Skoči na vsebino

PSP vs DS


Kateri je po vašem mnenju boljši: PSP ali DS?  

119 glasov

  1. 1. Kateri je po vašem mnenju boljši: PSP ali DS?



Priporočene objave

Pa kaj te je z vami?

Saj filmov pa mp3-jev ne rabiš na konzoli (zakaj se pa pogovarjate kako lahko dokupiš stvari za DS-a?? Pa DS je cenejši samo zato, ker nintendo pol mastno služi še s tistimi dodatki, ki jih kupujete. pa še ena solidna kartica... In na kako ceno pridemo? Pa ne morš ti PSP-ja z nintendovo

DebilnoStvarco = DS primerjat. DS ma tisto ''bruh, bruh, bruh'' anime grafiko :yuck::yuck: Tiste, ki pa niso na anime osnovi, pa nimajo dobrega glajenja robov- nič niba gladkih robov :no_no:

PSP se vsaj trudi da bi naredil tudi nekaj boljših iger (ne nagravžnih animejov). Pa tudi če za zdaj ni neke ''udarne'' igre za PSP-ja; verjemite nekoč bo! Takrat boste pa Nintendo Fanboyi cedili sline.

Saj bi lahko marsikaj še povedal pa nočem koga preveč užalit

Samo za Nintendovce je ta post itak nepomemben, ker bodo vedno za DS-a, mne :thumbup: nja pa ne bojo spremenili, pa če jim vsem povrsti DS-a raznese. (kar bi bilo najbolje, glede na to kakšna konzola ye :doh: )

Pa brez zamere al pa banane; samo izrazim svoje mnenje, s tem postom res nikogar nočem užalit. :china:

LP

tale post je bil mal prehud da bi ostal v tej temi, Pandeck se je pogumno opravičil, zato ni potrebe, da bi tale post zbadal v oči vsakega, ki pride v to temo

Link to comment
  • Odgovorov 189
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Pa kaj te je z vami?

Saj filmov pa mp3-jev ne rabiš na konzoli (zakaj se pa pogovarjate kako lahko dokupiš stvari za DS-a?? Pa DS je cenejši samo zato, ker nintendo pol mastno služi še s tistimi dodatki, ki jih kupujete. pa še ena solidna kartica... In na kako ceno pridemo? Pa ne morš ti PSP-ja z nintendovo

DebilnoStvarco = DS primerjat. DS ma tisto ''bruh, bruh, bruh'' anime grafiko :yuck::yuck: Tiste, ki pa niso na anime osnovi, pa nimajo dobrega glajenja robov- nič niba gladkih robov :no_no:

PSP se vsaj trudi da bi naredil tudi nekaj boljših iger (ne nagravžnih animejov). Pa tudi če za zdaj ni neke ''udarne'' igre za PSP-ja; verjemite nekoč bo! Takrat boste pa Nintendo Fanboyi cedili sline.

Saj bi lahko marsikaj še povedal pa nočem koga preveč užalit

Samo za Nintendovce je ta post itak nepomemben, ker bodo vedno za DS-a, mnenja pa ne bojo spremenili, pa če jim vsem povrsti DS-a raznese. (kar bi bilo najbolje, glede na to kakšna konzola ye :doh: )

Pa brez zamere al pa banane; samo izrazim svoje mnenje, s tem postom res nikogar nočem užalit. :china:

LP

ta je pa močna :x , upam da s tem ne bom nikogar užalil :x:x:x kako sploh upaš tak post napisat :x, domnevam da nimaš DSa ne? no jaz tud nimam PSPja pa tud ene grde besede o njem nism reku!!!!!! res ne vem kje je bila potreba, da si napisal tale post. matr če bi bil stražar bi te banal s foruma za 10 let :x sam tale post me je pa tok razpizdil :evil: :x , matr še enkrat takle post pa bom čudežno postal stražar in te banal :evil:

pa da se tole ne ponovi, p*****t k***c u***N :x

stražarji in dopisniki, mal hud post ampak se razume zakaj

:thumbup:

Mah, DSmadfan, ne sekiraj se zaradi takšnih. Pač ma bolezen, in sicer to, da ne razume iger. Pač eden tistih klasičnih: "Yoyo man, čekaj too grafiko, grafika, samo to šteje. Boli tebe igralnost ali inovativnost..."

Potem pa mi povej kaj je tako posebnega na PSP-ju, da je NDS crap? Vse kar ma PSP je tistih usranih 16,77 mio barv in 800 komadov predelav iger.

Whatever :chicken:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment

Uf, nekako sem čisto spregledal teh zadnjih nekaj legendarnih postov.

DE-BILmoud ektivejted: Jezm amam pa >PEESTRI ,p a ma tako grafiok ,da sma dol padeš. Pa mmam tut en HUDotV, daga šibmna 1080P FULLHD. PA TA PSPMA TOK BRUHBRUH GRAFIKO, KAJ je to neko sranje!!! ŠE Dobr, d aJE Sony naredu PS3, kerd rugače bi jih jaz kar vse pubu.

