Skoči na vsebino

Program


freak

Priporočene objave

  • Odgovorov 54
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Verjetno si še premajhen, da bi spreminjal nastavitve na racunalniku sicer se mi zdi to cist kul, ker ce bi 1 teden ti imel racunalnik bi ga sigurno ze povsem onesposobil delovanja :lol: ...

Mah, kup si svojga pa na njem delej/igrej. :D

ja sej nameravam enga zase kupt :D:D

Naj uganem...denar bo pa foter dal?!!! :bowdown:

Link to comment

če ne kar cela familija skup ... :)

vem, mogoče izpade, kot, da se norčujem, ampak ... meni doma v življenju ne bi kupili compa ali pa komponent ... pač, sama skup zašparam, pa potem mogoče kak mali dodatek fotr sam kupi ...

naprimer, ko sem zašparala za novi comp, fotr pa mi je miško zraven kupil xD majhno in praktično ...

pa zdaj šparam za novo grafično kartico, grafično tablico + 1 GB rama si bom še zraven dokupila, pa enkrat tudi zvočnike ... pač, imam želje, a ni šans, da bi mi to doma kupili. :) našparam sama + tisti super feeling je, da si našparal sam [iz štipendije + kakšnega denarja za rd] ...

Link to comment

nope, ni tako easy ... =/ tretjina štipendije gre za karto, tretjina za izlete & šolo, tretjina ostane meni, od tega gre še nekaj za hrano in kakšno malenkost, ki si jo kupim ... in bolj malo ostane za comp =/

ma ja, pa še igre si kakšne kdaj kupim ali pa mange ali pa kakšne dvd-je ... potem pa mi sploh ne uspe nič zašparati ... tako, da se večinoma zanašam na občasne 'prostovoljne prispevke' sorodstva in denar, ki ga dobim za rd. xD

Link to comment

Mislim, da ni problem v programu (ki tako ali tako ne obstaja), ampak v tvojih Windowsih (verjetno register). Sformatiraj disk, na novo naloži, pa ne bi smelo biti problemov.

EDIT: Še nečesa sem se spomnil. Glede nato, da ti je prej vse normalno delalo, bi moralo iti, če nastaviš obnovitev sistema.

Klikneš Start/Vsi programi/Pripomočki/Sistemska orodja/Obnovitev sistema ter nastaviš na tisti čas, kjer so igre še delovale normalno. Računalnik se bo nato samodejno restartiral na datum, ki si ga izbral.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Preden narediš to, kar je lukidd svetoval, napiši pismo za šolo, da te zdaj vsaj kakšen teden ne pričakujejo, ker ne boš šel mimo šole.

Aja, če si pameten, boš zadevo (beri: Okna in vse potrebne programe) hitro naložil in potem imaš skor en teden, da lahko igraš do onemoglosti :ihih:

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Kaj se nikol nis formatiru kompa'?* :rockbrow:

Drgac pa jst nimam nic za stimat, nardis format, pol das pa cd not, pa ti napise ce hoces instalirat windowse in oznaces disk na katerega ti ga namesti.Pol cakas kakih 30 min . prides notr v winse.das windows cd ven.das cd not od driverjov nalozis jih.. si nastimas messenger,nod32,adaware in podobne programcke in to je to,...

Simpl k Pimpl.. ;)

Moj psn id--> Jure00

Link to comment

Poklici na siol oz. whatever you have in jim povej, kaj si ustimal....

nc posebnega...

Mislm d bos sam mogu jet pod "moje povezave" in dodati eno. Nastavil bos se kakih 40 nastavitev (oni ti naredkujejo preko fona) in zadeva bi morala delat....

Naj me kdo popravi, nimam izkusenj, ampak logika je taka :)

Link to comment

Ker se mi ne da nove teme odpirat bom kar tu vprašal.En mesec nazaj sem si na novo naložil winse.Na disku D se mi pa je pogled naredo takole kot da bi pregledoval slikice:

neimenovana.png

Ko pa hočem pogled spremenit, se spremeni ampak ko spet odpereš je spet tako :x

Kot da si nezna zapomnit.

Na disku C pa je čist normalno.

Mi lahko kdo pomaga? :sweat::objem::puppy:

Sharksy.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.