Skoči na vsebino

Unreal Tournament 3


Martinez

Priporočene objave

According to a recent post over at the official UT forums, Epic is currently looking at gamer feedback and entertaining some ideas for future updates to the game. By far the most intriguing is the idea of a split-screen co-op mode, which fans have obviously been clamoring for. In response to this request, a forum administrator said-

"We're aware that some of our customers wanted split screen for the PS3 version of UT3. We hear you and will evaluate the feature for possible future updates to UT3."

Link to comment
  • Odgovorov 61
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Evo dobil spil, sprobal in rezultat? Prva runda je bla 34:21 al neki takiga. Bi bil drugi ce me zadno sekundo ne bi edn ustrelo ^^

Spil je dober, nobedn ne kempa, se js se za trenutek nism ustavo. Moti me skor to da je sam 16 playerjev. Vsaj 24 bi jih moglo bit ker vcasih nism kake par sekund nobenga sreco ... :)

Drugac pa ni slabo tole.

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

@shoelace zdaj nevem jaz sm ti samo rekel da igraj prvo igro pa dj komentar tko da ce pa ti misls skos neki zalt pa nevem

Ker vidim da si kle na forumih res frajarck u real life si pa navadn cock sucker a ni tko jon krancan celje res upam da se srecamo u real life da vidm kaksne "jajcnike" imas biatch pa kako bos zalil

Link to comment

Skater:

Pač tebi bolj pašejo igre, kjer brezglavo streljaš po 30 nasprotnikih in ti je lepo, ko dobiš kak kill. Meni pa bolj sedejo tiste, kjer je se za zmago zanašaš na teamwork in pametno igranje. Več igralcev ne pomeni boljše multiplayer igre, pomeni bolj casual igro. Še 16 igralcev v haloju je preveč in itak je bilo narejeno samo za to, da privabi mase. Če bi blo po moje halo ne bi imel opcije več kot 4:4, ne bi bilo vozil, sam kaj, ko bi pol igro kupilo pol manj folka.

Link to comment
Skater:

Pač tebi bolj pašejo igre, kjer brezglavo streljaš po 30 nasprotnikih in ti je lepo, ko dobiš kak kill. Meni pa bolj sedejo tiste, kjer je se za zmago zanašaš na teamwork in pametno igranje. Več igralcev ne pomeni boljše multiplayer igre, pomeni bolj casual igro. Še 16 igralcev v haloju je preveč in itak je bilo narejeno samo za to, da privabi mase. Če bi blo po moje halo ne bi imel opcije več kot 4:4, ne bi bilo vozil, sam kaj, ko bi pol igro kupilo pol manj folka.

Ja men tud teamwork pomenben .

Pa pametno igranje .

BTW : Več ali majn igram Capture the flag .

:rock:

Drugač će je 40 igralcev ki streljajo in mečejo granate kr tko .

Je pa brezveze .

Sploh ni igranje .

Je infite ammo pa infinte granate pa mečejo ko mono .

:annoyed:

Noben več ne zna več uporabljat metkov pa Teamworka kot pri Cod 2 :(

Link to comment

Zomg, počekiral si moj profil in moj email, to je kriminal! To kar sem napisal je izviralo še iz debate, kako miška in tipkovnica ne ustrezata na konzole, kjer si ti govoril v stilu I dont give a fuck, just wanna play, kot miljon ostalih mulčkov, ki jih boli kurac za ravnotežje v špilih, sam da dobijo quick fix. Če sem te s tem užalil, se ti opravičujem ampak res nočem imet an konzolah malih mulčkov ki se mi bodo drli ZOMG I ROX U WIT KIBORD!!

Kar se tiče pa UT3 se pa ve, da na PCju podpira 32 igralcev, na PS3 pa 16 in verjetno so mape iste velikosti, kar pomeni, da ob pol manj igralcih zato tuk več lutaš sam po mapah brez kakršnekoli akcije. Pač zdi se mi, da bi lahko komot navrgl not 32 player support sploh če gledaš, da ima PS3 dedicated serverje, ane?!

In prosim res ne rabim še enega človeka, ki bi mi pravu kako furam svoj zajeban AE po forumih.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Boli me a ves kva skos neki provociras potem pa nisi nic kriv zraven pa se hoces izpadt kot motherfucker glede profila a ti se tvoj naslov napisem

zravn pa se mojga na ZS in mi prid tezit tko kot tukaj u real life tko da STFU already in se ubadaj z mulcki kokr ti pase ne pa men tezit kle k en papak

Link to comment

U serious? Največ kar lahko naredim zate, je da ti ponudim robček, da si obrišeš solzice, in ti pomagam ne bit emo.

Kar je na tem forumu, je na tem forumu, v življenju izven foruma se mi pa res ne da ubadat z grožnjami sociopatov, ki se imajo za naddružbene moralne represivce.

In razlika med mano in tabo je ta, da se jz na tem forumu 80% časa zajebavam kar je jasno večini folka, in ne vzamem osebno ničesar razen resnih napadov na mojo integriteto, ti si pa eden izmed tistih, ki vsako stvar vzame smrtno resno. For fuck sake še lukidda, ki ga tukaj stalno zajebavamv mozag imam na msnju na friend listi.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Hja, vsak ima pač svoj okus in želje, meni osebno ta kaotičnost v UTju čist sede. Jaz imam žal malo časa na teden za igranje, pa tudi nek blazen MP frik nisem, in mi UT zasnova čist paše, pač ko imaš kako urco časa za špilat se povežeš, sklopiš možgane in veselo streljaš. Ravno zato sem prodal CoD4, ki zahteva kar nekaj treniranja in teamplaya za spodobno igranje, za kar preprosto nimam časa. Sebek ima kar prav da je UT (vsaj DM) za bolj "casual" igranje, kar pa (za nekatere) ne pomeni nujno slabo.

Kar se pa tipkovnice in miške tiče, so pri Epicu zelo vredu poštimali, pred tekmo si vklopiš filter ki skrije serverje ki to podpirajo, če pa ga ne vklopiš pa ti na listi serverjev lepo riše miško, tako da se takim serverjem lahko mirno izogneš. Jaz igram izkjlučno samo na joypad serverjih, in nisem opazil da bi kdaj kdo uporabljal tipkovnico in miš (imel pretirano prednost pred ostalimi), tako da je tole vredu poštimano. Če hočeš igrati z mišjo boš pač igral na temu primernih serverjih in je uravnoteženost igre zagotovljena.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.