Skoči na vsebino

Pokemon Pearl & Diamond


MaHe

Priporočene objave

  • Odgovorov 539
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

ma so tu zaneč tm-ji.glede blast burna :sem pjelu enga inferneapa k j bu mwoj štarter k tistmu (k uči blast burn ,hidro canon in frenzy plants)in j inferneapa navadu blast burn .pwo sem pjelu še blazikena (k j bu u boxi enu lejtu)k nemu in ga ni navadu .zanima me če mora met pokemon k bi se rad navadu blasr burn visok level wd happinesa.

One and only...

...me.

Link to comment

ma so tu zaneč tm-ji.glede blast burna :sem pjelu enga inferneapa k j bu mwoj štarter k tistmu (k uči blast burn ,hidro canon in frenzy plants)in j inferneapa navadu blast burn .pwo sem pjelu še blazikena (k j bu u boxi enu lejtu)k nemu in ga ni navadu .zanima me če mora met pokemon k bi se rad navadu blasr burn visok level wd happinesa.

One and only...

...me.

Link to comment
Off-topic: A si ne bi vi2 raje preko ZS izmenjala msn naslovov ali kakršnih drugih načinov !dvogovora!? Pa poskusita pisati čimbolj čitvljivo, kar vključuje uporabo velike začetnice in ločil.

Pač ugibam da bi lahko tema še koga zanimala, pa odgovorim na forumu. Če bi se hotla prek msna ment, itak ne bi na forum hodla. Če ti pa ne paše, pa poskusi ti odgovorit, ker se mi 'zdi' da nihče razen mene sploh ne odgovarja.

Leftover se pa dobi na victory road, pr divjih munchlaxih in pa s pickup sposobnostjo pri lvlu nad 81.

http://www.serebii.net/diamondpearl/items.shtml

Link to comment

Ne ni. Se pa jajce izvali v polovičnem času, če imaš pri sebi tudi pokemona s sposobnostjo Flame Body, to imajo pa lahko: Magby, Magmar, Magmortar, Slugma in Magcargo.

Pa ko daš pokemona k tisti starki, govori s starcem pred hišo. Kr če pravi da se pokemona ne razumeta, boš zastonj čakal jajce.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.