Skoči na vsebino

Halo 3 screenshot tema. Pokaži kaj znaš !


kekken3

Priporočene objave

28772531fullsk8.jpg

Ta slika je itak ze klasika. Globalna H3 XBL scena cvika slovenske jezdece apokalipse na team slayerju na Standoffu. Danes smo slucajno usekali socialca in naleteli na to. 50-8 plz tnx! :fiufiu: :ihih:

29619372fullvk5.jpg

Nagradna igra: najdi snajperja na sliki!

(polna verzija http://img505.imageshack.us/img505/1331 ... ullvk5.jpg )

Namig: sredina slike, nato za cetrtino navzgor. Ja, prakticno background. Bogi ljudje na big team slayerju na sandtrapu. Pojma niso imeli, od kod je prihajalo. :lol:

29621728fullgy2.jpg

Infamous sniper. Desno en kilometer nicesar, nato dejanska akcija. Vidno polje: skoraj celoten Sandtrap. Best sniping position EVAH! :love:

29625014fullbk9.jpg

Carnage & jazst med krajo zastave. Lep povzetek danasnje seanse. EPIC!

29623691fullqt8.jpg

In seveda freestyle varianta. Komu rabi warthog, ko lahko zasurfas Apollu na glavo, pa se streljata zraven. :ninja:

29618200fullsk0.jpg

Za konec se tihozitje Keksa, ki pleza na sniper tower brez dodatne varnostne celade. Caution, falling headshots. :love:

Link to comment
  • Odgovorov 65
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Tisti, ki niste bili prisotni sniperja najbrž ne boste našli... Kekken, da ga obrkoži, ker še jaz nisem takoj pogruntal, kje gledat. :D

Bom še jaz enih par random slik prilepo

29647794-full.jpg

En Halomatrix-kinda-moment iz team rocket socialca na Foundryju. Nekako sem ubil njega, pa še sebe po vrhu :D

pink-mist.jpg

Malo čudna slika, ne vem, če je kdo že opazil kaj takega...

mauler.jpg

Pa za konec še en after-mauler beat down

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • 2 tednov kasneje...

Ahem: achievement je izmišljen. Nikejr igra od nikogar ne zahteva, da spraži dva GHOSTA z enim strelom laserja.

Originalni achievement pravi, da narediš double kill v ranked FFA igri (kar konkretno pomeni Lone Wolves matchmaking načinu).

No, od tega epskega trenutka, ko sem končno dobil zagaman achievement imam tudi screen :love::

10128861fullda7.jpg

Pa še en star. Folk, ki sredi akcije teče po mostu High Groundsov prav išče kurte smrti. Tukaj brute sticky.

10128857fullel4.jpg

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...

49018500-full.jpg

Iz mojega Legendary brawla, double z laserjem.

49018575-full.jpg

V istem gejmu, en me je sestrelil z missile podom, pa je lepa slikica nastala.

49044951-full.jpg

Tole je pa iz današnjega sessiona - smo malo testirali moč laserja in snipe. V vrsti stojijo Apollo, Samotar, BmxRider in XenoLair.

49044970-full.jpg

Še iz moje strani.

Fino bi blo, če bi se nas spet zbralo kaj več, recimo tak kot včeraj in bi probali nekaj takega naret. 10 ljudi v vrsti pred laserjem, priceless. Dajmo se zmenit, no.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

ejga nitro sm pol mau gledov tiste headshote in mi ni nč jasn, 3 sm u glavo ampak appolo ni padu (le zakaj apollo?) samotar je biv pa premjhn XD

pol k si pa ti šicnu smo bli pa res najbl razmetan, tud prbližn ne u vrst si pa kr dobu fuckin overkill

ajd za ponovit je :beer:

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.