PA ne mi zamert PSP laverji, samo jez bi vas Vse U AUšvic poslav, pa splinom zakuru.

Potegaman.jpg
Link to comment
Pa kaj te je z vami?

Saj filmov pa mp3-jev ne rabiš na konzoli (zakaj se pa pogovarjate kako lahko dokupiš stvari za DS-a?? Pa DS je cenejši samo zato, ker nintendo pol mastno služi še s tistimi dodatki, ki jih kupujete. pa še ena solidna kartica... In na kako ceno pridemo? Pa ne morš ti PSP-ja z nintendovo

DebilnoStvarco = DS primerjat. DS ma tisto ''bruh, bruh, bruh'' anime grafiko :yuck::yuck: Tiste, ki pa niso na anime osnovi, pa nimajo dobrega glajenja robov- nič niba gladkih robov :no_no:

PSP se vsaj trudi da bi naredil tudi nekaj boljših iger (ne nagravžnih animejov). Pa tudi če za zdaj ni neke ''udarne'' igre za PSP-ja; verjemite nekoč bo! Takrat boste pa Nintendo Fanboyi cedili sline.

Saj bi lahko marsikaj še povedal pa nočem koga preveč užalit

Samo za Nintendovce je ta post itak nepomemben, ker bodo vedno za DS-a, mnenja pa ne bojo spremenili, pa če jim vsem povrsti DS-a raznese. (kar bi bilo najbolje, glede na to kakšna konzola ye :doh: )

Pa brez zamere al pa banane; samo izrazim svoje mnenje, s tem postom res nikogar nočem užalit. :china:

LP

Hihihihi... ja... PSP-jevci se trudijo delat fajn špile...

1. Špilov ne dela PSP, ampak tisti pri Sony-u

2. TRUDIJO se delati.

Ti, pomojem, ne dojemaš principa pri Nintendu in Sony-u. Nintendo razvija nove načine igranja, kar je za mnoge bolj pomembno kot pa fensi šmensi lepa grafika.

Pa glede na to, kako si napisal post imaš vse namene užalit veliko ljudi. :a_a:

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment

Hej, hej, hej!!

Najprej se opravičujem za ''moj'' post, sam nimam nič proti DS-u. Bil je pa tisti dan pri meni kolega, ki je medtem, ko sem jaz za 20 min skočil v trgovino, šaril po mojem compu. Ta sovražni post je napisan z njegove strani, jaz pa ga do danes sploh nisem videl :x Pa tudi na enem drugemu foromu je pisal pod mojim imenom :x:crazy: Sem ga prej klical, pa ga vprašal o tem in se mi je opravičil. Od zdaj naprej se bom odjavljač iz kompa če bo kdo pri meni. :annoyed: Res, še enkrat se opravičujem, pa verjemite, da jaz tega ne bi napisal.

Aja, pa povejte če zbrišem tisti post, ker samo omadežuje moje ime ter je žaljiv. Bom pa poskrbel za to, da se kaj takega ne bo več zgodilo.

LP vsem!

Link to comment
Hej, hej, hej!!

Najprej se opravičujem za ''moj'' post, sam nimam nič proti DS-u. Bil je pa tisti dan pri meni kolega, ki je medtem, ko sem jaz za 20 min skočil v trgovino, šaril po mojem compu. Ta sovražni post je napisan z njegove strani, jaz pa ga do danes sploh nisem videl :x Pa tudi na enem drugemu foromu je pisal pod mojim imenom :x:crazy: Sem ga prej klical, pa ga vprašal o tem in se mi je opravičil. Od zdaj naprej se bom odjavljač iz kompa če bo kdo pri meni. :annoyed: Res, še enkrat se opravičujem, pa verjemite, da jaz tega ne bi napisal.

Aja, pa povejte če zbrišem tisti post, ker samo omadežuje moje ime ter je žaljiv. Bom pa poskrbel za to, da se kaj takega ne bo več zgodilo.

LP vsem!

tale izgovor se mi zdi izredno sumljiv! :tard:
Link to comment
Hej, hej, hej!!

Najprej se opravičujem za ''moj'' post, sam nimam nič proti DS-u. Bil je pa tisti dan pri meni kolega, ki je medtem, ko sem jaz za 20 min skočil v trgovino, šaril po mojem compu. Ta sovražni post je napisan z njegove strani, jaz pa ga do danes sploh nisem videl :x Pa tudi na enem drugemu foromu je pisal pod mojim imenom :x:crazy: Sem ga prej klical, pa ga vprašal o tem in se mi je opravičil. Od zdaj naprej se bom odjavljač iz kompa če bo kdo pri meni. :annoyed: Res, še enkrat se opravičujem, pa verjemite, da jaz tega ne bi napisal.

Aja, pa povejte če zbrišem tisti post, ker samo omadežuje moje ime ter je žaljiv. Bom pa poskrbel za to, da se kaj takega ne bo več zgodilo.

LP vsem!

tale izgovor se mi zdi izredno sumljiv! :tard:

@DSmadfan: Bereš mi misli!

