Skoči na vsebino

[Uradna tema] Assassins Creed


Priporočene objave

  • Odgovorov 252
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Preigral sem cel špil in ni blo nobenga buga. Framerate padcev ni bilo nikol, edin včasih vsega skup 5x je za stotinko zaštekal ko sem skakl po rooftopih, verjetn je mogl zloadat kak del mesta al pa kej.

Legenda špil, vsi ki jamrajo nad njim so papki. Questi, ki se nekaterim zdijo debilni sicer res nimajo eke globine ampak dajo posredne informacije za končni asassination na tak način, da moreš še vedno sam naštudirat kako najlaže pridet do tarče. Večina je itak rushala not pa gavznla vse guarde.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Ah igro ze imam in navduseno igram. Enostavno ne poznam pravsnjih besed, ki bi opisale to igro. Bolj dovrsene igre se nisem igral. V svet se takoj spustis in igra izgleda zelo resnicno (razni detaili, ki jih lahko samo obcudujes na poti). Gameplay je epski. Kot razni triki, kot pretep raznih vrst. Zgodba je najboljsa kar sem jih kdaj uvidel. Igra je pac zelo mature. Zal mi je ampak prvic nimam pravih besed glede igre, oziroma se mi mudi spilat! OMFG ne morem verjet! :bowdown:

Link to comment

http://www.shopto.net/page.php?page=det ... rt=PS3AS00

je zelo dobra grafika in zgodba igre :D

je :bringiton: in zanimiva.

:crybaby: mami ne dovoli da naročim jo po netu za 35€ :crybaby:

AMPAK...jaz jo bom naročil :cough:

no folk igra je zanimiva in je za vse ljubitelje igric kot so:

Prince of Persia

(za druge ne poznam imena)

XDXDXDXDXD

vsubuje veliko next gen. funkcji kot so:

reagacje ljudi okoli sebe

free claming

(torej lahko plezaš po vseh stavbah v mestih)

LP iz sočnega kopra Leon

p.s:komaj čakam da pride ven

:hyper::drool:

Link to comment

Assassin's Creed si dejansko ne zasluži več kot 7.5. Hajp je naredil svoje. Obljubljali so jo kot prvo pravo next-gen igro, je pa kvečjemu obratno, saj jo ponavljanje dobesedno ubije.

Ampak začuda reč kljub temu ostane zabavna in jo jaz še vedno rad igram. :)

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment
Assassin's Creed si dejansko ne zasluži več kot 7.5. Hajp je naredil svoje. Obljubljali so jo kot prvo pravo next-gen igro, je pa kvečjemu obratno, saj jo ponavljanje dobesedno ubije.

Ampak začuda reč kljub temu ostane zabavna in jo jaz še vedno rad igram. :)

hmmm.... ja no, zakaj potem govoris, da si ne zasluzi vec, kot 7.5? :rockbrow:

Res boljse igre se nisem igral. Cel gameplay je zelo dodelan in lahek in te sproti impresionira z raznimi triki. Zgodba je odlicna in igra ujame obcutek tistega casa. Zelo lepo okolje, grafika in najjaci zvok. Trenutno sem ravno obrnil drugi, oziroma tretji skopec genov ce stejem training, ki je na zacetku. Najljubsi pa so mi assassination triki. Je blo zanimivo na koncu tretje misije, ko je bil tak najjaci sredi mesta pa razmesaru enga tipa tam (usluzbenca) pa ga folk sam tak gleda, pa prides zadi njega pa mu nardis tisti backstab in izgines neznano kam (na streho :beer: ), pa se folk cudi kaj je blo z njim.... owned :bringiton:

Zelo zanimiva zgodba uglavnem.

Me pa zanima ce kdo ve, ker nisem naredil cisto vseh misij, kako se lahka vrnem v tisti sklopec genov in dokoncam vse misije ne, da bi ponovno moral obrnit celo zgodbo?

No skratka je naj igra, kar sem jih igral do sedaj na XBOX360. Ubisoft je mogu naredit nekaj podobnega, kar je uspevalo po trilogiji Prince of Persia.... Gotta love Ubisoft!!! :objem:

Link to comment

Res da igre se nisem igral, ampak po napisanem se sprasujem, kako jim uspe naredit tako monotono igro (ce ni monotona vzamem nazaj) :S A ne morejo sem pa tam dat kaksne naloge, ki bi od igralca zahtevala kaj drugega kot da nekoga ubije. Nevem da komu nkaj ukrades, da ti nekdo placa da resis nekoga iz zapora ...nevem karkoli itak idej je miljon. Valda niso tej ki pisejo zgodbo in sestavljajo misije tako nesposobni da si ne morejo izmislit nekaj bolj razgibanega. Ali so preleni in se jim pac ne da :s nevem res mi ni jasno....

Sej pogledas in vidis: kaj smo naredili ? 10 misij v vsaki mores nekoga ubit...

hmm kaj pa ce bi vmes dali se kej, da bi malo razbilo monotonost ??? amm NE ..:S

crype.gif
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.