Skoči na vsebino

prva svar zjutraj


Priporočene objave

Se vam je ze zgodilo naslednje....:

Spite 6 ur. Se zbudite. Ste naslednji dan pokonci, do dveh zjutraj (gledate amerisko pito :tepen: ).

Nato vas te ob petih zbudijo! (ja, samo 3 ure ste spali) in vam povejo, da se morte vsedit na kolo in prekolesarit do koroske (iz lublane)! (sicer sm to vedu ze prej, ampak vseeno :chicken: , pase nic nisem treniral)

Se na kolesu namatrate in se pribijete do cilja....

Tam vas pricakajo z kosilom, ki vas vsaj malo zbudi. Sledi slavje (jupi :sweat: ). Zadeva je zunaj, nemorete se nikamor ulezt (ubistvu sploh nisem bil zaspan takrat :eye: ).

Zadeva traja do TREH ZJUTRAJ. Odpeljejo te domov (v avtu dobis MALO pocitka). Prides domov ob sterih, in gres koncno spat :drool:

Oziroma: 6 ur spanja, naslednji dan 3 ure spanja, prevozit 100km na kolesu, "žuuur!", odpravite se spat, ko ste bili 23 ur pokonci :bleh:

Solze grejo same iz oci in obcutek ti pravi, da imas sivanke notr :roll:

Prva stvar zjutraj? :headscratch:

Link to comment

1. u jebemti, sej dons ni nulte, djmo še radio pržgat da nam spal /zaspim med iskanjem dalinca ki mi leži 30cm od desnega ušesa NA POJSTLI

2. u prasica, že pol sedm je cajt

3. huhu, 4chan rulz /brskam po netu

4. juhej, čokolino!!!!

5. uleti bus, jz pa letim k svija da ga ulovim

day after day

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment

Jap. se mi je ze zgodilo... nekaj takega ;P

Sem kako leto nazaj navijal PC in sem moral zadevo malo stestirat za stabilnost. Pac sem zacel igrati Ghost Recon Advanced Warfighter 1, ki me je tako prevzela, da sem se ob petih zjutraj odlocil it spat (bil sem sam doma :rock: ).

Pridem do sobe, se oblecem v pizamo in ugotovim, da je zunaj ze svetlo! :crybaby: Itaq me to takoj zbudi (kot bi spil 3 Sharke). Se vseeno odlocim, da malo zaspim. Nato se ulezem v posteljo, pa imamo tako veliiiiiko hrusko ravno zraven mojega okna. Na njem pa se mi je takrat zdelo, da je vsaj 10k vrabcev. OMG, sem skoraj znorel in v mislih studiral, kako bom zjutraj sosedu sunil traktor in zruvl tistega hudica! :annoyed:

Kaj naj sedaj? Delo caka zunaj, ki bi ga moral opravit v odsotnosti ostalih. Pa sem se malo pred peto zjutraj odpravil okopavat vrt. (Prvic sem vstal prej, kot sosed! :ihih: ). Se mi je zazdelo, kot da sem zombi po nekem casu. Sem se skupaj z motko ob tla zabiju, pa se v brezcutnem stanju sm bil. Tak sem okopaval do osmih zjutraj in ugotovil, da sem okopal samo 3 vrste jagod. WTF lol! :crybaby: Grem nazaj v hiso in nezmozen, da bi se stusiral vrzem na posteljo in na vsak nacin hocem zaspati, ker bi me tus prevec zbudil. Potem me pa zacne srbet, ko bi u senu spal. Se mucim in lezim v postelji eno uro (ne da bi med tem zaspal).

Cel dan sem bil, kot si NOWII opisal. :tard:

Zvecer pa pride sosed z dvema litrima vina (rdcega :beer: ) in ga spijema pod milim nebom. Zjutraj sem se zbudil pred hiso na travi v objemu steklenice. Glava ne boli, nisem vec zaspan....ah ja, vseeno se mi pa zdi, da em spal na vrtiljaku! :wasted:

Link to comment

Jaz se ponavadi zbudim on 5-ih. Malce še poležavam v postelji dokler mami ne začne vpiti, da bom zamudil v šolo. Grem na stranišče, potem pa se oblečem in spijem eno jutranjo kavico. Medtem ko čakam na bus skadim cigaret, potem ko pridem na železniško postajo še enega. Na vlaku če dobiš zjutraj prostor za sedet je to čudež. Eno urico odspim na vlaku in ko pridem v LJ, grem na še eno kavico s frendom, potem pa v šolo in po šoli zopet domov. In tako iz dneva v dan.

pscopymz9.jpg

ps2cv4.jpg

Link to comment

Pri meni so jutra ponavadi taka...

Budilka me zbudi ob 6.38, po približno 7 urah spanja. Itak, da se mi ni za vstat, pa bi najrajši nevemkaj naredo z budilko, ampak ne, ker je budilka ob enem tud mobilni telefon. Tako da ne. Se pa trudim čim prej ugasnit piskanje.

