Skoči na vsebino

Znižanje strojne zmogljivosti PS3


Flash

Priporočene objave

Izvir novice je na Kotakuju. Nvem, gre za kao pogovor s Sonyjevim 'insiderjem'

klik. Nekam pozno je, da bi nižali frekvence Cella, razen če so devkiti že dlje cajta na teh frekvencah, saj bi drugače vse povzročilo downscalanje iger. V kar pa nekako dvomim, razen če je Sony res deležen 'prekletstva tretje generacije'

Čeprav pa je res, da naj bi Sony imel hude probleme s procentažo delujočih jeder, saj so bili yieldi neuradno samo na 25%, kar pa je katastrofralno malo.

 

 

Link to comment

Pri Sony-ju je vse možno, sicer pa PS3 tako ni nič revolucionarnega, tako, da se ne splača sekirati, mene je PS3 pustil hladnega....bog ve zakaj.... :roll::?

I may never beat FINAL FANTASY XII. I can't bring myself to do it. I have fallen in love with this game, completely, and don't want the relationship to end... :)

Link to comment

Se strinjam, ko sem bil mlad in neumen (oboje sem še :P ), sem bil tr00 Sony fanboy, ampak ko sem odkril Wii, sem rekel: Tole bo pa lepa kombinacija. Ko so ven butnili cene mi je stisnilo rit. Od takrat: Sony, nikdar več. Nintendo 4 life.

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 1 mesecem ...
Se strinjam, ko sem bil mlad in neumen (oboje sem še :P ), sem bil tr00 Sony fanboy, ampak ko sem odkril Wii, sem rekel: Tole bo pa lepa kombinacija. Ko so ven butnili cene mi je stisnilo rit. Od takrat: Sony, nikdar več. Nintendo 4 life.

MaHe za predsednika!!! :lol::lol: :thumbup: . jaz se tudi zelo strinjam. PS dela na že znanem principu. samo tehnične izboljšave. Nintendo pa hoče vedno nam dat kaj novega in premikati meje igralništva :thumbup:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
Se strinjam, ko sem bil mlad in neumen (oboje sem še :P ), sem bil tr00 Sony fanboy, ampak ko sem odkril Wii, sem rekel: Tole bo pa lepa kombinacija. Ko so ven butnili cene mi je stisnilo rit. Od takrat: Sony, nikdar več. Nintendo 4 life.

zanima me, kaj bi vzel, če bi ti nekdo obljubil da ti plača 360/PS3/Wii

in ti ga tudi bi. kaj bi vzel?

(ne, nemislim podjebavat, sam me res zanima)

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Od takrat: Sony, nikdar več. Nintendo 4 life.

Kaj pa ima nitendo kaj dobrega? DS vse ostalo je sra*** no mogoče bo nekaj iz Wii

Poskusi tole kombinacijo PS3 in Sony Bravia Full HD Televizor bomo pol vidli ce bos ostal pri nitendu in se prednost PS3 je ta da bo imel vgrajeno oziroma ze ima vgrajeno Blue-Ray enoto.

sonypspownerzx4.png

Custom Firmware 3.52 M33-4

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.