Skoči na vsebino

Ps3... mrtev!


Nejcek83

Priporočene objave

Evo kličem jaz danes popoldne na reklamacijsko službo v LJ. Tam mi povejo da moram nesti samo konzolo na servis...rečem ok in grem v MS. V BB-ju mi začne tip da trebam zraven vse dele ki sem jih dobil poleg in mi začne neke liste printati in kazati, da samo konzola ni dovolj in da trebam vse kar sem dobil poleg. Nekaj sem mu govoril da ni tako ampak on mi je govoril drugače...kaj mu naj zaj.... Jutri gre brat na bofex se pozanimat kako in kaj ker tipi ne vedo več kaj govorijo. :doh:

Link to comment
  • Odgovorov 60
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Ko sem jaz dal PS3 v garancijo zaradi pogona ki je crknil sem na PS3 čakal 4tedne in sem dobil novega. Saj za PS3 ni servisa v SLO ampak pošiljajo na slovaško al pa v avsterijo. Čakal boš približno 4tedne pol boš pa novega dobo. Zraven v škatlo moreš dat kontroler in vse kable.

Katero verzijo si imel? 60GB ali 40GB... in katero si potem dobil?

Link to comment

Nejcek83 poglej. Ti prvo probaj poklicat neki BBjev po SLO da vidis ce ti drugje tut to recejo.

Mislim ne zdi se mi smiselno. Ce mi crkne dvd enota v pcju ne rabim zdj js nosit se monitorja zravn, ce je PC bil v kompletu.

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
  • N7
Evo kličem jaz danes popoldne na reklamacijsko službo v LJ. Tam mi povejo da moram nesti samo konzolo na servis...rečem ok in grem v MS. V BB-ju mi začne tip da trebam zraven vse dele ki sem jih dobil poleg in mi začne neke liste printati in kazati, da samo konzola ni dovolj in da trebam vse kar sem dobil poleg. Nekaj sem mu govoril da ni tako ampak on mi je govoril drugače...kaj mu naj zaj.... Jutri gre brat na bofex se pozanimat kako in kaj ker tipi ne vedo več kaj govorijo. :doh:

to, kar ti je prodajalec trobil je precejšnja žalost.

če ti je crknila konzola jo lepo odnesi na servis in mir. seveda vsak prodajalec/servis raje vidi, da dobi komplet opremo po možnosti v originalni embalaži (pri slednji znajo zelo komplicirat) vendar pa to NI potrošnikova dolžnost! embalaže nisi dolžan hranit in če ti nočejo prevezeti naprave brez originalne embalaže, kršijo tvoje potrošniške pravice!

kar se popravila tiče pa kot je že nekdo omenil. 45 dni je zakonsko opredeljen rok za reševanje reklamacije. 45 dni lahko zgolj čičaš in čakaš.

46. dan imaš pravico zahtevati vračilo kupnine oz. NOV izdelek. konec debate. tak je zakon.

:thumbup:

ozi_SLO.png

Link to comment
jst mam 60 gb kupil ze prejsno leto aprila pa je vse vredu!!!

nejcek sam si probi popravit sej se da mal drki playstation itak slabse ne more bit ce si ga sfuku probavi mal ka bos nosu onim v big bang ko so itak nesposobni

Dobro s takimi pa res ne ven hodit. :doh: Če odpiraš konzolo, avtomatsko izgubiš garancijo, česa ravnokar nočem narediti. Sicer pa gre za serijsko napako tako da ga nisem, citiram: "sfuku" in je šlo za tovarniško napako. V 90% primerov dobiš novo konzolo ampak ne vem kako bodo mi dali, glede na to da 60GB več ne delajo, 40 GB pa nočem imeti.

Link to comment
  • N7
Evo danes sem odnesel ps3 v BB in po informacijah bi naj dobil novi 60GB model, ker še jih imajo par na zalogi. Tako da jim treba samo malo zatežiti s tem da nočeš 40GB modela in ti trgovec takoj razkrije par stvari...hehe :D:beer:

v primeru, da ti ne morejo zagotoviti popravila oz. v primeru menjave izdelka Z ENAKIM imaš pravico zahtevati kompenazcijo, normalno.

40gb je pač "slabši" in tu ne gre odkrivati nobene tople vode. kako se pa zmeniš (ali ne zmeniš) je pa stvar med teboj in prodajalcem/servisom.

ozi_SLO.png

Link to comment

No še dobr da so nardil mal zaloge 60GB modelov, če slučajn kdaj men crkne k mam uno "se zgodi" sranje za 3 leta. Nikol ne veš.

Drugače pa v najslabšem primeru ti morajo dati ali 40GB + kompenzacija ali pa money back. Navsezadnje sta to 2 različana modela in ti ne morjo kr slabšega poturit, če si kupu bolšga.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.