Skoči na vsebino

Nov Računalnik


iLichu

Priporočene objave

  • Odgovorov 302
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

s tem sistemom k sm napisu se da igrat use ta najnovejse igre na high tko da ne ser a prow pa ne mi govort da si kupim xbox ali ps3,računalnik ki ga imam zdej je pa star 6 let tko da je primeren čas za novo kišto a ne...

madrung sam si pa ne upam sestavlat računalnika da ne bom česa zjebu :lol::D mi pa ni skoda dat tistih 20 e pa mi uni lepo vse dajo ksup :)

markolepisig1.png
Link to comment
High end pc so naprimer lahko super racunalniki v razlicnih tehnoloskih institucijah. Stanejo pa vec milijard tolarjev...

High end PC pomeni High end personal computer.

Osnovna delitev računalnikov je mainframe in PC. To o čemer ti govoriš niso PC-ji ampak mainframe računalniki. Tej so tisti iz institucij...

Tko da ko te človek vpraša kakšen je konfiguracija high end PCja ni odgovor da imajo mainframe v instuitucijah...

PC maš načeloma doma... Neki kar lahko daš v ohišje desktop računalnika je PC. Povdarek je na personal...

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
use najnovejše igre na high je zelo relativna trditev.

Verjetno misliš high resolition low frame rate?

Ker za 500€ ti bodo mogoče vse najnovejše igre delale, tisto na high je pa utopija.

:thumbup: :thumbup:

Ni sans, da bi vsak spil, na tem kompu delal na najvisih detajlih 'n ostalo. No, (koker je ze Travar rekel), delal bi, ampak framerate bi bil pa...nizek.

Vsekakor pa pokrije vse spile, po PRIPOROCENIH sistemskih razmerah.....in se kako slabo leto jih bo.... :)

Link to comment

kašn je pa pol pc k se ga da dobit u trgovin (mimovrste)

da bojo delale igre na high in z normalnim frame ratom?

ker jst tud razmišlam o nadgrajevanju pcja

Procesor Intel Core 2 Quad Q6600 2.4GHz, 775

Geil DDR2 Ultra 2GB 800 MHz

pa ena izmed GeForce 8800grafičnih

kako bi tekla crysis al pa arma armed assault na takem pcju?

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment
dejstvo je da na nobenih kompih za 800EUR ne bo delal crysis tako kot bi moral, se posebej ce imas 22" monitor. Pravi graficni ucinki te igre se zacnejo ko imas 2x ali celo 3x ultraa, core2extreme 4+gb rama i itd... vendar te bo tak racunalnik prisel veliko vec kot 800 EUR....bolj 2000+ kot 800.

a si meu tak procesor u mislih - Intel Core 2 Extreme Quad QX6700 2.66GHz, 775

ali tak - AMD Opteron 875 Dual-Core, 940 (košta 2.500€)

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment
ja sam pr crysisu spet ni tok lepa grafika,so tudi druge nex gen igre ki delajo na pol slabsem kompu ki ga rabis za poganjanje crysisa

"Žal", na pravi mašini in pravem sistemu (ne directx9) je to grafično najbolj spektakularen špil, kar sem ga igral.

Preigral sem praktično vse, kar se je dalo igrati na konzolah in računalnikih od leta 1986 naprej.

Crysis, ki sem ga začel igrati že lani, sem pravkar končal. Zakaj šele danes ? Ker te igre enostavno nisem mogel igrati z povprečnimi detajli. Sem žal "grafoholik".

Moja stara 8800 GTS 320 MB je bila spodobna kartica, vendar niti pod razno ni bila kos tej igri. Tako da je prišlo do kompletne prenove sistema in sem bolj iz "inata" menjal vse. Nova plate z X38 čipset, dobri Gail 4G rami, WD Raptor 10k, Quad Core in GTS-ka 512. Sistem seveda x64 VISTA dirext X10, ki izkorišča vseh 4G.

Končno je zadeva začela "laufat", na sprejemljivih 30 fps in vse na high detail. Še vedno se je bilo potrebno odreči posprocesing na High Detail in večjemu antialising-u od 2x. Vendar tu večje razlike ni bilo.

O kakšnem optimalnem delovanju z 60 FPS, kot jih lahko imaš v Gears of War ali Call of Duty 4, z eno samo grafično, seveda ni govora.

V glavnem, govora je o nekem high end PC-ju ali gamer PC-ju za 500 EUR. :beer: To je žal UTOPIJA. :beer:

Seveda lahko imaš z kakšno 8600 vse vklopljeno na max, če ti pa vseh funkcij in še večjih opcij pri detajlih, igra potem ne prikaže, ker grafična enostavno tega ni sposoba. Tako potem misliš, da imaš vse na max in si rečeš, mater ful lepo teče. Pogledat bi moral isti špil na high end kartici z vse detaili in bi potem videl razliko.

Tako kot tele bučke.

Brat je kupil kisto za 600EUR in Crysis laufa cudovito. Je pa sparal pri HDDju ( kar ni panike zamenjat ). 8800 grafična, 2Gb momorije, ....

LP,Sandi

Kakšen gaming varijanta...dejte no prosim vas lepo. :lol:

Verjamem, da je danes nakup novega računalnika prekleto draga investicija, vendar danes, se za to ceno ali malo manj, kupujejo samo grafične kartice.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.