Skoči na vsebino

Gears of War


RIDDICK

Priporočene objave

  • Odgovorov 433
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

En video iz multiplayera. Omfg kako noro qlski, brutalni, špil je tole. Èeprav me tale spectator mode malo moti. Upam, da to ni v vseh modih, valda sem kupil igro, da bom igral ne pa èakal na spawn.

:beer:

Par dni ze ta spil igram, in imam eno besedo - odlicno! V mp igras maximum 4 na 4, in map-e niso tako veliki, torej, vsako rundo kar na hitro gre, da ne cakas vec kot 2 ali 3 minute za 're-spawn', saj v "Warzone mode." "Execution mode" pa ima 're-spawn', dokler nisi strelan prav v glav, pol mores cakat da runda konca za 'spawn.'

Link to comment

Vem kaj mislis .... sem skoraj vse lase ven potrgal z General Ramm ... na "Casual" ni blo tako hudo, ampak na "Hardcore" .... wow ... skoraj plesast sem ... men se zdi da sem 2 ur igral z Ramm-om da sem zmagal. Na "insane" pa nisem probal, ampak sem slisal od kolege da mores igrat 'co-op' da prides skos. 'Dom' sploh te nic pomaga, tudi ce ga das "Regroup", samo te pove "I can't do that", gre naprej, in seveda je ustrelan (to ze zgodi v hardcore, ampak mislim da to je se hujs na insane, da se zdi da sam igras).

Link to comment

Pismo tale Gears res seka! Učer sva s cimrom - ki sploh ne igra iger - vse od časov HL1 in operation flashpointa mu ni bil niti en špil všeč. In glej ga modela - tip se sprau z mano nabijat - prime takorekoč gamepad prvikrat vroke in strela kot nor - folk... - do pol 4 zutri!!!

In pol maš napreimer v četrtek kolokvij - oba!! - amapk se odločš da boš raj prešpilu ceu tedn sam mašinerijo zvano GOW!!!

Noro, brutalno!!!

Frikozoid.png

ach1.png

Link to comment

Fantje - dobra igra včeri!!! Šel zj pršzu nas šiht k smo preveč špilal - dobr da dans ni treba še na fax!!

Še enkat svaka čast, da smo se končno po dolgem času slovenčki skup nabral!

Zahvala sledečim:

- NinjaKlan

- DarthEthan

- DVL Dark

- mtj kamikaza

- Jagoda SLO

- Xsiluro

- Phoenix

- Jst osebno

- mooj cimr!!!

HEHE

Lep pozdrav

Frikozoid.png

ach1.png

Link to comment
Fantje - dobra igra včeri!!! Šel zj pršzu nas šiht k smo preveč špilal - dobr da dans ni treba še na fax!!

Še enkat svaka čast, da smo se končno po dolgem času slovenčki skup nabral!

Zahvala sledečim:

- NinjaKlan

- DarthEthan

- DVL Dark

- mtj kamikaza

- Jagoda SLO

- Xsiluro

- Phoenix

- Jst osebno

- mooj cimr!!!

HEHE

Lep pozdrav

Liverpool & ostali to bo treba enkrat čez vikend ponovit!! Mi je prav žal, da nisem imel več časa!!

Xsiluro.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.