Skoči na vsebino

PSP vs DS


Kateri je po vašem mnenju boljši: PSP ali DS?  

119 glasov

  1. 1. Kateri je po vašem mnenju boljši: PSP ali DS?



Priporočene objave

  • Odgovorov 189
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Kot lastnik obeh konzol glasujem za NDS, saj ti pomoje nudi precej boljšo izkušnjo kot PSP. Glavne so in vedno bodo igre in kar se teh tiče se PSP lahko skrije pred DSjem. Same multimedijske zmogljivosti PSPja so IMHO nepotrebne oz samo napol uporabne, saj kar se tiče gledanja filmov je zaslon premali, kar se tiče muzike je PSP prevelika beštja (še posebej ob sedanjih cenah solidnih MP3 predvajalnikov), kar pa se tiče neta, pa je browsanje s PSPjem neznansko zoprno in tako zgolj pogojno uporabno.

Ne razumite me narobe, saj sem nad PSPjem navdušen. A pri primerjavi jo pač odnese slabše kt njegov konkurent.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
Ja no lej jst nic ne recem mario in yoshi sta mi za sprostitev cist kulska, sam k si jih pa navlicas sta pa bedna...

Sam k pa primerjamo psp vs ds... pa ne vidim logike zakaj za vraga bi bil ds boljsi... :roll:

psp ima relativno vse boljse:grafika,uporabnost,video,igre(so take kvalitete kot na ps2),internet...+homebrav(gba,psx itd..)

Grafika - ne rečem

Uporabnost - povsem enaka

Video - zakaj pa ne s kakim moonshellom, dobro ekran je res malo premali ampak za kaki anime je pa ravno pravsenj

Igre - HALO?! Od kdaj ma pa psp boljse igre kot DS?!!! Sej ne recem so biseri, ki so navdusili tudi mene, ampak takšnega gameplaya PSP nebo nikoli dosego

internet - tud z ds-om gre cist fajn

homebrew - samo kakšnih 10x večkrat ga je na DS-u, kakih 100x je bolj uporaben/boljsi

:doh:

Link to comment

Glej, imam oba, tako PSP in DS. Oba sta zelo kul, ampak z igričarskega vidika DS nima konkurence, špili (čeprav so nekateri na PSP precej dobri) so proti DSovim porazni v igralnosti - ne rečem v grafiki, ampak zame je igralnost tista, ki šteje.

PSP mi zato pač služi za emulacijske in multimedijske namene. Ampak špili so pa griš. V 90%. Po mojem mnenju. Skromnem. :tard:

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

jurc, ce nimaš kaj za napisat kar bi imelo nek smisel, prosim ne.

glej kaj si napisal:

Ja no lej jst nic ne recem mario in yoshi sta mi za sprostitev cist kulska, sam k si jih pa navlicas sta pa bedna...

to je isto kot da bi jaz napisal:

ja no lej jst nic ne recem metal gear solid, ridge racer in lumines so mi za sprostitev cist kul, sam k sih pa navelicas so pa bedni.

tako bi lahko rekel za katerokoli naslov na psp-ju

ampak dobro, verjetno si star 11

Ko tako gledam to kreganje glede PSP vs. DS opazam, da vecinoma zagovarjamo DS starejsi igralci. Kar je zanimivo dejstvo, glede na otrocjo grafiko. :headscratch:

heh, kul faktor je na strani psp-ja

enostavno sem se s takimi stvarmi zdavnaj sprijaznil, pričakovati kaj drugo bi bilo čudno

mens health, pimp my ride, big brother, bar, glasuj zame, beyonce, justin timberlake...

če bom mel otroka se bom odselil nekam v džunglo in ga tam vzgajal :annoyed:

sorry za offtopic

ratt-logo.gif
Link to comment

Močno si ga pihnu, da sem star 11 let...

Star sem 15 let... tk, da bos vedu...

Pac ste na tem forumu bolj nintendo fani, no kaj morm... sem napacnga najdu...(že to, da je "glava" strani screen shot iz mariota se vidi da bolj prisegate nintendu in da sonyja mocno potiskate proti tlom, tudi to se pokaze ko pisete da je ps3 slabsi od wiija in podobno...)

No pa nic zato...tudi taki morajo biti...

Fantje sam respekt nism hotu nc slabga :beer:

Link to comment

Napak mislis, nismo proti Sonyu. Borimo se zgolj proti preziranju Nintenda, saj vecina tistega kar naredijo ima duso. Pri Sonyu pak ima duso zgolj manjsina iger.

Noben od nas se pac ne odloci samo in le za eno konzolo, saj potrebujemo dobrote iz obeh svetov.

Ce bi moral izbirati med eno in drugo, bi pac zaradi meni bolj zabavnih iger izbral DS. Multimedia player v obliki iPoda ze mam, tako, da me tiste dodatne moznosti PSPja niti ne ganejo tako.

Ampak to ne pomeni, da ne maram PSP, saj mi je pravtako super. Sploh obozujem downloadanje video in audio podcastov direktno na PSP, surfanje po internetu, LocoRoco igro in se kaj bi se naslo.

Link to comment

ccc, jurc-back...malo sem razočaran glede "otročji špili". Se mi zdi da to govorijo večinoma ljudje, ki sploh ne kapirajo iger, so tudi v veliki meri Sony fani in jim gre zelo v nos kako DS/Lite owna PSP v vseh regijah, kasneje pa govorijo da je PSP the best ker imaš "prave moške" špile, in ne vem kak vesoljsko dober ekran. Dejstvo je, da je igralnost bolj pomembna od grafike...in DS špili to dokazujejo že kar lep čas ( Phoenix Wright, Brain Training, Clubhouse Games,.. :drool::drool: )

Sam si PSP-a ne lastim, sem pa ga zato velikokrat igral v Bigbangu, in moram rečt, da nisem doživel ekstaze ob igranju. For me, Nintendo saves :bowdown: :bowdown:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment

Resno sem gledal po internetu, da bi le za vraga dobil igro, ki bi me pritegnila igranje vec ur(kot naprimer gta pri pspju) a jo nisem nasel...res ne...zal zame so mi vsec igre nfs,gta,prince of persia,burnout in podobno....

Res pa se mi ne, da igrati nekih prezvecenih iger kak mario oz yoshi...Če pa me ta potreba slucajno prime se pa potesim s homebrawom(gba...)

Seveda je to le moje mnenje, ki pa ni nujno, da je tapravo...vazno je, da se sam zabavam :china:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.