Skoči na vsebino

XBOX LIVE - novosti !!


Samotar

Priporočene objave

Self-pwnage pač jebi ga sej res cist prou mi je....... :headscratch: Sem pa po naravi naivnež tko prek neta tko v ooklici ljudi pa ne glih tok:)

Pridte zdaj raje L4D špialt XD

Čakam na L4D2 tu bo ownage!!!

Link to comment
Iz kurioznosti, kaj vse zahtevajo? :D

O vseh detaljih ne morem govoriti, je pa v zvezi z % prodaje iger in konzol.

Sedaj pa imamo zakaj po konzole hodimo prek v avstrijo igre pa naročamo iz azije ali UK :lol::lol:

To pa se strinjam...

Če bi res hotli kaj dosečt, bi morali kupovat konzole pa špile v sloveniji (saj konzole v Mullerju še kar grejo), samo špili pa so v slo dokaj dragi (ponekod v UK dobiš 2 igri za ceno ene pri nas).

Lp

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment

To pa se strinjam...

Če bi res hotli kaj dosečt, bi morali kupovat konzole pa špile v sloveniji (saj konzole v Mullerju še kar grejo), samo špili pa so v slo dokaj dragi (ponekod v UK dobiš 2 igri za ceno ene pri nas).

Lp

Dokler bodo špili pri nas 2x-3x dražji kot v UKju, jih ne mislim tu kupovat :|

Žal.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

To pa se strinjam...

Če bi res hotli kaj dosečt, bi morali kupovat konzole pa špile v sloveniji (saj konzole v Mullerju še kar grejo), samo špili pa so v slo dokaj dragi (ponekod v UK dobiš 2 igri za ceno ene pri nas).

Lp

Dokler bodo špili pri nas 2x-3x dražji kot v UKju, jih ne mislim tu kupovat :|

Žal.

Ja, samo zato ne smemo več zahtevati podpore za Slovenijo :amazed:

Škoda res.

Lp

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment
Eh sj veste kko je to an

skor usak špil je dons dobr pa cool za igrt samo ZLO MAAAL špilou je pa takih k se jih res splača kupt in so vredni teh +50€...

Ta igra stane 800pik če se ne motim. To je 8€. :?

kukr kol nebi dou zanjo 2€ brez veze je k uni motorčki na miniclipu sam mal bl tko fensi... jst če igram igram nwm ene mal bl tko špile kukr fallout3 cod5 skratka kunkretne igre...

Link to comment

Ja verjetno bi bili vsi zelo srečni, če bi se tud te špile dalo dobit po švedsko - vsi razen razvijalcev, najbrž. Vsaj malo bi pa lahko vložili v špile, če že piratiziramo tak na vlko. Ne vem, a vam je res tak težko dat tistih 50€ pa dobiš za to 4200 točk, kar je dovolj za vsaj 3 dobre špile, pa še ostane. Kerikoli XBLA špil pogledaš, vedno je Slovencev zelo malo, pa še to so po večini vedno isti. Dvomim, da je to zarad nedostopnosti točk, te se dajo dobit če maš kreditno kartico ali ne. Neprivlačnost špilov tud ne more bit problem, zadnje cajte je precej dobrih špilov. Res bi rad vido več ljudi igrat arkade - konec koncev, kaj jim pa manjka?

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Eh sj veste kko je to an

skor usak špil je dons dobr pa cool za igrt samo ZLO MAAAL špilou je pa takih k se jih res splača kupt in so vredni teh +50€...

Ta igra stane 800pik če se ne motim. To je 8€. :?

kukr kol nebi dou zanjo 2€ brez veze je k uni motorčki na miniclipu sam mal bl tko fensi... jst če igram igram nwm ene mal bl tko špile kukr fallout3 cod5 skratka kunkretne igre...

Sorry za dvojni post, ampak kaj pa recimo Trialsom manjka, da ni konkretna igra? Dobro, multiplayerja ni, ampak fallout ga tudi nima. Maš pa lestvice, da vidiš kam na svetu spadaš, v falloutu tud tega ni. Konec koncev pa itak ne moreš primerjat teh dveh špilov, ker za enega zahtevajo 60€ (pri nas so špili kakopak zastonj), za drugega pa 10€. Po moje bi mogli sorazmerno s ceno gledat tudi na igralni čas - jaz sem zelo zadovoljen, če dobim iz arcade špila 20 ur igranja, ker to nekako pomeni, da bi mogo iz "konkretnega špila" dobit 6x več - 120 ur. Kar pa ni malo.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Sorry za dvojni post, ampak kaj pa recimo Trialsom manjka, da ni konkretna igra? Dobro, multiplayerja ni, ampak fallout ga tudi nima. Maš pa lestvice, da vidiš kam na svetu spadaš, v falloutu tud tega ni. Konec koncev pa itak ne moreš primerjat teh dveh špilov, ker za enega zahtevajo 60€ (pri nas so špili kakopak zastonj), za drugega pa 10€. Po moje bi mogli sorazmerno s ceno gledat tudi na igralni čas - jaz sem zelo zadovoljen, če dobim iz arcade špila 20 ur igranja, ker to nekako pomeni, da bi mogo iz "konkretnega špila" dobit 6x več - 120 ur. Kar pa ni malo.

ja tole glede igralnga časa se itaq strinjam samo fallout3 ma prek 1000ur igranja ( če greš ubračat USE queste in use predelaš pol pa še dudatki kr naprej vn hodjo) veš kok bi pol stou tak špil... drgač pa do neke mere to nebi bla slaba ideja...

sam jst nerazumm razvijalcou iger če bi spodobn špil stou namest +40€ samo ene 15-20€ ( max) piractva skor nebi blo in bi prodal najmn 20 krat več robe... recimo en špil kot je assasins creed se je mogel po svetu prodt najmn 1miljon izvodov da se jim je to splačalo delat prodal so jih mislm da 5mil če bi oni dal ceno temu špilu 15€ bi prodal 100mil k nč ane... pomojm

Link to comment

Dvomim, ker nič je še vedno boljše, kot 15€. Najbrž bi se jih res prodalo precej več, ampak ne toliko, da bi se pokrila razlika. Sploh pa je prodaja špilov omejena na lastništvo konzol - Če je bilo prodanih recimo 10 mil boxov, ne boš nikoli prodal 15 mil špilov na konzoli na tej konzoli. Itak pa teh 60€ ne gre direktno k razvijalcem oz. založnikom - valda gre nekaj trgovini, en del gre kot davek državi, transportni stroški, kaj jaz vem kaj še vse. Če bi stal en špil 15€ ne bi imel nihče nič od ničesar.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

za primer... pr mojmu frendu duma majo trgovino s tehniko oni kupjo en mobi npr. iphona za nwm ene 100€ prodajajo ga ne wem če še pa za najmn 350€ recimo takšne so razlike ane... 3kratne, dauk mislm da je 20% pa te trošarine pa te fore, drgač za xbox že nebi prodal za tok izvodou kaj pa za PC sej u civilizeranm svetu skor ni več gospodinstva brez PCja pokupil bi se use 100% sam če bi ble ugodne cene no zmerne

pač država kle nima veze zaret nje ni problema ane ona sam uzame kar dubi

pr ceni za transportnike bi blo njim še bol k bi mogl več prepelat

več ambalaž bi blo treba narest ( še za ta podjetja bol )

in konc koncou tut pol za razvijalce ker bi več prodal...

tko da glavni kriuci so trgovine oz. terciarni sektor sej oni tut v vseh razvitih državah ustvarjo daaallč naveč dubička brez dvoma >>> hodm na ekonomsko :lol:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.