Skoči na vsebino

XBOX LIVE - novosti !!


Samotar

Priporočene objave

Grafika or simsonovih je taka kot more bit ! pac je risanka!

Me je pa zelo "razočaral" ker maš health bar ??!?!!

V nobeni simpsons igri nisi mel tega, zdj mores pa kr cakat da pride kao iz nezavesti ko te zbijejo...

Mislil sem da bi morala biti grafika se bolj podobna tisti v risanki.

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Arcade: Yaris (Free)

Content: Yaris

Price: Free

Availability: North America

Dash Text: [ESRB: E10+(EVERYONE 10 +) CARTOON VIOLENCE] Single Player, Xbox LIVE Multiplayer 1-2, HD (High Definition). Get a sneak-peek at the all-new 2007 Toyota Yaris! Race your Yaris up walls, through tubes, and even upside-down as you destroy enemies! Take on the challenge by yourself, or speed around the tracks with your friends on Xbox LIVE. With three different models to drive, eight tracks, and a host of enemies (plus a full arsenal with which to destroy them), you'll be moving forward with Yaris!

rabite US acount kar seveda ni problem špil je pa zastonj :beer:

Xbox

Link to comment

Demo: Virtua Fighter 5

Demo: Virtua Fighter 5

Availability: All Xbox LIVE regions

Virtua Fighter 5, the world-renowned fighting game, now features online gameplay. VF5 also lets you download replay data of top players from its online leaderboards, and includes the latest updates to game balance, in-game items, and CPU rival character AI. Experience the fun now in this downloadable demo.

Size: 674.39 MB

Xbox

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Bom ju3 pogledu kaj je to... pa vam sporocim (ce zelite?)

p.s. F.E.A.R. je pa B.E.D.A.

Grafika je brutalna B.E.D.A. prav tako pa tudi fizika

to pa zato ker je watered down pc version, PC > konzole

Aja pa se eno uprasanje, ce jst registreram xbox live pod austrijo a mi bo vse anglesk al nemsk pisal ?

Malce je treba pazit, ker imajo neke omejitve na XBLA glede demo-tov če si registriran pod Nemčijo, Avstrijo, kot je meni znano. :beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment
Bom ju3 pogledu kaj je to... pa vam sporocim (ce zelite?)

p.s. F.E.A.R. je pa B.E.D.A.

Grafika je brutalna B.E.D.A. prav tako pa tudi fizika

to pa zato ker je watered down pc version, PC > konzole

Aja pa se eno uprasanje, ce jst registreram xbox live pod austrijo a mi bo vse anglesk al nemsk pisal ?

Malce je treba pazit, ker imajo neke omejitve na XBLA glede demo-tov če si registriran pod Nemčijo, Avstrijo, kot je meni znano. :beer::beer:

:tard: , mah sm si naredu nou acc pa nism vedu pod kaj cm registrerat (prejsnga sm mel pod slovakia lol) pa sm vidu da majo eni pod avstrijo sm pol se jst dol, se mi je zdel najbol.

deletethis.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.