Link to comment

Glej, jaz sem pač povedal, kak je blo.

Če hočete verjamte, če ne pač ne.. Mene itak, odkrito povedano boli k***.

Pa mislil sem, da je ta forum neka skupnost, kjer si pomagamo ter zaupamo.

Pa tudi, če bi jaz to napisal; kaj potem?? :annoyed: Pač izražam svoje mnenje, tako kot marsikdo drug na forumu. Ne vem no... :no_no:

PS: malo poglejte po forumu, kjer najdete same žaljivke na sony-jev račun. Pa se še noben ni zato raz*****. Tu pa človek hoče mnenje izrazit, pa ga iz vseh strani napadejo fanboy-i. Res nevem kaj imate proti sonyju, samo če pa se po novem stran imenuje ''M$ in Nintendo'' pa vam lahko rečem adijo! Tako kot marsikdo drug. Nekateri smo pač zvesti sony-ju tako kot eni M$, drugi pa Nintendu. Pa vsi se nad sony-jem pritožujete, pol se pa en nad DS-om pritoži pa se obnašate, kot da je konec sveta.

Primer: Tisti Hitlerjevi posnetki, ko je imel X360, pa se ni hotel dotaknit PS3 - to je bilo žaljivo (na več načinov), ali pa v tej temi ''PSP Sux : Louder'' - kaj je to dvoje za vas?? Za mene je to žalitev, pa vendar okoli tega ne zganjam nobenega hrupa, sprva sploh nisem imel nič proti..

Pomislite, da bi se šli vsi sony fan-i v tiste topice pritoževat - bil bi cel forum pospaman. Tukaj pa se za en ubogi post (ki je načeloma napisan iz zajebancije) zberete in se pritožujete. Mislim, da pravico govora pa še Slovenci imamo :x Zamislite se malo...

Link to comment

Glede Riddickovega posta. Poglej kaj je napisal spodaj, drugič še nikoli nism rekel nič čez Sony, tretjič video na youtube...če nisi bral je veliko grdega povedal tudi čez nintendo npr. nintendo 64, drgač je pa video hec(no če razumeš nemško ne ravno). Pa še to, daj mi link tistega foruma, kjer je tvoj prijatelj pisal namesto tebe (link od tiste teme, da vidim tisti post seveda). Potem pa ti bom mogoče verjel.Aha, Ksi smo nekakšna skupnost, ampak kako naj bi držali skupaj s takimi, ki pišejo take žaljive poste. :roll:

Link to comment

Glej tak bom zdaj rekel!

Linka od strani ti ne bom dal, bom pa storil sledeče...

Ker vidim, da se ta prepir še ne bo hitro končal, bom vso krivdo za tisti post prevzel nase, vse sem si jaz izmislil in napisal... :puppy:

Pa sorry vsem...

Samo pa res ni pravično, kako ste se spravili na mene, zaradi enega posta. Ker sem na tem forumu videl že veliko več sovražnih postov, pa sa nobeden nad njimi ni tako zgražal. Predlagam, torej, da se vsi posti, ki so ''sodelovali'' v prepiru zbrišejo, ter pustimo to stvar za sabo. Bodimo raje prijatelji, kot da se za brezveze nekaj kregamo. Saj vem da je post žaljiv, ampak bi res rad, da to stvar pustimo za sabo, ter pustimo drugim uporabnikom, da še kaj on-topic napišejo. Jaz se še enkrat vsem opravičujem, ter upam, da se bo to pozabilo (če se strinjate). Pa moje poste lahko v miru zbrišete...

Ayde, Lep Pozdrav ;)

Link to comment
Glej tak bom zdaj rekel!

Linka od strani ti ne bom dal, bom pa storil sledeče...

Ker vidim, da se ta prepir še ne bo hitro končal, bom vso krivdo za tisti post prevzel nase, vse sem si jaz izmislil in napisal... :puppy:

Pa sorry vsem...

Samo pa res ni pravično, kako ste se spravili na mene, zaradi enega posta. Ker sem na tem forumu videl že veliko več sovražnih postov, pa sa nobeden nad njimi ni tako zgražal. Predlagam, torej, da se vsi posti, ki so ''sodelovali'' v prepiru zbrišejo, ter pustimo to stvar za sabo. Bodimo raje prijatelji, kot da se za brezveze nekaj kregamo. Saj vem da je post žaljiv, ampak bi res rad, da to stvar pustimo za sabo, ter pustimo drugim uporabnikom, da še kaj on-topic napišejo. Jaz se še enkrat vsem opravičujem, ter upam, da se bo to pozabilo (če se strinjate). Pa moje poste lahko v miru zbrišete...

Ayde, Lep Pozdrav ;)

+ ena pametna beseda danes :beer: zelo lepo napisano, tale prepir pa ne bi zbrisal saj smo le v temi PSP vs. DS! :D No Pandeck dobro, da je tega prepira konec :objem:

P.S. slučajno špilaš CoD2?

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.