Skoči na vsebino

[Uradna tema] Far Cry 2


shoelace

Priporočene objave

  • Odgovorov 168
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

bi rad kupil to igro, pa me čudi da jo noben ne prodaja glede na to, kakšne kritike prejema. ste tak sami pirati na tem forumu, ne?

lej tako je, tisti ka so pirati so dal špil notr(samo nekateri-tisti ka so pol najbolj glasni) malo preigral, jim ni takoj zadišalo, pa so se začeli dreti okol da suxa!

Jst npr. mam pa original, pa sm pirata igrov na Lan partyu po tem ka sem prednaročil, pa sm sam WTF ane jse bom to sam prodal...

Dobim špilo z Malezije(ja tam sm naroču) dam notr, mal igram... wtf ane... tok bo da dobim par dosežkov...

Pol sm pa začel une diamante iskat, zlat kalašnik sm najdu ponesreč, zgodba je taka cool obična zadeva; no, pol sm pa na netu začel iskat zemljevid kjer bi bili narisani vsi kovčki, pa sm zvedu, da se ti kasneje v igri odpre še enkrat toliko mape kot ko začneš na začetku, no zdj se mi je res odprla in špil me je ful potegnu notr (sicer so mi vsi frendi v špili pocrkal sam ne vem če je to po zgodbi al ne), je res da se moreš navadit igrat sam men je cool pa še grafika je zakon.

glede MP,

zdj sm končno začel delat eno svojo mapo, k se mi zdi da je kr cool, pa tut un drgač, folk dela take mape da sma gledaš.

Je pa res da moraš server poiskat z liste ka ti piše kok je pinga, ne pa da ti ga avtomatično najde.

zaključek,

sprve sm mislu da bom prodal, zdj je pa moja moja

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.