Skoči na vsebino

[Uradna tema]SingStar (PlayStation 3)


matej1990

Priporočene objave

  • vrhovni
če prav razumem kupiš si singstar in potem naknadno kupuješ komade

To sem jaz tudi mislil ja, dokler se nisem že malo naveličal komadov in sem hotel sprobati SingStore. Izbral sem željene pesmi, nato pa veselo vzel kreditno kartico, da bi plačal, vendar je bilo to nemogoče. Osnovni profil na PS3 imam UK, in kolikor vem, preko UK profila ne gre kupovati iger na PS Storu. Tako tudi pri SingStoru verjetno ni mogoče kupovati pesmi na UK SingStoru. Pa sem zato šel na USA PS3 profil, kjer lahko kupujem igre v PS Storu, zato veselo grem na USA SingStore, nakar ugotovim, da SingStar še sploh ni izšel v USA. :crybaby: Tako da sedaj ne vem kako dalje. Rad bi kupoval preko UK SingStora, saj imajo cel kup dobrih pesmi.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni
Jp sam problem je da slovenci trenutno tega ne moremo početi. Moraš si narediti tuj account.

In kateri tuj account dela? USA definitivno odpade, ker SingStara še nimajo, UK ki pa bi najbolj prišel v poštev, ker ima največ "dobrih" pesmi, pa kolikor vem ne dela preko SLO plačilnih kartic.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • vrhovni

Vse SingStar fanatike obveščam, da si lahko danes končno iz SingStore USA naložijo glasbo po želi. En komad stane 1,49$. Izbira je velika (200 komadov) in SE razlikuje od izbire na SingStore UK!!! Prenos glasbe deluje hitro in tekoče in dela brez problemov. Sem tudi sam sprobal. :beer:

Spet se obeta nekaj SingStar žurk! :rock:

Ni ga čez dobre stare komade.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.