Skoči na vsebino

XBOX LIVE - novosti !!


Samotar

Priporočene objave

Sem naredil po navodilih ampak mi noče updejtat, a bi mogoče mogu zapečt kot iso fajl?

Lej če si dol potegnil Iso file naštimaš na nero-tu ali podobnem softwerju za peko cd-jev, da ti zapeče cd na podlagi iso datoteke. ISO datoteka je dejansko popolna slika originalnega CD-ja.

Na temle linku maš mal več informacij sicer gre za kompatibilnost iger za nazaj ampak tehnologija izdelave Cd-ja je enaka.

http://www.xbox.com/en-GB/games/backwar ... y.htm#disc

Glede novega update-a, moram priznat, da se tudi meni ni nič nadgradilo do sedaj!

Xsiluro.jpg

Link to comment

X-S

Microsoft has quietly released a fix for a security vulnerability that could let Xbox 360 owners run their own applications or operating systems on the console.

The update corrects a problem with a tamper protection mechanism on the Xbox 360. Hackers had discovered a way to break through the shield and run their own software, including operating systems such as Linux, on the Microsoft game console.

Microsoft confirmed the issue on Friday. "Microsoft has worked with the party that reported this issue and has already distributed a fix across our distribution methods, both online and offline," a company representative said in an e-mailed statement.

The update was pushed out via Xbox Live, Microsoft's online gaming service. Any game coming out after February 20 will ship with the fix, which is also available for download on the Xbox Web site, the representative said.

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

Ampak zdaj me je zamikal nakup Core verzije s HDMI. Ne glede na to, da se mi zdi HDMI bolj za preseravanje in gledanje filmov kot za igranje iger, bi predvsem pozdravil sprostitev komponentnega vhoda in novo tehniko izdelave, ki obeta bolj hladno konzolo.

EDIT: Po natacnejsem informiranju sem opazil, da bo Core sel iz trga. Moj nacrt je tako padel v vodo.

Link to comment
Ampak zdaj me je zamikal nakup Core verzije s HDMI. Ne glede na to, da se mi zdi HDMI bolj za preseravanje in gledanje filmov kot za igranje iger, bi predvsem pozdravil sprostitev komponentnega vhoda in novo tehniko izdelave, ki obeta bolj hladno konzolo.

EDIT: Po natacnejsem informiranju sem opazil, da bo Core sel iz trga. Moj nacrt je tako padel v vodo.

Uh drži zgleda sem to informacijo spregledal! Sicer pa X360 Pro za 299€ tudi ni tako slaba cena!

Xsiluro.jpg

Link to comment

Ja v tem primeru pa drži, da je škoda, ker Core ne bo več na voljo!

Aja MaTiCeK jaz sem na neki drugi strani zasledil novico, ki pravi, da ni res, da Core verzije ne bo več! Novica se navezuje na Xbox360 Elite.

And according to our sources close to Microsoft, the normal Pro and Core Xbox360 SKUs will also get a HDMI port in ~June 2007.

Xsiluro.jpg

Link to comment
Ocitno M$ softira...

Včeraj sem se usral, ko sem hotel it gor, pa ni bilo nič... Ki na starem X180 je isto sporočilo, kot ko si bannan (baje). Saj ne, da bi me morali bannat, ker se modifikacija vedno izklopi, ampak že samo zato, ker je Xbox modan vedno trznem, ko je kakšna napaka. :red:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.