Skoči na vsebino

Nov Računalnik


iLichu

Priporočene objave

  • Odgovorov 302
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Bejži stran od Mlacoma, njihov katastrofalen odnos do strank ne pretehta tistih par evrov cenejše robe, pa še to ni nujno vedno tako. Samo enkrat se boš ubadal z njihovim servisom, pa ti bo žal da si tam kupil. Prodajalec bo pa med prodajo tvoj najboljši kolega, potem ko (če) bodo težave, te pa še povohal ne bo več. Suma sumarum!

Link to comment

Jap, tocno to se je meni zgodilo, ko sem vrnil graficno kartico X1900XT, ker se je pregrevala. Niso mi jo hoteli zamenjati, ces da pri njih ne dela problemov, pa ceprav sem jo sprobal tudi pri sosedu.

Pri Mimovrste sem pa neko graficno skuril in jih prosil naj mi vrnejo denar in sem mel ze naslednji dan vse lepo nakazano na racunu.

Mimovrste zdalec najbolje ravnaju s strankami v Sloveniji po mojem mnenju in mnenju ostalih. Imajo zelo poceni robo in v bistvu kupujem samo pri njih (razen ce je kje kaj ceneje, vendar je to redko).

Link to comment

EDIT : evo sm sestavu komp na mimovrste.com in me zanima vaše mnenje,ali je v redu ali ne itd.

procesor:Intel Core 2 Duo E6750 2.66 GHz,775 cena: 168.14€

matična plošča:Asus M2n-Sli Deluxe/Sli/AM2 cena: 74.66 €

ohišje: ne vem kera grejo s matično lol HEEEELP !!!!!

napajalnik:Power LC 6550G,550W 20/24 PIN 140mm cena: 39.27 €

pomnilnik:Patriot DDR2 2x1GB 800MHz DL PC2-6400 cena: 49.28 €

Disk:WD 400GB/7200 RPM/16MB/SATA2 cena: 83.95 €

pekač:DVD-NEC AD-7173A Labelflash cena: 26.77€

grafična kartica:SAPPHIRE HD 3850 256 MB Pci-E cena: 174.44 €

VSE SKUPAJ: 616.52 €

markolepisig1.png
Link to comment

Ponavadi ima cenejso. Ce gledas glede na vse izdelke je mimovrste v povprecju najcenejsi.

Seveda se pa tudi na levih straneh najde kaj poceni, ampak je drugo vse drago. Priporocam Mimovrste.com, seveda je pa pametno preden kaj kupis pogooglat za druge trgovine, ki prodajajo ta izdelek. Ampak z mimovrste ne bos zgresil.

Link to comment

PCji so pač bolj za to, da se mularija in giki oz. gikasta mularija šopiri kdo dobi več pik v 3D marku, za Blizzard špile in diapozitiv shooterje :D

Jst bi se na tvojem mestu mal zamislu kaj pišm.

Mišljeno je kot (napol) šala. Mislim, da smo to že parkrat obdelali, a bom vseeno ponovil: če ti dogajajo ornk simulacije, strategije, (online) RPGji in FPSji, je PC prava izbira, za vse ostalo pa so pač superiorne konzole.

Link to comment
]Bejži stran od Mlacoma, njihov katastrofalen odnos do strank ne pretehta tistih par evrov cenejše robe, pa še to ni nujno vedno tako. Samo enkrat se boš ubadal z njihovim servisom, pa ti bo žal da si tam kupil. Prodajalec bo pa med prodajo tvoj najboljši kolega, potem ko (če) bodo težave, te pa še povohal ne bo več. Suma sumarum!

Zanimivo, meni se je pa zdel ravno njihov servis super. Mogoče pa ne obravnavajo vseh strank enako? :>

Link to comment

Za hec vtipkaj v google "mlacom servis", potem pa še "JAE servis" pa primerjaj rezultate. ;)

Sicer pa, če samo prineseš robo in te načeloma ne briga, ali boš zadevo dobil nazaj naslednji dan ali čez tri tedne in te ne moti, da boš morda mogel zadeve še enkrat prinesti nazaj, ker ne bo nobene spremembe, potem res nimaš težav z njimi, ja. :)

Link to comment

To je vse odvisno...

procesor Procesor AMD Opteron 875 Dual-Core stane cez 550 tisoc sit...

Te 8800 ULTRA lahko povezes v sli, tako da je ze to 2x drazje.

Motherboard pa je ahko tudi zelo drag, sploh ce je za strezniske sisteme.

Ram je pa tudi cisto odvisno kaksen.

Lahko ga je tudi do 40GB ali vec....

Vse skupaj lahko stane vec, kot 5 milijonov. verjemte.

Link to comment
Ampak z mimovrste ne bos zgresil.

Se strinjam :thumbup: :thumbup:

Sam kupujem vse rač. stvari pri mimovrste polek comtrona(edino rabljene seveda) oz. brat in tudi so ful prijazni npr.jaz sem si kupil volan in ga uporabljal okoli 10dni.In ker se mi ni dopadel sem napisal če bi lahko poslal nazaj in vzel drugo stvar in doplačal koliko razlike je.Brez kompliciranja sem samo zapakiro dal na pošto in že čez tri dni dobil novo stvar :bowdown: :thumbup:

Sharksy.png
Link to comment

evo sem se malo bolje pozanimal in spremenu procesor ki se mi zdi dokaj dober

Procesor: Intel Core2 Duo E6550 2.33GHz, 775

Spletna cena: 149,38 €

Matična plošča: Asus P5KC, 775

Spletna cena: 113,77 €

Patriot DDR2 2 x 1GB 800MHz DL PC2-6400

Spletna cena: 49,28 €

Napajalnik Power LC6550G 550W 20/24 pin 140 mm

Spletna cena: 39,27 €

Trdi disk WD 250GB, 7200rpm, 8MB, IDE

Spletna cena: 62,97 €

DVD zapisovalnik NEC AD-7191S črn

Spletna cena: 28,18 €

Grafična kartica Sapphire ATI Radeon HD 3850, 256MB, PCI-E

Spletna cena: 174,44 €

Ohišje LC Pro-907B brez napajalnika

Spletna cena: 31,88 €

Sestava računalnika

Spletna cena: 18,80 €

CENA 667,97 € (160.072 SIT)

ponovno povejte kaj mislite

markolepisig1.png
Link to comment

ne vem zakaj ti ne pustijo xboxa kupit ampak poglej,\na zacetku si rekel da bos dal 500EUR zdaj je pa ze skoraj 700. Premisli ce res rabis nov racunalnik

ker ce ga bos imel samo za igre se ti ne splaca saj bos moral vsake 2-3 leta dati 700EUR.

Js bi v tvojem primeru kupu al xbox, ps3 pa tudi wii ni slab.

js ne vem no

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.