Skoči na vsebino

XBOX LIVE - novosti !!


Samotar

Priporočene objave

tudi mene konecta in diskonecta par sekund povezan in spet nepovezan ce pa dam test conection mi je vse ok samo pri nate mi napise moderate ce kdo kaj ve to dela odkar sem sprejel new uptade

Link to comment

Tole mi napise ko se hocem prijavit:

Your xbox live membership information

is not valid.Please use a profile that contains a

valid membership or recover your profile from xbox live

In ko grem dat recover gametarg mi napise tole:

The gametarg k3vin70 does not exist on xbox live

if you hae a linked gametarg you can recover it using your

windows live id

Nevem zakaj napise da moj gametarg ne obstaja ker ce grem

naredit nov accaunt z istim imenom mi napise tole:

The profile k3vin70 is alerdy in use.Please enter another name

Prosim za pomoc ker se uceri sem igral xbox live normalno

Hvala in Lp

DwarfishOrc.png

k3vin70.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

5. Introduce a group chat (4) for Private Chat and conferences through Video Chat.

Upam, da bo veljalo tudi brez video chata. Chat neodvisen od igre je zakon, a ima tudi ful funkcionalnosti v igri sami.

30. Option to donate Microsoft Points to anybody with a Windows Live ID.

Eeee, to je uno, o čemer sem enkrat razmišljal, ko je bila debata, kdo si bo ubodel H3 mape. Šele zdaj bo, jao. Oh well, boljše kot nikoli. :red:

33. Disable notifications to friends of user repeatedly signing into service (set period).

Hvala bogu. Inviteov si ne bi izklopil, ampak ta je orenk najedala.

11. Support for titles to store installation data on Storage Device for faster loading.

MOTHER OF GOD. Če to pomeni, da bom namestil tisto eno igro, ki jo igram skoraj v celoti na disk in potem kišta ne bo brnela šestnajstkratno nonstop, potem majka. :bowdown:

....

Fuck, nič se ne govori o resoluciji 1680x1050. Sicer nisem niti več upal... a vsaj razmerje 16:10 bi se jim res lahko sprdnilo vključiti, že ki to jih res nič ne bi stalo. Če dajo to in inštalacijo na disk, potem ne rabim več nič drugega. :fiufiu:

Link to comment

haha, sva na istem.

Ampak videti je, da se jim prav ne ljubi poštelati ta display setting tudi za monitorje. O tem je bilo govora tudi za prejšnji update, pa nič.

Instalacija na disk bi bila legendarna, če bi to pomenilo tudi počasno branje dvdja ali pa nebranje sploh, samo po moje se kaj takega ne bodo spomnili. Instaliral bos, dvd pa se bo vrtel z enako hitrostjo. :doh: :tard:

Link to comment

Omfg inštalacija na disk, to je najboljša novica ever v teh updejtih. Takoj pred divx podporo in možnostjo downloadanja, ko igraš igre. Potiho sem upal na to za ta updejt in zgleda se bo zgodilo. Upam, da bo veljalo tudi za naslove za nazaj.

Jap mislim, da malo pred e3jem lahko pričakujemo predstavitev microsoftovega motion controllerja, mnja whatever, mi je vseeno za to. Hehe, si mislite, da 360 heknejo pa nekdo napiše emulator za wiija, to bi bil fun :lol:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.