Skoči na vsebino

PSP vs DS


Kateri je po vašem mnenju boljši: PSP ali DS?  

119 glasov

  1. 1. Kateri je po vašem mnenju boljši: PSP ali DS?



Priporočene objave

  • Odgovorov 189
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • 3 tednov kasneje...

Bom podal moje splosno mnenje.

PSP je predrag! Za svojega psp-ja sem porabil 100k (1GB + 1 igra). Danes mi je prekleto zal da sem si zadevo sploh nabavil (zapletena zgodba), saj bi za ta denar dobil ze 360-ko. Igre so (ble) preprepre-drage (vsaj zame).

Za gledanje filmov je itak "neuporabna"...za mp3-je imamo mp3 playerje.

Za DS nevem ne bom rekel nic ker ga nimam ... vem da je cenejsi kaj vec pa nimam pojma. Vglavnem 2x premislite ce se vam zadevo splaca kupit (danes prides ceneje skozi ..ampak vseeno)... :)

crype.gif
Link to comment

Ze takrat bi lahko bil prisel ceneje skozi. Jaz sem dal za premium paket decembra 2005 40 jurjev.

Iz mojega pogleda se je zgodba malce obrnila od kar sem glasoval.

PSX emulacija nam je prinesla veliko dobrih iger in custom firmwarei veliko vrednost kot multimedijskemu multipraktiku.

Se vedno menim, da ima DS bolj zabavne igre, a mi je tudi LocoRoco zabaven na enakem primitivnem nivoju. Izraz primitivno tukaj meri na cistost igralnosti in zabave.

Link to comment

tole sm prebral pa sm se kr mal razjezu kasne blesarije pisete :doh: da je nintendo ds bolsi od psp ja sanje misko!dej dej mev sm game boy ma dej podn od podna 4 tipke: :lol: sm ga prodal ker je en jajc..no glede dsa je pa ena navadna plasticna skatla k nima pojma ne o grafiki in ne o igralnosti..********************************* :rockbrow: DUAL SCREN da se ne zacnem rezat ke si to ti ze vidu:D.......za zaklucek recem sam to da je psp boljsi po grafiki po igralnosti po oporabi in po igrah......tk da prosm sam tih ....edino dobr je pa cena k je mejhna...aja glede lovdanja iger pa sam nehte no k ne boste umrl ces 10 sekund..sej na samaforjih tud cakas 4 minute pa te zarad tega nov konc.....oK zdej sm se mal umiru tk da ok :)

Edit: AndY1

Prosim, da polepšaš izrazoslovje.

Banananjam!

Link to comment

fak to ne mors brat....oooookwa bom znoru SWORDFISH say:za gledanje filmov je preprosto neuporabn :lol::lol::lol::lol: kere mas too no dej gor dajem iz google videa filmcke kere kol...pa se to nintendo bo kmal propadu k nimajo pojma o grafiki !!!glede igrc pa sam 2gb pa piratske igrce gor tk da ne kr neki guvort ce nimas pojma.... :bowdown:

Banananjam!

Link to comment

pa kere igrce so to :doh: pokemoni wiiiiiiii pikachu v *************.... :lol: na pspju pa gta.... pa da grafika ni pomembna :) po pa ni problem ti jst prodam komp za 20keku pa gor spili ....half life 1 ni problema sej ni pomembna grafika :razzy: pa kup si pol game boy COLOR pa bos mev manj stroskov...res je mogoce manj prodanj. sam zaradi cene ne pa zarad tega k ma ds bolso igralnost ...... :eviltongue: tk da PSP ROCK!ds ne more met take grafike :china:

Edit: AndY1

Tole je drugo opozorilo. Pri naslednjem grdem izrazu bo 'Bye bye Kansas'.

Banananjam!

Link to comment

Ti se sploh ne zavedaš kaj govoriš...prvo kako dobro grafiko ima da take DS ne zmore...potem pa....saj grafika sploh ni pomembna....

Vse kar zmore PSP zmore DS....ali skoraj vse...poleg tega ima boljše igre...

na DS-u lahko:

-muziko poslušaš

-gledaš vide-je

-brskaš po spletu

- itd.

Poleg tega pa ima res 100x boljše igre.

