Skoči na vsebino

Strašenje


Ali verjamete v duhove oz. nadnaravne pojave?  

37 glasov

  1. 1. Ali verjamete v duhove oz. nadnaravne pojave?



Priporočene objave

Verjamete v duhove?imate kake izkušnje?

Jaz verjamem samo se mi še nič ni zgodilo kaj takega :)

Gledam veliko krat na Discovery channel A Haunting,ljudje pripovedujejo kaj se jim je nadnaravnega zgodilo.

Včeraj sem gledo An American Haunting,prvo sem mislo to je tak samo lahko v filmu pol pa na koncu filma napiše po resničnem dogodku :wasted:

Sharksy.png
Link to comment

Hehe, vsi, ki v to verjamete sigurno zivite se v onem pravljicnem svetu (ponavai je to zenski spol).

Zivljenje je treba razumeti, ne pa si nekaj domisljati, kar se pac qul cuje in v kar bi rad verjel...

Drugace pa to po discovery in reality TV je samo privabljanje gledalcev. In zgleda uspeva. Neumnost in nerazsodnost je najvecji greh clovestva! :doh: :no_no:

Link to comment

Ok, da še jaz moj piskerček pristavim. Glasoval sem DA, ampak ne mislim zdaj tistih duhov, ko te pride starejši brat z rjuho prek glave strašit. Nekaj po moje je na tem - spet ne mislim na duhove prababic pa kaj jaz vem kaj - ampak naša kultura da premalo na to. Afriška pa avstralska plemena majo to baje bolj razčiščeno. Mogo bi tole malo bolj preiskat, da bi lahk boljše argumentiral.

In še moje mnenje na fire_soulov post:

- nezemljani so, če glih ne tak zeleni pa z velikimi očmi kot Marsovci. Nekje pač so organska bitja po moje.

- pekla ni, ker je to krščanska stvar, jaz pač v to ne verjamem

- nebesa... spet isto

- dobra malica v šoli je bla, pa so nam zamenjali ponudnika. Zdaj pa ni več.

Mojih pet minut.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

NE.

V duhove nikakor ne verjamem. Večina ljudi ki pravi, da jih je videla/slišala, še zgleda ni prebolela smrti svojega ljubljenega/ljubljene.

Drugače pa če smo že pri nezemljanih, za te pa jaz tud verjamem, da obstajajo. Seveda ne takšni kot v filmih, pa verjetno tudi ne v človeški obliki, ampak verjamem, da se je vsaj na enem planetu življenje, ki lahko mirno živi pod tistimi pogoji. Hell, lahko da so mikroskopsko majhni, a so bitja, nevertheless...

Link to comment

Stvari ki si jih ti naštel fire so samo iznakažene pop ikone naše kulture prejšnjega stoletja in seveda marketinško ter politično orodje prejšnjega (in zdejšnjega) stoletja.

V duhove kot jih prikazujejo mnogi ne verjamem, verjamem pa v avro in kozmos, ker sem spoznal ljudi, ki živijo od preučevanja tega. Seveda tu ne gre za nadnarvna bitja ki strašijo petletnike in trgajo ude ponoči ampak za energijo, ki vpliva na počutje in dejanja človeka.

Vera je zame pravtako fikcija in hkrati najslabša stvar, ki je nastala v dobi človeštva. Resda spoštujem mnoge, ki iščejeo in najdejo pomoč v veri vendar ustanove, ki forsirajo uradno vero so zame zlo. Postavite si hipotezo, da nikoli neb ustvarl materiala za krščanstvo, kakšen bi danes bil potem svet? Če strnim kaj mislim - če nebesa obstajajo itak nihče od nas ne bo prišel tja, niti papež so whats the use? Pa se pogoji za enrty mi ne dišijo, sex plztnx.

Kar se tiče pa nezemljanov bi se mogl raje vprašat kako veliko je naše vesolje, koliko galaksij sploh je tam zunaj, ali je vesolje res neskončno, ker če je, potem vsekakor mi nismo edina bitja. Ne samo, da nismo edina bitja, verjamem da tam zunaj so bitja še bolj razvita od nas in nas že dlje časa opazujejo in se infiltrirajo med naše vrste v obliki razvajenih in mozoljastih desetletnikov kot je lukidd (who can resist their cuteness?).

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

If you need evidence that it's fake, try watch the movie around the 6th minute.

When David zooms out from the spot, a cellphone suddenly occurs on the dashboard...

That means it's edited, which means that it's fake! You gotta be quite naive, that you belived in it!

Pa kaj vam ni jasno...

Pa se tak lepo je blo posneto, ko bi hollywood mel prste vmes.

In pa jaz nisem videl nobenega duha...

Link to comment

Ja sveda da je edit vse.

Sam tale ko gledaš od 3 zjutraj k jaz.

Ki ne morš zaspat ,ker je preveč vroče.

Greš za pc.Na msn kjer ni nobenga razen tvojga kolega.

Ti da tale link pogledaš naslov.In si rečeš:"Haha še en edit."

Sem gledal do konca.Ta pošast krneki.Tole video nigthvison in na koncu močen scream .Te prestraši fejst.

Btw: Kako so lahko sploh to snemali.

Kako so lahko smenali?

So snemali kako se vozijo u avto.?

OMG,jaz bi lahk tko naredu cel celovečernik . :disbelief:

Link to comment

Madrung moje mišljenje o teh topicih je povsem globje, sploh kar se tiče krščanstva in islama vendar imet monologe na istem forumu kjer prebiva skater je res scanje proti vetru in dobesedno metanje mojega časa v kurac, zato raje strneš nekaj v stilu vox populi ampak skater še vedno verjame, da Teresa povzroča nesreče, ker je to videl na youtubu.... :wasted:

A retard you are, your desteny it is.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

v ossnovi neverjamem.

Je pa mozno, da so, ampak nimajo nic efktov na nas.

ce bi bli dzhovi, ga nebi sam eden videl usakih 5 let, ampak bi jih videli vsi....

modelom se lbede, ali pac mislijo, da so videli kaj, ko nepoznajo druge razlage. v resneci je pa sosed z lucko svetil, ali kaj takega....

Link to comment
Madrung moje mišljenje o teh topicih je povsem globje, sploh kar se tiče krščanstva in islama vendar imet monologe na istem forumu kjer prebiva skater je res scanje proti vetru in dobesedno metanje mojega časa v kurac, zato raje strneš nekaj v stilu vox populi ampak skater še vedno verjame, da Teresa povzroča nesreče, ker je to videl na youtubu.... :wasted:

A retard you are, your desteny it is.

Ne vrjamem jaz :bleh:

Link to comment

Lol, tale forum je čist kr neke. V vsaki temi, kjer sta na voljo dva odgovora, pride do kregarije. Pa če glih je za izbrat med vanilijo al čokolado boste vi našli nekaj, kar bo enga razpizdlo, se bo spravo na enga drugega random n00ba, nakar bo vse skupaj neslavno propadlo. Gamerji smo ena zakomplicirana vrsta :no_no:

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.