zdj kregate neki. Par € gor ali dol. Jao!

Popolnoma nepotreben komentar DjRider glede "crkovanja" 360-k. S tem samo po nepotrebno podžigaš strasti lastnikov Xbox-a 360 . Razen če to uporabljaš za polnenje lastnega ega, potem za to že obstaje točno določen "topic" in se skušaj sprostiti tam in pusti , da se tu tema nadaljuje normalno naprej? :beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment
Če kdo kupuje X360 verzijo s play-asie se zelo priporočam. Dobi par € gratis.:)

In ko ti crkne? Zapomni si da 360 rad crkne. Pa ne mislim tadlat 360 sam tk je.

Pa ne vem zakaj se zdj kregate neki. Par € gor ali dol. Jao!

Popolnoma nepotreben komentar DjRider glede "crkovanja" 360-k. S tem samo po nepotrebno podžigaš strasti lastnikov Xbox-a 360 . Razen če to uporabljaš za polnenje lastnega ega, potem za to že obstaje točno določen "topic" in se skušaj sprostiti tam in pusti , da se tu tema nadaljuje normalno naprej? :beer::beer:

zamenjajte stran z temi 360kami al ka so že... :bringiton:

Link to comment

Se popolnoma strinjam koper1973, meni že preseda non-stop prebiranje takšnih in drugačnih izlivov teh in onih takoimenovanih "fanboy-ev". Tudi jaz bom kmalu postal lastnik PS3 konzole in v PS3 forumu pričakujem informacije in pisanje predvsem o PS3 konzoli inu pritiklinah ne pa branje o tem kako se X360 kvari!!!!! "Back to topic, please" :beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment
no jst sm si iz hongkonga naroču 2 igri zadnjič, jih dobil v manj ko enem tednu in nisem plačal nič carine ipd :) Kje se jim pa da tak mali paketek carinit imo :P, naslednji nakup je assasins creed ki bo prišel čez kake 14 dni do mene upam :)

Meni so ocarinili stereo bluetooth slusalke za 80 eur iz Hong Konga, kar je se manjsi paket. Ne gledajo na velikost, temvec na vrednost. No v tem primeru sem sem oral se kregat z njimi in jim posiljat fakture pa vse zivo, poleg tega so zadevo zalozili in sem po pritozbi dobil povrnjene stroske zalezanine in opravicilo menegerja poste. :)

Najvecji frajer pa je bil oni, ki mi carinil m0n0wall iz Svice. M0n0wall je drugace firwall distribucija temeljeca na FreeBSD in kot posebnost uporablja PHP skripte za inicializacijo - ponavadi se uporablja shell skripte.

No, nekaj Svicarskih firm dela mini kistice z AMD geode procesorjem in vsem kar sodi zraven, ki imajo prednalozen sistem. No skratka, frajer meni pribije, da Svica ne dela taksnih izdelkov in da je to ziher poskus kaznivega dejanja - prevaranje carinskega postopka al nekaj takega. Pa mu recem, naj odpre paket in da mu bom razstavil, da vidi da je noter pac mini carunalnik. Model odpre paket, jaz kistico in modelu uspe na bateriji za BIOS prebrati Nikon Made in Japan in zacne: "Aha, sem vedel, vidis da je z Japonske." Jaz pa vredu je model, pa napisi da je z Japonske, samo daj mi to, da lahko jaz usposobim in dam naprej.

(:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.