Z muko vstanem, prižgem luč na nočni omarci, ker bi blo vse kaj druga presvetlo. Obenem študiram keri dan je, pa kaj me čaka v šoli. Poiščem še kaj za oblečt, pa torbo skup namečem, vsaj kolk lahko ker je večina stvari v šoli. Vse skupaj do 6.49, kritična točka je 6.51.

Anyhow, letim v kopalnico, se malo umijem, opravim kaj je pač za opravit na WCju, malo gela na lase al pa kr kapo na glavo. Ker je pač mrzlo zjutraj oz. ker ni več časa. Spet kritična točka ob 7.01.

Letim na avtobusno postajo, ki je na srečo kako minuto al 2 stran, kar pa še ne pomeni, da se busa ne da zamudit.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

1. Jutro... Kake 6:30 - 7:00 bi rekel, da je... Glede na svetlobo zunaj... Ravnokar končal delat nekaj nujnega, ker je danes deadline... Škoda samo, da moram naredit še tisti dve ilustraciji... Eh k.... Bom najprej spal par urc pa pol končal...

2. Jutro... Budilka zvoni... 8:30... Spal sem uro pa pol... Kavica čim prej, da predramim notranje organe, ki so se ravno odpravljali spat... Nato pod tuš...

3. Faks... Danes je torek, torej mamo ves dan seminar... Žurka...

4. 19:20... Doma končno. No kul. Malo na KSi skočim, da vidim ali še vse stoji...

5. Fak že uro pa pol sem zabil na internetu... Delat morem, ura pa je že 21:00...

6. 00:00... Grem spat kako urco, ker sem res zmatran...

7. Noč... Budilka zvoni... 3:00... Spal sem kar tri ure. Rekord?... Kavica čim prej...

...

1. Jutro...

Taka je večina mojih delavnikov. Kadar nimam seminarja na faksu pa ta cajt porabim za delo in sestanke v Lj...

Spim po 3 ure dvakrat dnevno. Včasih, ko je res gužva samo enkrat. Če ni gužve spim normalno ponoči kake 6 ur. Več si res ne morem privoščit. Pa tudi rabim ne, se mi zdi.

Vikendi so za ljubezen...

Sigh... Komaj čakam vikend... :uke:

lp,

k_k

Link to comment

Ma kje. Ko se enkrat navadiš postane vse povsem normalno. Je pa res, da me včasih pobere pa spim po 12-14 ur zaporedoma ob koncih tedna... :D

Predvsem pa je finta v tem, da sem si pač sam vse na grbo postavil. Če delaš faks kjer je obvezna prisotnost nekaj dni na teden in moraš oddajat projekte ter pri tem še delaš freelance, je prostega časa zelo malo... Na srečo delam nekaj kar me zelo veseli, tako da se ne pritožujem preveč pogosto... :)

lp,

k_k

Link to comment

1. vedno ko se vstanem grem na WC "scat",,po domače... ;)

2. pol pa grem vžgem računalnik, pa vžgem muzko naglas (seveda samo takrat ko sem sam doma) :rock:

3. uživam,,preklinjam,,te je pa počasi cajt za šolo... :wasted:

4. na avtobus pr -5,,(pozimi) mater je mrzlo... :yuck:

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 2 meseci ...

1 . Razbijem budilko .(Največje ulajšanje u dnevu :lol: )

2 . Prižgem mobitel .

3 . Na WC umit zobe počesat in stuff.

4 . Naredt TOAST z Poli :lol: in ga pojest u 2 Min .

5 . Preklinjam da zakaj je danes Italjanščina , Matematika .. :annoyed:

6 . Popijem Cedevito .

7 . Uzamem Mobitel in ključe abonament ...

8 . Pozabu sem se OBLEČT ! :doh:

9 . Šprint na avtobus .

10 . Zamudim . -.-

11 . poslušam Slayer na iPodu .Dokler ne pride nov avtobus .

12 . Pridem u šolo . Hitim u razred . In ...

13 .Pozabu sem torbo u avtobusu . :x

JUTRO JE OPISANO PO RESNIČNEM DOGODKU KI SE MI JE ZGODIL .

Peace , Altair _ xD

Link to comment
1 . Razbijem budilko .(Največje ulajšanje u dnevu :lol: )

2 . Prižgem mobitel .

3 . Na WC umit zobe počesat in stuff.

4 . Naredt TOAST z Poli :lol: in ga pojest u 2 Min .

5 . Preklinjam da zakaj je danes Italjanščina , Matematika .. :annoyed:

6 . Popijem Cedevito .

7 . Uzamem Mobitel in ključe abonament ...

8 . Pozabu sem se OBLEČT ! :doh:

9 . Šprint na avtobus .

10 . Zamudim . -.-

11 . poslušam Slayer na iPodu .Dokler ne pride nov avtobus .

12 . Pridem u šolo . Hitim u razred . In ...

13 .Pozabu sem torbo u avtobusu . :x

JUTRO JE OPISANO PO RESNIČNEM DOGODKU KI SE MI JE ZGODIL .

Peace , Altair _ xD

:lol::beer::beer:

We are red we are white we are fuckin dinamite!!! !

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.