Skoči na vsebino

Gran Turismo 5 Prologue


rsvalto

Priporočene objave

  • Odgovorov 299
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

--se tudi vam zgodi, da v kakšnem ovinku, ko je veliko avtomobilov slika "preide" v nek "počasen posnetek"??? ali to dela samo meni??

pa se to... po dolpotegu mi piše da naj popravim datum in čas, sem še vedno

na 4. april, ali kdo ve kje se to popravi?

HVALA :bowdown:

Imam iste tezave kot ti, mislim da je to "normalno".

Policaj, casov ne vem napamet, si jih ob priliki zapisem in ti javim. Zdaj ko sem kupil G25 me vsepovprek ven mece in sploh vec ne sfolgam zvozit dobrega casa. Vaja dela mojstra, bom moral vec vadit.

Link to comment
Glede datuma, ti v resnici kaze pravi datum in pise 4 april, kar pomeni stevilko meseca, potem pa je bela crta oz pobeljen kvadratek dneva v mesecu!

:) nisva se razumela, jaz sem imel v mislih tisti "počasen posnetek" - ne vem mogogoče se mi samo zdi da se avti malo čudni premikajo v določenem zavoju..

Link to comment
>http://www.zerotohundred.com/newforums/automotive-news/181936-ps3s-gran-turismo-5-complete-list-of-cars.html

Gt5 do 10000 avtov ...

Od zacetka 350 ... pol se bodo pa dodajal ... sam me zanima glede placevanja ... :S

Jaz se bom tu vprašal: Ali sploh obstaja 10000 različnih modelov avtomobilov?

Ali pa je to še ena debela laž... "Sony has announced the full GT 5's car list. It consists of 10000 cars." ... če šteješ tudi avte različne barve mogoče. Rdeč golf, moder golf, roza golf pa so že trije, I guess. :lol:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

[skA] >.<

Zgledalo je mal neverjetno da bi blo tolk avtov noter + mislim da bi zapravo pol milijona na avtih :tepen:

Ce bo le 500 dobrih avtov je cist dovolj :)

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
[skA] >.<

Zgledalo je mal neverjetno da bi blo tolk avtov noter + mislim da bi zapravo pol milijona na avtih :tepen:

Ce bo le 500 dobrih avtov je cist dovolj :)

"mal neverjetno", right.

Glede na to, da vseh modelov avtomobilov ever ni 10000 je to prej "absurdno" kot pa "mal neverjetno"... Odvisno od vidika... Če si...

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

zalostno da noben ne ve zakaj je prologue koristen. ce si pri gt4 koncal prologue 100% si v igri dobil 100000cr. + dodatne avte. a sploh kdo ve da so v stirki skriti avti ki se jih da kupit samo na določen dan? v kratkem bomo na goriskem organizirali turnir gt5prologue(2xvolan, projektor) upam da pride kaj konkurence ker je ze dolgocasno vedno zmagat. :lol:

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

A “Nurburgring Special Edition” of Gran Turismo 5 Prologue is on display at the 24-hour endurance race of the Nurburgring Nordschleife. As one of the most popular circuits in Gran Turismo 4, there is perhaps no other track that Prologue owners want more. Here’s a few shots of Nurburgring Special Edition in action (taken by Oliver Wegen of ringfotograf.de), along with video of a complete lap.

untitled-1.jpg

untitled-3.jpg

Video:

Mogoče že junija :hyper:

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.