Nevem no....zapomni si DS JE BOLJŠI (IMO) IN TUKAJ BO TO POTRDILO VELIKO LJUDI.

Sam si lastim DS, PSP-ja sem pa tudi že igral itd.

DS for evah !!!!!!

psp is bullšit, imo afkors...

followmeontwitter.png
Link to comment

vsak ima pravico do svojega mnenja, ampak lepo prosim pristojne da pobrišejo zadnje 3 poste. želim si da ta forum obdrži nek kulturni nivo, vsaj malo pravilne uporabe pravopisa (sam nisem ne vem kaj, se pa trudim), spoštovanja pravil foruma, ter seveda zaželjeno je da se subjekt ki se udejstvuje debate vsaj malo spozna na stvari o katerih razglablja. hvala za razumevanje.

EDIT: predzadnje 3. nekdo me je prehitel...

ratt-logo.gif
Link to comment

@ tako jurc0 kot RIDDICK:

PSP lahko stvari počne bolje kot DS (MP3, video (OMG, 16,9 milijona barv, widescreen)) net na DS nu najboljši, morš dokupit. takisto vse za MP3, video.

PSP me to zraven.

kot drugo, PSP ima dobre igre.

sicer ima DS več, ki so dobile nad 85, ampak PSP ma večno v ranku od 70 do 90.

kot tretje pa me zanima zakaj si jurc0 takega mnenja?

sam mislim da je DS odlična zadeva, vendar pač procesorsko&grafično šibkejša (PSP lahko z ustreznimi plugini furam na 333:166)

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment

Za moje pojme je DS vsaj trikrat boljsi od PSP-ja.... To pa zato, ker je njegova cena, pol manjsa, glede mp3 pa videa, vsak si ze lahko nabavi kartico za 5.000 sit (se opravicujem: 20,9 evra) pa en passccard za 10.000 sit pa je stvar resena. 33k+15k=48k, kar pa je se vedno manj, kot psp-jev giga pack in za teh 12k sit, lahko punco(zeno), povabis za vikend paket nekje na morju, kjer lahko zgeta ds, 100 na uro.

Kot drugo, jurc0, a si ti sploh vido, kake igrce ma DS, oz.si jih sploh ze igral......recimo ace attorney, NSMB, yoshi`s island, kaj sele kaki mario kart ds, al pa animal crossing(ki si ze vido igrco, v kateri lahko delas tolko stvari, primer: spuscas rakete, odstevas novo leto, delas snezake......?)Pa ta igerca za moje pojme nima nic slabse grafika, kot pa vecina psp-jevih igerc....

Kot tretje pa nvm, kak se lahko eni zmrdujete nad stilusom..... nintendo je probal nekaj novega in to jim tudi uspeva, medtem, ko pa sony se vedno drzi standardne prijeme.... Inovativnost, ki sta jo prikazala DS (stilus) in Wii(Wiimote), tega, ne bo sony imel nikoli, verjetno tudi take prodaje ne bo imel.

Saj PSP je konec koncev vredu, ce si graficna svinja, pa mas dosti dnara, al pa se bojis da ma DS premali ekran za gledanje filmov, al pa kaj takega, ko pa bote probali ds-ovo igralnost, vas bo osvojila v manj kot tednu.

Vsak ma tudi pravico do svojega mnenja, ce vam je bolj vsec PSP, vam je pac bolj vsec.....enim je vsec pizza classico, drugi majo rajsi havai.... :lol:

Link to comment

@Jurc0, aka, soon to be banned (nisi pa se zato, da si lahko preberes naslednje):

Prvic, ne glede na to katera konzola, je komu boljsa, ne vem od kod si jemljes pravico zmerjati uporabnike druge. In itak oporabn je lahko PSP bolj, je pa zato DS morda bolj uporabn, LOL. Nauci se vsaj priblizno normalne sintakse ter izpili malo besedni zaklad, potem pa kritiziraj.

Drugic, piratenje in omenjanje piratskih iger je pri nas nezazeljeno in prepovedano, vec si lahko o tem preberes v navodillih.

@vsi

Nima veze katera konzola je dejansko boljsa, gre se za to katera ti je bolj pri srcu, in vsak ima pac drugacen okus. Tipa igralnosti, ki jo okusis na DSu, na PSPju ni. Najbolj se ji pribliza LocoRoco.

