Skoči na vsebino

Show your Talent


Priporočene objave

  • Odgovorov 301
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • 2 tednov kasneje...

Pohvalno ke_kit ni kej. Sprva sem mislu da vse to pacaš preko tablic ampak pol sem vidu da je to le PS. Ni mi jasno kako lahko tako naravno rišeš ker jz z miško nikakor ne spravim skupaj kakšnih organskih stvari.

Drgač pa bom še jaz nalimu par bedarij, večinoma rišem itak kr na papir ali pa platno z akrilom ali pa se poigravam z družbeno kritičnimi idejami v PS in bajtami v AC11 :ihih:

Za zadnjo sem dobu idejo ko se je včeri sestrična pri men igrala ;)

Slike pa risbe b mogu s fotoapartom slikat tko da bom drugič kej nalimu, v AC11 mi pa noče SSjev delat :x

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Shoe:

Ma sej to je vse s tablico risano. Njbrž ti ni čisto jasna logika za tablico. Tablica dejansko deluje kakor miška in jo uporabljaš v navezi z grafičnimi programi oz. lahko tudi z vsemi programi... Tablica zazna pozicijo konice peresa tudi, če ne drsiš po njej (max oddaljenost je par mm), ko pa pritisneš na podlago program oz. operacijski sistem to zazna kakor klik miške. Finta boljših tablic je pa v tem, da omogočajo občutljivost na pritisk. V Photoshopu si tako nastaviš brush, kjer bo debelina odvisna od stopnje pritiska konice pisala na podlago tablice. Ali pa bo od pritiska odvisen opacity brusha. Ali pa oboje. Ali pa kaka druga postavka...

Tako na grobo deluje vse skupaj. Wacom ma tako kvalitetne tablice, da dejansko lahko ustvarjaš zelo zelo natural media look alike zadeve...

lp,

k_k

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pokaži nam še končni izdelek, ok? :D

No, jst bi tud nekaj malega znal v PSju, ni nič takega z čimer bi se loh pohvalil, ampak vseeno z veseljem rad tudi drugim pokazem svoje delo..

Evo, moja zadnja kreacija:

Orig: kopija-od-348364.jpg

Kasneje: kopija-od-348364g.jpg

Ogled je priporočljiv predvsem fantom in ne mlajim od 18 let (če prav sem v tej skupini tudi js, ampak vseeno napišem, ker pač moram :P)

In ja, vesel bi bil, če bi mi dal kdo kakšen nasvet, kako bi lahko sliko še izboljšal :)

Upam da slika ni preveč mimo teme...ampak res bi bil vesel kakšne pomoči na njej..

Link to comment
In ja, vesel bi bil, če bi mi dal kdo kakšen nasvet, kako bi lahko sliko še izboljšal :)

Senčenje malo naštudiraj. Jošk je preveč flat. Manjka odbojna svetloba, ki bi morala prihajati od spodaj gor...

Tako naprimer:

blabla.jpg

Pa pretiraval si z velikostjo joška. Moral bi upoštevati, da ma modrc. Pa tudi oblika bi morala biti drugačna...

Ostalo pa sploh nisi slabo naredil moram reči. Keep it up! :beer:

lp,

k_k

Link to comment

Reku sem ji naj se sleče pa postavi v isto pozo... :lol:

Tu sem uporabil stamp tool za travo. Ter navaden brush ter po občutku pobiral barve z njenega telesa ter jih dodajal na prava mesta. Na koncu pa še add noise filter na layer, ki sem ga 'prefarbal', da se izenači z ostalo fotko, ki je precej grainy...

Retuširanja sem se sam navadil.

Na začetku sem uporabljal samo začetniške vodiče, da sem se seznanil z layerji in podobnimi forami, ki jih zmore photoshop...

lp,

k_k

Link to comment

Ravnokar pokukal v to temo. Sam sem mislil da obvladam PS in tudi drugi mi tako govorijo, ampak zdaj ko vidim ke_kitove mojstrovine, se lahko samo skrijem. Te slike, ki jih ustvarjaš, mi zgledajo zelo težke. Ampak jaz se raje ukvarjam z abstractom in grunge, in delam razne wallpaperje (ki sem jih že pokazal v temi "Pokaži svoje namizje")

Nekaj mojih zadnjih slik:

neonplasticface.jpgdramaticndeda.jpg

boarddesign-2.jpgboarddesign.jpg [tisti wnb_signature celo sliko unič :doh:]

So me pa tvoje slike motivirale, da se jutri spet spravim v PS :beer:

Link to comment

@baller:

Prve dve sta samo igranje z filtri...pri tadrugihtveh si paa vsaj kej delu, tko d za tele pa :thumbup:

@ke_kit:

Oh, stamp tool poznam in znam uporablat. Enako velja za add noise. Layerje tud razumem približno (čeprav jih pri tisti sliki nisem uporabljal). Torej, vse kar mi manka, da bi men ratal je, da se naučim risat :wtf:

Kul :tepen:

Bom sprobal ji se glače slečt z brushom, bomo vidl kako bo šlo...sam moj talent za risanje, je bolj bogi...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.