Skoči na vsebino

XBOX LIVE - novosti !!


Samotar

Priporočene objave

Si eden tistih, ki redno prebirajo razne revije in strani, kjer testirajo igre. Če še nisi ugotovil je to bullshit.

Poleg tega da so plačani za to kar napišejo, je zraven še subjektivno mnenje in pa seveda ocena na podlagi inovacij, napredka, itd.... brezveze.

Dejstvo je, da je igralnost pri vseh CoD serijah daaaaaaleč pred kakšnimi betlfieldi. Enostavno se jim drugi ne znajo približati. Govoriti da je MW1 boljši od MW2 je spet bedarija. Kaj je pa tako slabšega v MW2? NIČ. DSmadfan: ne razumet narobe, ampak nekateri ne igrajo MW2 samo zato ker je dobil oceno slabšo kot MW1. Spet kozlarija. Nič ni slabšega, nič pa ni tako boljšega. Boljše pa je od ostalega. Šit hepns, že mora biti tako. Ko bo pa kaj drugega dobrega bomo pa drugo igrali. :)

LikeSLOwww.jpg
Link to comment

Sem probal BBC 2 demo in sem zelo razočaran sem pričakoval več .. lag katastrofalen, sam neki s tanki rushajo, že ga snijpaš v glavo ne pade ko ga nezadanem pade .. hvala lepa sigurno ne bom nabavil

Glede MW2 pa sem ga včeraj igral z staro klapo ( imel skoraj 3 teden MW2 pauze ) Alexs, zzr, oko, dej82, sittingduck, Waky, Matkurba, Conzolar,mulac,bozo in sem užival kod dolgo ne , ni bilo laga, vsi smo se zabavali glitchov ni bilo,.... zgleda da so MW2 MP zelo popravili :)

Keri Mp je pa najboljši?

Trenutno za moje pojme MW2,Cod5,MW1 in HALO3 ostalo pa je žalostinka

Prvi pogoj da boš užival je pa seveda prava banda, ki igra s tabo ... :)

Xbox

Link to comment

Meni se pa dopade. Lag je včeraj res bil nenormalen, ampak danes je ok. Mislim da se ga z MW2 ne da glih primerjat, ker je MW z tistimi perki in killstreaki bolj Sci-Fi kot vojaška streljačina, medtem te pa Battlefield vrže na precej bolj realno vojaško bojišče kjer so tudi vozila, medici, squadi, padec metkov (mogoče ga zarad tega nisi zadel, Samotar (al pa zaradi laga, ker včeraj je bil res naval)) itd. in kjer kot lone wolf ne moreš veliko nardit. Sej MW2 je zabaven in največji plus mu je to da laufa na 60fps, ni pa lagfree (sploh tiste fore, ko si že za steno pa vseeno umreš, najedajo in pa menjava hosta vsako drugo rundo).

Vsak ma svoj okus, ampak večina vas bo itak igrala CoD do oktobra dokler spet (!) ne pride še ena kopija v drugem okolju (tokrat bo baje Vietnam) z dvemi perki in tremi barvami za orožja več...in to jo bo nardilo igro leto z milijardo dolarji prodaje. :)

Rubuz.png%5D
Link to comment
Meni se pa dopade. Lag je včeraj res bil nenormalen, ampak danes je ok. Mislim da se ga z MW2 ne da glih primerjat, ker je MW z tistimi perki in killstreaki bolj Sci-Fi kot vojaška streljačina, medtem te pa Battlefield vrže na precej bolj realno vojaško bojišče kjer so tudi vozila, medici, squadi, padec metkov (mogoče ga zarad tega nisi zadel, Samotar (al pa zaradi laga, ker včeraj je bil res naval)) itd. in kjer kot lone wolf ne moreš veliko nardit. Sej MW2 je zabaven in največji plus mu je to da laufa na 60fps, ni pa lagfree (sploh tiste fore, ko si že za steno pa vseeno umreš, najedajo in pa menjava hosta vsako drugo rundo).

Vsak ma svoj okus, ampak večina vas bo itak igrala CoD do oktobra dokler spet (!) ne pride še ena kopija v drugem okolju (tokrat bo baje Vietnam) z dvemi perki in tremi barvami za orožja več...in to jo bo nardilo igro leto z milijardo dolarji prodaje. :)

Exactly :thumbup:

Link to comment
You can't ... camp somewhere the whole round.

Vbistvu lahko kempaš celo rundo, vsaj v mapi, ki je navoljo v PC beti z recon klaso. Ampak kljub vsemu se mi zdi špil zelo zanimiv in sploh ne tako slabo narejen. Če bi mi delal na kaj več kot low na mojem računalniku (špil res ni najboljše optimiziran oz. je zanič optimiziran, o tem ni debate) bi ga takoj prednaročil na Steamu, sedaj pa nebo nič. Vsaj ne preden kupim kako boljšo grafično. Vglavnem, priporočam špil.

followmeontwitter.png
Link to comment

The Aliens vs. Predator multiplayer demo has arrived on the Xbox Live Marketplace and is now available for download.

The demo offers a single map for deathmatch play, with players able to choose between Colonial Marine, Predator or Xenomorph to spill blood with.

The demo weighs in at 780 MB and is exclusive to gold members.

pa da vidimo :)

Xbox

Link to comment
uu najs, UNS tudi na x360 :D

hehe...vidim da si z Kopra. Jst sem uletaval v HarveyNorman na

oddelek kjer majo ps3, nažigat Narutota. Zdej imam tudi ps3 :doh: in

je igra res mega. Komi čakam on-line fighte na xboxu konec leta... :rock:

@SlashSpeed- http://www.youtube.com/watch?v=zYlMDHP8iuE se bomo lomli :D

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Oohoho DSmadfan polepšal si mi dan čene celo leto s temle trailerjem :D! Preigral sem naruto rise of ninja in naruto broken ond(včasih še kakšno online zašpilam ali pa če frendi pridejo na obisk) in sem rekel komi čakam naslednjo naruto igro in evo jo :). Ko sem videl ultimate ninja storm za ps3 sem si rekel damn zakaj ni tole tudi za xboxa360 izšlo :D evo my dream has come true tole bomo še nažigal!!

demongame.jpg
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.