Po drugi strani ni na DSu iger, ki bi graficno tako impresivne.

Ampak guess what? I love them both. DS mi da primitivnega veselja ob sami cistosti igralnosi, PSP mi postreze z spektakularnostjo.

Jurc0, nasvidenje na drugem forumu. :fiufiu:

Link to comment

:doh: kva je z vami pomoje in tut globoko v sebi vem de je psp boljši a ma DS 3-D grafikko odgovor-ne

ali ima DS wgrajeno wireless kartico odgovor žespet -ne

tudi če ima DS zaslon na dotik nima veze ker je totalno brez veze

pomoje DS nima USB mini vhoda

DS nima home brweva skor nč ali celo nič psp ima na milijone

pri DS morš neki kupit de lahko poslušaš mp3 pri pspju ne

pri pspju lahko gledaš filme poslušaš musko gledaš slike z drugimi prijatelji lahko igraš igre infrastructuremode game sharing mode ad-hoc mode in našteval bi lahko še naprej

vsem ki se ne morete odločiti kaj bi kupili kupite psp 100% boljše zagotavljam

sony je bil vedno boljši od nitendota in vedno bo sony lahko samo :petting: nitendota

Link to comment
:doh: kva je z vami pomoje in tut globoko v sebi vem de je psp boljši a ma DS 3-D grafikko odgovor-ne

ali ima DS wgrajeno wireless kartico odgovor žespet -ne

tudi če ima DS zaslon na dotik nima veze ker je totalno brez veze

pomoje DS nima USB mini vhoda

DS nima home brweva skor nč ali celo nič psp ima na milijone

pri DS morš neki kupit de lahko poslušaš mp3 pri pspju ne

pri pspju lahko gledaš filme poslušaš musko gledaš slike z drugimi prijatelji lahko igraš igre infrastructuremode game sharing mode ad-hoc mode in našteval bi lahko še naprej

vsem ki se ne morete odločiti kaj bi kupili kupite psp 100% boljše zagotavljam

sony je bil vedno boljši od nitendota in vedno bo sony lahko samo :petting: nitendota

A ti mene zajebavas? DS ma pomoje kr krepko vec homebrewa ko PSP, ne pa da ga sploh nima. Em, pa glede zaslona na dotik, take inovativnosti sony ne bo docakal.... :doh:

Link to comment
:D sej se vam morm kr smejat... brez veze kle neki kar kol pisat ker je itak kr neki vsak naj ma swoja mnenja in je to to pa zaprite to temo pa je gotovo....glede mojega izrazanja me pa prov boli k... da vam je vsem jasn js se bom izrazu tk k se bom hotu tk da sam RESPEKT.....aja en je sprasvoj ce sm vidu ds . ja sm ga in je bedn kup plastike korejske. pa KAO neki svincnik dej ce si tak car kup si dlancnik pa ris gor.. ne pa da neki kao ds scena..:D:lol: ....no vse me ne bi se tolk motilo sam k pa vids igrce mario,pokemon, pa pouhn otrocari..pejd v vrtec se z lego kockam igrat bo bols za tvoje oci pa se placu ne bos zato... men je usebno najbolj vazna grafika in igralnost to pa za ds ne morm rec ker nima dobrih igrc vse sm ze vidu na ign....pa se to kaj bi raje kupu televizijo za 20k al za 45k.. logicno za 20k in bi bla veliko manjsa in slabsa ..ce se ne veste,,,,no to je to zdej me pa banite da ne bom mogu prjt gor pa boo..sam vse je to moje osebno mnjenje tk da by by :rock:

Banananjam!

Link to comment
ej ti čuk. ti mene ne mors nikakor zalit tk da sam ps..... psp rulzz!! ce je pa kdo kle bednik si pa ti k mas konzolo ki potpira grafiko ki je zastarela sam 5 let:D :lol::lol:

Zaenkrat sploh še nimam DS-a, ti pa si s svojimi posti dokazal, da si popoln retard. Če misliš, da si me kakorkoli razburil se krepko motiš, v bistvu se mi malo smiliš ;>

fanboynew234.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.