Skoči na vsebino

LCD TV za Xbox 360


Dary

Priporočene objave

Se pridružujem vprašanju, kaj je najboljši 26 coll lcd, ki se ga trenutno, da dobiti na tržišču ? Kateri je najboljši razmerje cena zmogljivost ? Kateri je dober nasploh nizki odzivni čas, good picture ?

Aja btw nujno rabim 26, ker mam to za flat v mbju, kjer si večjega nemorem privoščit.

Link to comment

Ja nekako naj bi bili Samsungi v ospredju kar se X360 tiče, drugače pa pri meni razmerje kvaliteta/cena zmaga LG, maš 37' za 700 EUR. Če maš pa še CRT monitor, se ti pa splača ubit 2 muhi na en mah, pa kupiš Samsung 22' monitor s tv tunerjem in daljincem, je diagonala 10 cm krajša od 26', ampak kar dost pršparaš...

Link to comment
V čem je finta R pa S serije pri samsungu kaj je boljše ?

Verjetno Romunija in Slovaška (Romunski naj bi mel boljši panel). Brat je kupil Samsung 2232 BW pred kratkim in je najprej dobil slovaskega, ki je imel mrtve pixle, zato ga je nesel zamenjat, v drugo pa je dobil romunskega, ki je imel tudi precej lepso sliko.

Link to comment
JDrugač pa je za 500 evrov kar težko dobit kaj pametnega , kaki lcd od Matrixa.

Lej za take kot si ti sem lepo dal linke en post nad tabo, ampak zgleda, da še to ni dovolj. Za 460€ dobiš 32" LCD tv, ki je kar precej večji od tvojga in tudi cenejši za kar nekaj denarja.

Link to comment

atomikus topik je LCD TV ti pa predlagaš plazmo pod puno para? :lol: pa ko sem kliknil na link sem mislil da bo kaka bravia 1080p za vsaj 2000€ ne pa boga plazma za 750€.

1080p je najjačje in to je full HD.

@Bati

romunski pa slovaški. :lol:

kako zabaven je ta topic. ;)

pa kolko sem sedaj na hitro gledal se ne dobi normalnega LCD TVja do 500€. dodaj še 100 pa morda dobiš kaj pametnega.

Link to comment
To je teško rečt, ker zdej je tud odvisno od velikosti pa to.

Tm pod 900 oziroma 1k evrov ne računaj, da boš dobil fullhd TV.

V Mediamarketu (www.mediamarket.si) imajo nove Toshibe XV505 32" FHD za 820 evrov (ki mimogrede, niso tako zgreše TV - http://www.hdtvtest.co.uk/Toshiba-37XV505D/ ), 37" starejši model X3000 pa za 830 evrov. Sicer ne vidim uporabnosti 32" FHD TVja, ker je pri taki velikosti bolje kupiti cenejšega (ali boljšega) HD ready, ampak vsakemu svoje. Se počasi že da dobiti skratka.

Za 860 evrov dobiš celo 37" Samsunga M87, ki je super izbira za low budget FHD TV.

Vsekakor se mi zdi brezvezno kupovati FHD pri tako majhnih velikostih TVja, razen če ne misliš sedeti direkt pred TVjem, ampak ok - vsakemu svoje.

Link to comment

Em eto nabavil sem LCD tv pa me zanima prek česa je boljše furat component ali vga, trenutno furam v nativni resoluciji 1360 x 768 prek vga. Pa kaj je to kaj narobe s tvjem, ko igraš gta 4, če pogledaš v kake odaljene žične strukture, odaljene cestne luči migetajo (flickering) ali še vedno tudi v tej generaciji konzol to ni bilo odpravljeno?

Veste za kako dobro stran, kjer majo res natančno opisano nastavitve za najbolšo sliko na samsungu v povezavi z 360 ?

Lp

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.