Skoči na vsebino

Logitech Z-5500 zvočniki


hocko

Priporočene objave

Upam da ni preveč narobe če sprašujem v tej tem, ampak imam problem z zvočniki logitech Z-5500. Uporabniki omenjenih zvočnikov boste mogoče vedeli za rešitev problema, google mi ne najde rešitve. Ko si naštimam nek film, ali je to DVD ali DIVX ali HD kvalitete, nastavim zvočnike na PLII Movie effect in mi iz center zvočnika prihaja zelo tih zvok, glasu igralcev in igralk se pa sploh ne sliši.

Zdaj me zanima, tistim ki delujejo filmi na PLII Movie effectu, koliko je razlike, če gledaš film na 6Ch Channel ali na PLII Movie effect. A so velke spremembe celotnega ozvočenja in kolikšna je ta razlika.

EDIT: To se dogaja pri vseh predvajalnikih; WMP11, CyberLink 7.3, VLC Media Player,...

ksi1.jpg

ksi2.jpg

nhl08.jpg

Link to comment
  • N7

takele zvocnike imam jaz. tocno na vprasanje ti ne znam odgovorit, ker tega efekta ne uporabljam, ker je za moje pojme neka butasta emulacija.

divx je stereo zvok tako, da se bi na tvojem mestu priklopil direct channel in uzival v 2x stereo zvoku. za vse ostalo pa itak optika.

upam, da se razumeva?

:headscratch:

ozi_SLO.png

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Pozdravljeni

Jaz se odločam za neko kvalitetno in hkrati cenovno ugodno ozvočenje:

v mislih sem imel nekaj takega: :china:

Z-5500

http://www.ceneje.si/logitech-zvocniki-z-5500

:drool:

Tile zvočniki so itak zakon ampak wtf! za woofer bi trebal avto dvigalko :beer:

Z5400

http://www.ceneje.si/logitech-zvocniki-z5400-51 :beer:

Tile so že malo bolj humani, ampak oblika ni ta prava :hyper:

in še malček G-51

http://www.ceneje.si/logitech-zvocniki-51-g-51

Tile pa se mi še skoraj najbolj dopadejo zaradi oblike, uglajenosti in tudi malo zaradi cene.

Prosim za nasvete, izkušnje priporočila..skratka vse kar veste o teh zvočnikih in-ali če veste še za kake druge priporočljive 5.1 zvočnike. :beer:

Hvala že vnaprej

ps. to temo uporabljam ker nisem hotel nove odpirat :china:

Link to comment

Wooferja se pri z-5500 kr kmal navadiš oz. njegove velikosti. Glede igranja nimam kej rečt..za špile super in filme prav tako...pri muski manka mal srednjih tonov. Z malo igranja v nastavitvah zvočne se da poštimat. Če kupuješ tak komplet je tut važn, da jih pravilno postaviš. Sm že velikrat vidu, da ima folk use satelite na kupu pred sabo itd... Za bruhat. Za druga dva kompleta težk rečem. Z-5400 sm slišu in so tut super...ampak pri muski spet pomankanje srednjih tonov. Pa dobr to je tak hiba useh pc zvočnikov. Morm pa pohvalit kvaliteto izdelave pri z-5500.

Lp

crx :-x

Link to comment
  • N7

pri nas jih dobiš po 300e. malo poglej na spletu. to je kar ugodno.

sam sem jih kupil od nekega stajerca. elektronika.net or smtng.

zvocniki so zakon! za v blok so brutalni in ko skipam zeno in froca kam v gmajno si butnem gor ramsteine!

... ostalo prepuscam vasi domisljija!

:rock:

ozi_SLO.png

Link to comment
pri nas jih dobiš po 300e. malo poglej na spletu. to je kar ugodno.

sam sem jih kupil od nekega stajerca. elektronika.net or smtng.

zvocniki so zakon! za v blok so brutalni in ko skipam zeno in froca kam v gmajno si butnem gor ramsteine!

... ostalo prepuscam vasi domisljija!

:rock:

LOL :beer: tako je prav!!

za 230 € imam v angliji nagledane in ker gre kolega v anglijo čez par dni mi bo jih kar tam prevzel. :beer:

Link to comment
  • N7
>http://stores.ebay.co.uk/Bargain-electronic-worlds-4-you

V bistvu je eBay trgovina ampak se splača :beer:

hehe, ja ce gres gor. shipping costs te pa ubije. ma zakon, porocaj ko dobis!

mimogrede, edini minus je, da ima samo 2x optical in. 1x toss in 1x coax.

ampak sem nasel na ebayu toss splitter. ce bo kdo potreboval nej mi javi, da mi dam link. zdej, ko imam obe konzoli na toss sem oboleval, ko sem kable konstantno pretikal.

:doh:

ozi_SLO.png

Link to comment

Evo danes sem dobil zvočnike(Z-5500) :beer:

Vufer je prav smešno velik, zato pa tudi prav smešno udari pri kakem subwoofer testu.

Preko polovice še raje nisem šel, ker sem dobil občutek da bodo šipe popokale :car:

Jutri jih mogoče zmontiram na steno tako da bomo takrat komaj videli čemu se reče dober zvok :bowdown:

Ni mi niti centa žal zato svetujem ta nakup

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.