Skoči na vsebino

Pokaži svoj background !!!


D.Tidus

Priporočene objave

No v tej temici pokažite kako vaš XMB izgleda ! Jaz postam svoj jutri :D . To je seveda namenjeno tistim ki imajo kako lepo temico , pa nekaj skombinirajo in tako naprej in tako naprej. No ja ... Mogoče bo kakim tale tema bedasta ampak mene zanima kak mate :beer: .

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Jaz sem tudi ze nekaj casa razmisljal, da bi taksno temo odprl, ker me tudi zanima.

Sicer pa imam ze nekaj casa Sports Theme (tista, kjer je trava cez cel ekran, v kotu je pa vsakic druga zoga (za nogomet, tenis, golf,...). Prej sem imel pa tisto HS sliko, ko je Nariko na levi in so njeni lasi cez cel ekran, ta mi je res lepa slika, samo sem se je ze malce navelical.

Zdaj, ko pa ze en mesec samo DMC4 igram, sem si potegnil iz Stora vse ustrezne slike. Samo so mi prevec nikakve, nikakor niso vredne XMBja. Zal je cisto svoh kvaliteta, pa prevec temne so,...

Me je pa tudi zamikalo, da bi si kaksno PJ Monsters temo potegnil (mi deluje, da so lustkane slikice, pa se igra je totalno legendarna), samo ni casa, ker je treba DMC4 nazigat.

Potegaman.jpg
Link to comment
Jaz sem tudi ze nekaj casa razmisljal, da bi taksno temo odprl, ker me tudi zanima.

Sicer pa imam ze nekaj casa Sports Theme (tista, kjer je trava cez cel ekran, v kotu je pa vsakic druga zoga (za nogomet, tenis, golf,...). Prej sem imel pa tisto HS sliko, ko je Nariko na levi in so njeni lasi cez cel ekran, ta mi je res lepa slika, samo sem se je ze malce navelical.

Zdaj, ko pa ze en mesec samo DMC4 igram, sem si potegnil iz Stora vse ustrezne slike. Samo so mi prevec nikakve, nikakor niso vredne XMBja. Zal je cisto svoh kvaliteta, pa prevec temne so,...

Me je pa tudi zamikalo, da bi si kaksno PJ Monsters temo potegnil (mi deluje, da so lustkane slikice, pa se igra je totalno legendarna), samo ni casa, ker je treba DMC4 nazigat.

Yo, Đuni. Ena tema za PJM je gor, jaz pa sem malce opustil ta špil :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: . Ampak se bom vrnil k njemu seveda. No uglavnem najbolj mi gre na k...c ko mi tema ali wallpaper zamegli kvaliteto črk in tako takoj odpade ta opcija. Npr. če je ozadje preveč belo potem se tudi razločno ne vidi kaj piše. Ena boljših ki sem jih imel nazadnje je Cell project in je res super temica, čeprav (nwm zakaj) po nekem cajtu vrnem na tisto najbolj osnovno `iz škatle` !

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Seveda se da.

Odpreš browser, opcije... vpišeš url. Dobr pa je met kako tipkovnico. Sicer je zadeva, če drugega ne, časovni podvig.

Sam ti shrani na pravo mesto. V nastavitvah mato le še temo izbereš...

Imajo namen vgrajeni browser kaj uporabnejši narest ali bo v ta namen skozi Linux špilov z reštartom sem in tja??!

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.