Skoči na vsebino

Seznam zainteresiranih kupcev Wiija!


SolidG

Priporočene objave

  • Odgovorov 146
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Jest bom v petek, 8. decembra zjutraj poklical v Muller BTC, če ga imajo, oz. se bom že dan prej pozanimal. Če ga bodo imeli, bom skočil iz službe in ga šel kupit. Zraven bom kupil še:

- RGB SCART kabel

- Wii Play

- Nunchuck

- 2000 Wii Points

Če slučajno teh dodatkov ne bodo imeli, imam te stvari že v Wishlistu pri gameplay.co.uk

Zeldo in Maria imam že naročeno iz UK, kjer ju bom oba s poštnino vred dobil za 59 funtov = 20650 SIT.

Če ste pogledali mojo temo, ki sem jo odprl in ste bili pravočasni, ste bili deležni 6.66% popusta na že tako nizke cene Wii iger 30-32 funtov, ki se sicer bodo gibale na cca. 40 funtih = 14kSIT.

:cool:

wii_forum2.jpg
Link to comment

Upam, da se zavedaš, da (Super) Mario (Galaxy?) ni lansirni naslov.

No, sicer pa če smo že pri tem - odločam se med temi kombinacijami:

Wii

WiiPlay

ali

Wii

Wiimote

The Legend of Zelda

ali

Wii

Wiimote

Nunčak

ali

nekaj stoenajstega.

Predvsem bomo videli, kako bo z denarci. :ihih:

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

Nunčak bo že v paketu. Wii Play so nekakšne mini igre, zraven pa je priložen tudi Wiimote, ne pa tudi nunčak. Tega je treba kupiti posebej. Wiimote in nunčak se prodajata posebej.

Če se lahko malce pohvalim, sem včeraj kupil Panasonic-ovo 42' plazmo, tako, da potrebujem samo še Wii in zabava se lahko prične. :beer:

Hm, sem malce pozabil... kakšen kabel bo v paketu? Verjetno kompozitni, ne? Jaz bom potreboval komponentnega (480p).

Link to comment
Upam, da se zavedaš, da (Super) Mario (Galaxy?) ni lansirni naslov.

Vem, da ni lansirni naslov, ravno zato pa sem online trgovino, kjer sem naročil Zeldo in Maria za Wii (po ceni 28 funtov za komad, kar je superca) vprašal, kako mi mislijo to poslati, glede na to, da bo Zelda zunaj že 8. decembra, Mario pa šele kasneje.

Dobil sem tale odgovor:

Thank you for contacting choicesUK.com

Please be advised that the date for Super Mario Galaxy is the date we have been given by the distributor, if however, this does change you will be updated of these details.

Please also be advised that we will dispatch Zelda: The Twilight Princess as soon as it comes into stock, and you will only be charged one set of postage and packaging.

If we can be of any further assistance, then please e-mail back on customerservice@choicesUK.com

Kind Regards,

Kayleigh

Customer Service Advisor

http://www.choicesuk.com

Torej, Zeldo mi bodo poslali takoj, ko bo zunaj, Maria pa, ko ga bodo dobili. Vse za eno poštnino :rock:

wii_forum2.jpg
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Tako je! Ravnokar sem govoril s prodajalcem v BigBangu BTC in mi je zagotovil, da jih bodo imeli, po EU ceni seveda.

Poskusili bodo dobiti tudi vse dodatke (kontrolerje, kable,...), če pa jih ne bodo slučajno imeli, si jih bom naročil iz UK.

Imam pa še boljšo novico!

Wii-ja lahhko v BIG BANGU PREDNAROČIŠ!

Jaz sem si ga in sem prvi v vrsti. Tako da; juhej naprej!

P.S.: Pa čimprej si naredite prednaročilo :ihih:

wii_forum2.jpg
Link to comment

Good news everyone!

Ravnokar sem se vrnil iz Mullerja BTC, kjer sem na oddelku za konzole govoril s tipom, ki ima čop in eno blond prodajalko, ki se spozna na konzole :rock:

Povedala sta, da je un tip, s katerim sem po telefonu govoril, kotalil buče in da ni še nič preklicanega. Po njunih napovedih Muller Nintendo Wii-ja BO imel in tudi dodatke.

Dobesedno iz njegovih ust: 'Če smo imeli DS in DS Lite ob lansiranju, pa če imamo Xbox360, bomo imeli tudi Wii'.

:beer:

wii_forum2.jpg
Link to comment

odlično,če kake zadeve ne bo v eni, bo pa morda v drugi štacuni

sam ne bom prednaročeval, enostavno se bom 8.12 prikazal ob odprtju štacune (pač nimam predavanj tisti dan) in kupil kar mislim kupit

Solid, ti pa samo upadi v Toysrus, se zaderi 'TIČA VUN' pa boš garant prvi dobil konzolo

pa tace stran od Red Steela, zadeva je horror vseh horrorjev , Ubisoft :cash: hats

 

 

Link to comment
  • vrhovni

Mene bolj zanima, če se bo kje v Sloveniji dalo dobit RGB Scart kabel ..

ManInBlack: vsekakor se splača kupit katerikoli kabel, ki ponuja boljšo sliko, kot ta, ki ga dobiš zraven. S-Video je boljši kot priloženi kompozitni, RGB Scart pa boljši kot oba. Če imaš HDTV (ali vsaj EDTV) s pravimi priključki, vsekakor nabavi komponentni kabel.

.. če se bo pa karkoli od tega dalo dobiti tudi pri nas, lahko pa zaenkrat pomoje vsi samo ugibamo. :bleh:

Link to comment

Tole sem dobil od BigBang, ce koga zanima. :)

Konzolo wii dobimo 8.decembra konzole dobimo v naslednje poslovalnice:

-big bang giga BTC

-big bang mega BTC

-big bang mb europark

-big bang mb tržaška 7

Cena bo 250,33eura=59.990,00sit. Prednaročila žal niso možna s strani dobavitelja, lahko pa probaš v mariborske poslovalnice in naročiš.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.