Skoči na vsebino

Gran Turismo 5 Prologue


rsvalto

Priporočene objave

  • Odgovorov 299
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Ti bom jaz dal japosnke jajce, think Nissan GT-R :) Se bova kdaj dobila online pa bomo vidli. hehe :beer:

No jaz sem tudi se bolj na zacetku spila, najprej sem kupil novo Mazdo 6 in potem vozil tako dolgo tiste tekme, dokler nisem imel kesha za Nissana GT-R, zdaj pa itak ne morem nobene nove tekme v C klasi, ki je nisem mogel ze z mazdo peljat z njim peljat, tako, da se GT5p zame previja v pravi grinding spilj. No, sej ne da ne bi uzival zravn tega! :rock:

Link to comment
Ti bom jaz dal japosnke jajce, think Nissan GT-R :) Se bova kdaj dobila online pa bomo vidli. hehe :beer:

No jaz sem tudi se bolj na zacetku spila, najprej sem kupil novo Mazdo 6 in potem vozil tako dolgo tiste tekme, dokler nisem imel kesha za Nissana GT-R, zdaj pa itak ne morem nobene nove tekme v C klasi, ki je nisem mogel ze z mazdo peljat z njim peljat, tako, da se GT5p zame previja v pravi grinding spilj. No, sej ne da ne bi uzival zravn tega! :rock:

Nissan GTR nima šans pri PRO multiplayer PP650 Suzuka... clio tuned ali pa elise 111r, drugi avti na suzuki nimajo kaj iskat...

Multiplayer se tut da izpilit da slovenci skup igramo... mi delamo na sistem da smo v lobbyu (preden daš zadnji START) in se prek MSNja dogovorimo da vsi naenkrat damo START.. 90% se zgodi da smo skupaj, kar je več kot dovolj za začetek dokler ne poštimajo privat tekme...

Če koga zanima ... nagradna igra za GT5 Prologue :

http://ps3.dober.si/nagradna2/

lep pozdrav!

Oto.

Link to comment

Tole postaja dolgocasno na GT5 ... vsi s tistimi Eclipsi dirkajo in pol itaq nimas sans da si prvi ko te itaq porinejo iz ovinka ...

Jaz sem napilil BMW M3 in jih pajsneš z lahkoto. Probaj z BMW m3. Mene zajebavata progi P700 kjer so vsi tuningi(ford, corveta, honda muse, blitz...), Če ima kdo avto ki je odklenil ti dve progi prosim odgovor in nastavitve.

LP

Matej

Link to comment
Mene zajebavata progi P700 kjer so vsi tuningi(ford, corveta, honda muse, blitz...)

..in smo spet pri Elise 111R Tuned. Na netu sem našel nastavitve in če si kolker tolk dober, jih vse v 5 krogih naščiješ z njim :rock: , ker je pa na 700 pointov napičen do konca in v ovinke leti ko raketa hehe...

Link to comment
Mene zajebavata progi P700 kjer so vsi tuningi(ford, corveta, honda muse, blitz...)

..in smo spet pri Elise 111R Tuned. Na netu sem našel nastavitve in če si kolker tolk dober, jih vse v 5 krogih naščiješ z njim :rock: , ker je pa na 700 pointov napičen do konca in v ovinke leti ko raketa hehe...

111R ni niti tako hudo težka za vozit, je res da ma čisto drugačne specifikacije (recimo v ovinku moraš ponavad držat gas da ga zvoziš :) ), ampak ko jo parkrat pelješ je čist easy...

na PP650 ni problema bit 1, samo fora je v tem da si daš Tuning pointse pod 650, torej 649 ali 648 in štartaš odsrepdaj... je pa res da če si na štartni lini zadnji, težko prideš mimo 11 ljudi ki se radi porivajo, še posebej samo v 3 krogih..

upam da so že / bojo kmalu spremenili mal ta online , dali recimo 20 krogov itd... že 2 tedna je nisem igral tko da nevem kako je zdaj :) grem dons popoldne mal pogledat...

