Skoči na vsebino

Gears of War


RIDDICK

Priporočene objave

  • Odgovorov 433
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Mene moti pri multiplayeru, da ni klasičnega deatmatcha, team deatmatcha. Mislim ne razumem kako niso dodali teh modov, špil bi namreč s svojim "stop in pop" in res ql orožji prinesel nekaj svežega. Tako pa te vbijejo po 1 minuti lahko, nakar lahko tuji po 10 min in več čakaš, da se zadnja igralca ubijeta, kratkomalo brezveze. Sej verjamem, da špil owna, če igraš 4:4 in so vsi slovenski igralci, da se lahko vmiru pogovarjaš, ker poanta špila je res taktika in tudi ti modi ki so ownajo v teamskem igranju, ampak za hitre solo seanse to ni. Upam, da bodo v popravku, dodali deatmatch.

Singleplayer pa z eno besedo pownage, v 2 dneh obrnil na hardcore, ta kooperativnost prek live je hvale vredna(dank shoe) naslednji vikend pa probam na insane. Btw keri še špila nimate obvezno je začetno igranje na hardcore, kar te zaposli za dobrih 16 ur, causal je res prelahek.Grafika v tem špilu je nora, igral na običnem tvju, res me zanima kako more to zgledat na hdtvju.

Link to comment
Slovenčki se v tem špilu dobivajo na lajvu bol kot pri kakem koli špilu prej. Res zanimivo. Je pa res, da te špil kr potegne vase - in pol slovenčki nabijajo vse do kakih 3eh zjutraj!

al si mislil zadevce ala SLO vs GER npr?

mislil sem nekak u smeri klanskih warov, je to sploh igra, ki se bi jo splacalo na tak nacin nazigat? al je to pac mix-klanje, ki ne potrebuje neke taktike za zmago? cakam na xbox pa ne vem, a naj ubodem tole, k mi bolj sede tepezkanje proti zivemu nasprotniku, kot pa neke single player kampanje...

ce predrugacim vprasanje: se izplaca GoW nabaviti zaradi multija?

(zaradi single vem, da se ga)

Link to comment

Absolutno - nabavi!!! Ni MP kjer bi za brez veze nabijal, žagal, snajpal folk! Morš met mal taktike - brez tega ne gre!!! Nabau - s klani je pa tk tk. Ubistvu - kt sm reku - a ni dost da se druščina zvečer zbere ap odgika ene par iger 4 na 4?

PS: SP je res kr mal kratek - sam tokl - je pa vzduške na MP res neprimerljivo z ostalimi špili! Polno smejanja, kolnenja, uživanja - žaganja!!!

Frikozoid.png

ach1.png

Link to comment

Hehe sva že dva :beer: Kar se tiče GoW MP je scena daleč od brezglavega letanja po mapi in žaganja. Če misliš laufat okol kot kokoš nimaš ti ne preostane več kot 30 sekund lajfa. Vsekakor je treba uskladit akcijo z celim teamom če hočeš zmagat, še posebej na lajvu kjr je res par legend tujcev, ki te sesujejo brez da ti je kej jasn.

Če pa gre vsak po svoje po mapi pa nasprotn tim usklajeno enga po enga fenta, tko da je teamplay v veliki meri prisoten, nikakor ni to solo action špil. Klanov je velik ker sem jih opazil skoraj v vsaki drugi igri in če igraš klan vs. random folk nimaš šanšda zmagaš ker se ljudje poznajo in usklajeno tudi delujejo.

Toplo priporočam, ta teden ga nisem kej igral še ker sem mogu vse špile ki jih mam sprobat na novem LCDju da vidim kakšna je razlika :ihih:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Za včerajšno čudovito izkušnjo v GoW MP se lepo zahvaljujem naslednjim slovenskim igralcem:

-EyeofThe Phoenix

-Relix28

-SLOArmyMAN

-ice4marik

Pika na i je bila enoglasno zapeta pesem "Slovenija od kod lepote tvoje" po zmagi nad angleškimi prijatelji.

Upam, da nisem koga pozabil. Če sem, se mu v naprej opravičujem.

ŠE ENKRAT HVALA ZGORAJ NAVEDENIM IGRALCEM ZA PRIJETEN VEČER !!!

Xsiluro.jpg

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Gears of War Re-Emergence day a Hoax

Epic's Mark Rein has confirmed that previous news of a GOW 'Re-emergence' day are actually a hoax. He says the team are working on an update but are not sure of the exact release date.

Officially;

"We've already stated that we are working on releasing an update soon but we don't know the exact date of the release yet because it has not passed certification yet."

Toraj, samo moramo cakat na M$ za certifakacijo .... upamo ... :crossfingers:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.