Skoči na vsebino

ps3 network?


Addicted

Priporočene objave

Ok, situacija je naslednja: Nisem nek tehnološki frik, tako da ne vem prav veliko o teh stvareh vem pa dovolj da si lastim ps3! Morda se vam bo zdelo naslednje vprašanje neumno, sam mene spravlja ob živce že kar nekaj časa, tako, da sem se zdaj za pomoc obrnil na vas! ps3 enthernet(ali kakorkoli že) kabelj sem vtaknil v modem, ki ga dobiš, ko naročiš siol tv(Bolje ne znam razložt), tako, da bi moral po vseh pravilih imeti povezavo, vendar se mi ps3 nikakor noče povezati z netom :x ! Pizdarja pa nastane tukaj: ko želim vpisati geslo(moje za net) v network settings se mi vedno znova pojavi že vpisano geslo, ki vsebuje 8 unih zvezdic, čeprav ima moje geslo samo 7 črk! In ne glede na to koliko črk vpišem se mi vedno znova pojavi 8 zvezdic!

PROSIM POMAGAJTE :crybaby: !

P.S. Že vnaprej se vam zahvaljujem za kakršnokoli pomoč,če pa vam karkoli iz mojega kmečkega opisa ni bilo jasno pa me le vprašajte!

Pa še enkrat pardon sam bolje res ne znam razložt! :china:

Link to comment

Če se povezuješ direkt prek modema v konzoli izbereš PPPoE vpišeš "user" in "geslo" ter se povezeš. Čist isto kot v WIN, le menuji so mal drugačni. Pazit pa je seveda treba da je povezava prek DATA porta na modemu.

Če je vmes router le na routerju preveriš da je na DHCP. Stakneš kable in PS3 je na netu.

To je najbolj enostavno in za večino stvari zadošča.

Link to comment

Ima še kdo drug probleme z vpisom v network, danes? (80710092)>pocuzaj mi ga :doh: sem pogooglal in sprobal narediti vse kar je bilo kje napisano ampak se mi noče vpisati v NETWORK, ruter sem 10X resetiral, vse porte pregledal, vsi LAN kabli delajo na PC-ju :crazy:

Prosim pomoč :beer:

Hvala

ps. zgleda da se ps ni do 11.00 naspal, torej mu 6 ur počitka ni dovolj. Zdaj dela normalno. :objem:

Link to comment

PSN Network ....

mislim da sony update-a svoje serverje, mogoče zaradi firmware update-a in HOME prihajajoče aplikacije... Najavljeno je da bodo dali ven update ki bo vseboval novosti za HOME z tistimi dosežki itd... predvidevam da bodo morali serverje ojačat glede na trenutne omejitve ki jih imajo (50 max friends itd.)....

upajmo da je moje mišljenje pravo, HOME here we comeeeee :D

Link to comment
Ima še kdo drug probleme z vpisom v network, danes? (80710092)>pocuzaj mi ga :doh: sem pogooglal in sprobal narediti vse kar je bilo kje napisano ampak se mi noče vpisati v NETWORK, ruter sem 10X resetiral, vse porte pregledal, vsi LAN kabli delajo na PC-ju :crazy:

evo isto meni danes že cel dan :headscratch:

Link to comment

Ko sm popoldn prizgal PS3 (okol 15.00) prvo ni hotlo povezat, se na pcju ne ... pol pa cel dan ni blo problemov ... :S

Je bil pa problem pri tem da mi je sam napisalo "is offline/online" ... torej brez imena kdo ali kaj ...

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • N7
evo, pise: A connection to the server couldnt be established ( 80028ea7)

google pravi, da gre za bolj redko napako, ki pa se navezuje na težave s fizično povezavo. če imaš wi-fi, probaj preko kabla.

če imaš kabel, resetiraj modem, potem router (če ga imaš), in potem še ps3. prav tako preveri, če imaš zadnji firmware na ps3. zadnji je v2.20.

če ga nimaš in ga ne moreš namestiti preko interneta uporabi offline postopek opisan tule!

probaj in poročaj.

:crossfingers:

ozi_SLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.