Link to comment

Imajo kdaj namen serverje porihtat? Po 2 tednih vtaknem špil v konzolo pa spet ista pesem kot na začetku. Download faild...

Smo tud taki, ki bi kamot dan ali dva počakal na DL v ozadju... preko noči. Sploh pa mi ni jasno, zakaj se zadeve nadgradnje naloženih iger ne prenesejo samodejno, če je konzola seveda ON. Moja preklada atome.

Link to comment

Fantje ker avto priporočate za PP700 dirke. Probal sem z Lotus Elise 111r Tuned ampak mi mal zmanjka na konc, pol sm pa kupu Ford GT Test Car za 300,000 credtisov. Pol sm vidu da sm naredu največjo napako v GT5, k to je za en jajc avto. Zdj se pa odločam med S2000, Viper in Corvetto. Kaj priporočate?

ksi1.jpg

ksi2.jpg

nhl08.jpg

Link to comment

Jaz sem včeraj pri gameplay.com naročil moj dragi GT5: Prologue - skupaj s poštnino za ceno 31€. Upam, da enkrat jutri ali pa v četrtek že pride. Bomo potem malo dirkali :D .

Kar pa se volana tiče - G25 bi bil seveda odličen (dokler ne pogledaš na ceno seveda). Sem gledal Fanatec 911 Turbo pa je stvarca še za 50€ dražja od G25 - res pa je, da izgleda lepše.

Link to comment

Kaj manjka pa Formula Force Pro? Sej ima pravtako 900 stopinjski kot, a ni to najvaznejse?

Drugace bi me pa zanimalo se nekaj, igral sem danes par online dirk in ugotovil, da je zveza precej bedna. Vcasih tekme skensla ze takoj po zacetku, ko cakas da te poveze, vcasih pa imas sreco in se da tekmo celo speljati do konca.

Pravtako imam vsakic probleme z downloadanjem updateov za igro, ko so le ti na voljo. A je to normalno? Drugace namrec nimam prav nobenih tezav z internetom in iste tezave se pojavljajo na 2 popolnoma locenih lokacijah (doma v mb in v lj, kjer studiram).

Link to comment
Do sedaj z vsemi ki sem govoril so imeli težave z updejtanjem igre. Tako da je to normalno. :D
jaz nisem imel problemov z updateom btw

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

Mam volan g25 sam tale elise nikakor ne morm naštudirat kakoga naj vozim na suzuki pp700. Nastavitve sem najdu na gtplanet.com pa še zmer ne vem kva mi ga odnaša k prasca. Sem včeraj nabijal tri ure pa tud celi krog ne morem zvozit z njim(pipizdil bom). Zdrugimi avti ni panike vozit sam so prepočas za pp700, samotale elise 111r je baje za to. Mal bom še probov čene pa cliota tuning kupil pa probov če je kaj bolš za vozit. Kakšen naj mal pove kako se gre iz ovinkov ven ker če dam poln gas me obrne če pa počas dodajam sm pa prepočasn za ostale tko da jih lahko samo v rit gledam-ma skoz me vri k vrtalko- pizdarija

LP

Link to comment
Imam doma Driving Force Pro in koliko imam časa vozit je kar dober. Dober odziv ampak pač slabša izdelava in materiali kot G25 + brez kovinskih stopalk in sklopke (a jo kdo obvlada :headscratch: ). Za ta denar 109,90 Eur - super nakup..

-Elise 111R pa gre, samo nastavitve in potrpljenje je treba imet ;)

Kako pa ste nastavili Elise 111R

LP

fuzi00748058710.jpg

ODKLEPAM PSP [na terenu] (sem iz Ljubljane) 070/313-386

Link to comment
srečni vi. :D jaz poznam kar nekaj folka ki je imelo probleme. meni je štirikrat vrglo error. k sreči si igra zapomni kje se je končal dl, tako da gre vsakikrat hitreje potem (to govorim za 1. popravek, zadnjega nisem mel še časa dl-jat).

Tole nadgrajevanje ja za znoret,..že v tretje poizkušam, upam, da bo tokrat uspešno,... :doh: :beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.