Skoči na vsebino

Endless Ocean


Bessie

Priporočene objave

  • vrhovni

Jaz sem včeraj gledal špil v Muellerju na Čopovi, pa še samo za 30€ ga imajo, in me je pošteno dajalo, da bi si ga omislil .. potem me je pa zašamaril racionalni striček v moji buči in sem se spomnil, da trenutno žal rabim finance za druge stvari. :( Kdaj kasneje, mogoče.

Link to comment

To je fantastična chill-out igrica. Meni je všeč tako grafika kot glasba, še najboljša je bila pa cena. :D Igra ima sicer nek story-line, ki pa se ga ni potrebno dosledno držati. Prej ali slej glavno misijo zaključiš, ostane ti pa raziskovanje morskega dna - živali in iskanje izgubljenih predmetov. S temi predmeti imam kar težave, ker jih je ogromno in še razbiti so na več delov. Kot ugotvljam, pa so ključnega pomena za odkrivanje novih živali. Ko imaš določen predmet, obiščeš določeno mesto in vidiš določeno žival.

Jst žal nimam klasičnega interneta doma, tako da ne morem igrati preko interneta, če pa se to v prihodnje spremeni, pa bom objavil svojo kodo.

LP

Link to comment

Meni osebno se igra ne zdi nič posebnega. Igral sem jo pri prijatelju kaki 2 uri, pa mi je kul, da odkrivaš živali, pa da ti opiše njihove lastnosti, pa tudi pogled v morju ni slab, vseeno pa je igra dokaj dolgočasna, soundtrack vsebuje samo dva komada, da si na sd kartico naložiš glasbo, pa potrebuješ neki vmesnik, ki ga ne jaz, ne frend nimama. Pa tudi nalaganje je zelo zamudno, prehajanje v morje in iz njega prav tako. Igra je res za tiste, ki jim ni do nobene, ampak res nobene akcije, pa tudi za te bi lahko bila še precej boljša.

Nothing he's got he really needs, 21st century schizoid man!

Link to comment
Bessie ne to, ampak midva nisma mogla spravit mp3 pesmi na sd kartico. Saj pa zato rabiš neki vmesnik, ker sd kartica ne gre direktno v računalnik, ne?

Ojej... :doh:

dandanes ima večina računalnikov (predvsem novih) že standardno vgrajen bralnik pomnilniških kartic (da, bere tudi SD in Micro-SD kartice). Išči ga tam, kjer je nekoč bila 3,5" disketna enota.

Če pa tega nimaš, pa si lahko za okoli 10 EUR kupiš notranji USB multi-bralnik različnih promnilniških kartic. Lahko pa seveda zunanjega, ki je rahlo dražji.

Pomnilniške kartiec

Sicer pa za cene poglej na Ceneje.si

Link to comment
Bessie ne to, ampak midva nisma mogla spravit mp3 pesmi na sd kartico. Saj pa zato rabiš neki vmesnik, ker sd kartica ne gre direktno v računalnik, ne?

Ojej... :doh:

dandanes ima večina računalnikov (predvsem novih) že standardno vgrajen bralnik pomnilniških kartic (da, bere tudi SD in Micro-SD kartice). Išči ga tam, kjer je nekoč bila 3,5" disketna enota.

Če pa tega nimaš, pa si lahko za okoli 10 EUR kupiš notranji USB multi-bralnik različnih promnilniških kartic. Lahko pa seveda zunanjega, ki je rahlo dražji.

Pomnilniške kartiec

Sicer pa za cene poglej na Ceneje.si

Saj, to sem mislil kot vmesnik, mogoče sem se narobe izrazil. Moj računalnik je skoraj 3 leta star in nima bralnika vgrajenega.

Nothing he's got he really needs, 21st century schizoid man!

Link to comment

Pa da še jaz napišem svoj vtis. Čeprav igra ni tipa "akcijska", kot je večina ostalih, je to ena najboljših iger za Wii, ki si jih ustvarili do zdaj. Izjemno število ribjih vrst, vsaka s svojim opisom, prelepi ocean (grafika je nadmočna), in lastna ladja, ki jo lahko tudi voziš ti pričarajo prelepe "počitnice". Če ste se kdaj hoteli potapljat v temne globine morja, je ta igra kot naročena za vas, saj je poleg vsega tudi izjemno realistična. Kaj je bolj razburljivega kot srečanje z morskim psom, skatom ali prikupnimi delfini. Igra ti daje tudi možnost hranjenja in "crkljanja" prikupnih živalic (ja, v igri niso samo ribe, namreč sem šele na začetku, pa se mi je na krovu ladje že prikazal pingvin), to je tudi potrebno, če hočemo dobiti podatke o določenih vrstah. Torej, igra od katere nisem pričakoval veliko, a se izkaže za mnogo več. Dober nakup, pa če ste stari 5, 10 ali 40.

P.S: Bessie, ko boš mel čas, se lahko skupaj potopiva v ocean, pa da vidiva kako pa to deluje.

EDIT: Mogoče se spravim opisovat to igro, ker nam res primanjkuje novih opisov. Če dobim voljo seveda... :lol:

Link to comment

Igra je z nadaljevanje čedalje bolj zanimiva, dobil sem npr. namig, da je nekoč neka princesa pobegnila skozi nek tunel, kjer je tudi bela dvorana itd... in da obstaja legenda, da se je spremenila v morsko deklico hmmm... le kaj sem v labirintu podvodnih jam odkril... ne povem! :fiufiu:

Aja napiši svojo friend številko, dobiš jo na sprednjem delu palube, kjer je lestev za v vodo.

BessieSABU.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.